Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 02. 13:21

Megértelek Viking. :D de szerintem egyszerűen eszméletlen mind két sorozat. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 02. 13:37

Köszönöm :P
A Breaking Badet nem néztem, de mindenki mondja, hogy milyen fantasztikusan jó. A másikról azért már megoszlanak a vélemények :)
Guess who's back!

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 12. 07. 20:58

Valaki ismeri a Célszemély c. sorozatot? Van benne egy kis Watch Dogs feeling. :)
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 20. 22:15

Mind két elkezdett sorozatnál a se3ep5-nél tartok, a Breaking Bad egyszerűen LENYÜGŐZŐ :D Minden egyes alkalommal be kell üljek a kádba, mert a nyálam annyira el kezd folyni amikor nekifogok nézni. :D A végét várom a legjobban, mert azt mondják szerezzek be védőruhát, mivel az 5. Évad ütni fog. :lol:
A trailert mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg! :)
https://m.youtube.com/watch?v=lrcqbavlbyQ

U.I.: Valakinek van kölcsönbe bukósisakja meg egyéb védőfelszerelése?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 21. 10:03

Nekem van egy hegesztőmaszkom, ha kell :)
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 11:09

Áhh az szerintem nem nyújt kellő védelmet :(
:D :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 21. 19:09

Gonzales írta:U.I.: Valakinek van kölcsönbe bukósisakja meg egyéb védőfelszerelése?
Mire kell az neked? :lol: Csaknem valami rosszban sántikálsz? :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2015. 12. 21. 19:34-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 21. 19:17

Gonzales írta: A végét várom a legjobban, mert azt mondják szerezzek be védőruhát, mivel az 5. Évad ütni fog. :lol:
Leirtam Robi. :D :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 21. 19:34

Ja, jól van. Nem figyeltem eléggé. Bocsesz. :P :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 11. 16:22

Steven Ogg benne van a Walking Deadben. :D
Akarom mondani, Trevor szerepel a Walking deadben :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 04. 11. 19:31

Nem olvasod a Facebook oldalunkat, ugye? :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 11. 20:36

De, szoktam. Tudom, hogy sok olyan hírt megosztotok ami ide nem kerül ki. De lehet erről lemaradtam :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 11. 20:45

Hát le. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 04. 22. 08:31

Szerepel a Better Call Saul első évadában is, egy rész erejéig. Egy kisstílű, de annál nagyobb pofájú gengsztert alakít, akinek Mike igencsak elkeni a száját. Amúgy a Walking Dead erősen túlértékelt. Szerintem baromi unalmas. A legjobb sorozat pedig, amit láttam az a True Detective első évada. Nem akarok róla ömlengeni. Legyen elég annyi, hogy zseniális. Olvastam ilyeneket, hogy sokak szerint túl lassú és kevés az akció, de én személy szerint pont jónak találtam az arányt. Nem kell minden filmben/sorozatban 5 percenként felrobbantani valamit. Ha az első évad egy 10-es, akkor a második maximum 6-os, elég nagy jóindulattal. Nem volt rossz, de nem True Detective.
Aztán ott van a Twin Peaks, amit nem értettem 100%-osan (szerintem Lynch-en kívül senki) de baromi jó hangulata van. Mondjuk el tudom fogadni, hogy ez nem tetszik mindenkinek, mert baromi furcsa. Egyik pillanatban a legkönnyedebb vígjáték, a másikban pedig hátborzongató horror. A Breaking Bad valóban nagyon jó csakúgy, mint a testvérsorozata, a Better Call Saul. Ezeken kívül még a Trónok Harcát követem. Teljesen korrekt, én is élvezem, de számomra nem jelent semmi semmi többet. Egyszerűen nem tartom annyira különlegesnek, mint sokan.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 22. 11:56

Tudom, hogy szerepelt a Better Call Saul-ban is. Ahol, igen. Erhmantraut bácsi csúnyán letörli a mosolyt a szájáról. :P

A Walking Dead-ben az a baj, hogy kicsit sablonos az, hogy mindig Menedéket keresnek, azt megpróbálják megvédeni, de végül elvesztik, így kezdődik előről. De mintha mostmár kicsit változtattak volna, (Most kicsit Spoilerezek) mivel Alexandriából legutóbb nem menekültek el, hanem megpróbálták megvédeni. Így Carl elvesztette a szemét.
De mindenkinek felbaszta az agyát az, hogy a hatodik évad végén Negan kinek veri szét a pofáját. :D én kiváncsian várom.
A képregény szerint Glenn-nek esik majd ki a szeme. (Negan: Ohh! I cracked your skull so much, that your fucking eye popped out. It's gross as shit. )
Sokan mondják, hogy a képregényben Glenn-t 5 ütéssel ölte meg, de a sorozatban pedig 8 ütés hallatszodott, emiatt lehetséges hogy Glenn túléli. Lehet Abraham hal meg, lehet akárki végülis. Habár sokan megfigyelik azt is, hogy kinek mi fedi el valami a szemét. Mivel az egész Pov-ban játszodik, azaz saját szemszögből. Szóval, például ott van Rick, Daryl etc. Nekik a hajuk belelóg a szemükbe, de ugyanakkor Glenn-nek is. Abraham-nek nem. Hah. :P
Mondjuk talán a legegyszerűbben ugy lenne jó rájönni a megoldásra, hogy vesszük Negan mondókáját amivel kiszámolta, hogy ki legyen az áldozat. Nem? :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése