[PC] Kérdés - válasz

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 05. 12:00

Carbine Rifle vagy Special Carbine, ha távolabb van a célpont, akkor pedig Combat MG. Mesterlövészkedésre Heavy Sniper, kocsiból AP Pistol-lal lövöldözök, kis, zárt helyeken pedig Assault Shotgun. Mindegyiket azért favorizálom, mert az összevetett tulajdonságai jobbak a riválisokéinál, és megfizethetők. Emellett az AP Pistol- t nagyon ajánlom, mivel teljesen automata, 2x erősebb a Micro-SMG-nél, kiegészített tárral pedig autókból legyőzhetetlen.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 05. 12:01

Találtam egy bugot a távcsöves fegyverekkel, hogy ha folyamatosan nyomom a bal egérgombot akkor távcső nélkül is lőnek. Amúgy azért nem ide, mert ez a téma technikai kérdésekre van, és amit te kérdeztél nem az, és főleg nem csak PC -re vonatkozik. De mondjuk itt is felteheted.
Ha már az összes "távolsági" fegyverre gondolsz, akkor:
Singleplayer: Gyakorlatilag mindegy, hogy mivel mész.
Multiplayer: A sörétes mind szar, de ha már használsz egyet akkor az az automatikus (UTAS UTS) legyen. A karabélyok közül csak és kizárólag a special carbine (G36) legyen. Ha géppisztoly kell, akkor a machine pistolt vidd (Tec-9), pisztolynál régen az AP pistolt mondtam volna, de az csak egy gyengébb Tec-9. Így talán az 1911 klónt ajánlanám - heavy pistol. Mesterlövészpuskák közül egyértelműen a heavy sniper a legjobb, ha viszont közepes távolságra kell lőni és esetleg gyors egymásutánban akkor a marksman rifle. Éppen ezért érdemes mind a kettőt birtokolni. Géppuskák közül a Combat MG kell neked. Legyen nálad amellett sticky bomb, gránát és gránátvető. Én nem szeretem a rakétavetőt, de néha jól jöhet.
Arminho írta:Carbine Rifle vagy Special Carbine
Vicces, de a carbine rifle -t nem ajánlanám. A hatótávolsága jobb mint a specialé, de rosszabb a pontossága és gyengébb is. A Combat mg meg biztos nem jobb hosszabb távra mert még pontatlanabb és még kisebb a sebzése.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 05. 14:05

VoorstedelijkeViking írta:Vicces, de a carbine rifle -t nem ajánlanám. A hatótávolsága jobb mint a specialé, de rosszabb a pontossága és gyengébb is.
Felszerelve grip-pel, extended clip-pel, scope-pal szerintem pedig egész ütős kis fegyver. Nekem legalábbis bejött.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 05. 15:56

A special minden módon jobb :)
Guess who's back!

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Billy » 2015. 12. 16. 22:27

Sziasztok nem találtam a megfelelő topikot tehát gondolom jó hogy itt teszem fel.
Az alábbi PC hogyan vinné a játékot?

Proci:Intel i3 2120 3,3Ghz
Vidikártya:Nvidia Geforce Gtx660 Ti 2Gb Gddr5
8Gb Hyperx Fury 1333Mhz Ram (2x4)
500Gb HDD

Továbbá ha a játék torrentezem akkor valóban nem fogok tudni multizni?
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 12. 17. 17:49

Írd be a Google-ba hogy Can you run it

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 12. 18. 20:52

Sziasztok. Aki esetleg kalózverzióval játszik, meg tudja nekem mondani, hogy honnan lehetne letölteni az updateket? nagyonb szeretném a tec9-est használni.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 12. 19. 00:19

Szerintem ezt úgy érdemes énis így fogom majd csinálni hogy nem a frissítések beiktatásával babrálsz hanem megvárod míg felrak valaki kompletten egy frissebb verziójút valahová s azt töltöd le. Én spec arra várok ami persze még távol van hogy ha majd már nemjön több frissítés akkor felraknak egy fullos verziót mely minden fasságot tartalmazni fog.

Benito94
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. 09. 15. 22:57

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Benito94 » 2015. 12. 19. 13:54

Olyan gondom lenne, hogy ugye PC-s verzióba lehet berakni zenéket és a Self rádión lehet hallgatni de amióta kijött a legújabb update azóta nincs rádió. Megkerestetni meglehet a zenéket de nincs a listában. Másnak is van ilyen gondja?

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Billy » 2015. 12. 21. 00:37

Ha tört verzióval játszok de megszerzem eredetiben a játékot akkor a mentéseim ugye megmaradnak amit elértem törten?
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 00:44

Meg kell maradjanak. Hisz a mentések a gépen kell legyenek. Ha az eredetiben mégis újra kell kezd akkor másold át a mentéseid az eredeti verzió mappájába. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Benito94
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. 09. 15. 22:57

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Benito94 » 2015. 12. 21. 00:55

Tudja a rádióra valaki a megoldást, vagy van másnál is ilyen gond??

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 01:01

Abban sajnos nem tudok segiteni, de irhatsz a R* Supportnak :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 12. 21. 22:11

mostanában jelentkezett egy bug: mobilozás közben a jobb egérgombbal ha kattintok, a karakter elkezd lőni a fegyverrel, akkor is, ha mobilozás előtt elteszem...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
balazska2
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 16:59

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: balazska2 » 2015. 12. 25. 18:38

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a GTA Online-ban elkészített karakteremet lehet a módosítani utólag (külsején)? Ha igen, hogy?
Köszönöm a segítséget! :)

Válasz küldése