Ötletek és hibák

Hibát észleltél a fórumon? Kérjük, itt jelentsd!
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 21:58

Ahaaaaaaaa.... És mély idióta topikom került törlésre? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 13. 12:42

Nem feltétlen egy általad nyitott témát töröltek. Gondolom.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 13. 13:32

Gonzales írta:Ahaaaaaaaa.... És mély idióta topikom került törlésre? :D
Ja, meg akkor is, ha valaki töröl egy hsz-t.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 25. 22:20

Ugye tervben van az oldal újítása, fejlesztése. Szeretnék adni az adminoknak egy ötletet a fórum bővítésére.

Az új dolog egy egész fórumszál lenne. A funkciója nagyon egyszerű. Ha valaki keres magának csapattagokat egy heist-hez, segítséget egy Snapmatic képhez/R* Editor kilphez vagy csak egy Online partit szeretne szervezni, az itt nyithatna egy topikot, és ott lehetne jelentkezni, időpontot egyeztetni, stb.
A következőféleképpen nézhetne ki egy topik nyitása: az illető rányom a fórumszálon belül az "új téma" gombra. Itt kiválasztja, hogy mihez keres segítséget (a fenti lehetőségek + egy "egyéb" kategória), illetve melyik GTA-ban. Ezután elnevezi a topikot, valamint leírja részletesen, mit szeretne. És ezután tudnak rá jelentkezni. Ha meg már nem aktuális a téma, vagy megvan a jelentkező, akkor a téma nyitója le tudná azt zárni vagy törölni.

Tudom, hogy nincsen rá nagy igény, mivel a legtöbb embernek nincs annyi ideje (meg kedve), hogy valami olyanba belefogjon, amihez nagyobb szervezés is szükséges, de talán annyi előny származhatna ebből a lehetőségből mindenkinek, hogy a játszókollégákat kereső emberek könnyebben találnak segítséget, valamint a társalgó témák megszabadulnak az ilyesfajta hozzászólásoktól. Mindemellett, ha ezt a lehetőséget több helyen is megosztanánk, talán még újabb fórumozókat/GTA gamereket csalogathatunk az oldalra.

Az ötletre várok valamilyen reakciót, véleményt mind az adminoktól, mind a felhasználóktól. Ha hülyeséget írtam, ami meglehet, elnézést. :)
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 25. 22:53

Szerintem indítsatok egy TS szervert is :D
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 07. 19. 19:12

A fórum kezdőlapon nekem oroszul (vagy valamilyen cirill betűs írással) jelenik meg a szöveg a jobb oldali sávban.
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2018. 07. 19. 21:27

Valami hülye robot belerondított az oldalba :@ Ha születnek új hozzászólások, úgy látom, hogy eltűnik, de azért megpróbálunk csinálni vele valamit.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 07. 22. 11:33

Nekem nincsenek ilyesfajta problémáim, személy szerint én az oldal meg a fórum új dizájnjával viaskodok jelenleg. :D 2012 év eleje óta vagyok tagja az oldalnak, és hát egy kicsit hozzá voltam szokva a régi dizájnhoz, most meg azt sem tudom néha hol vagyok. :D Ez persze csak az én bajom, majd megszokom. Egyébként nagyon fasza lett mind az új GTAPlace, mind a RedDeadPlace, szóval gratulálok mindkettőhöz, látszik, hogy mennyi munkát öltetek bele és elég fasza lett mind a kettő! ;)
Egy kérdés: az normális, hogy a jobb felső sarokban a bejelentkezés meg oldal böngészése, valamint az oldal egyéb tartalmainak elérése menüpontoknál nekem csupán három négyzet van - középen egy nagy, a két szélen meg két kicsi - vagy ott elvileg kellene lennie valamilyen dizájnelemnek ami nekem a hülyeségem miatt nem jelenik meg normálisan? :shock: :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 07. 26. 12:15

Urak, valamit tenni kellene a fórummal, hogy ne jöjjenek ide mindenféle külföldi gyökerek hirdetni a vackaikat. Régi fórummal sosem volt ilyen gond, ez meg alig megy pár napja és már vagy 3-4 alkalommal találkoztam ilyesmivel. Telespammelik az összes fórumrészt, ami nagyon zavaró.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 04. 13. 12:20

Sziasztok! :)

Tudom, hogy az elmúlt időszakban rendesen meggyűlt az adminisztrátorok baja a trollokkal/botokkal, amelyet részben ahogy most látom sikerült is megoldani vagy legalábbis redukálni, de az a hibám lenne - ami lényegében a bot problémához köthető - hogy bejelentkezés után a 'Privát üzenetek' menünél jelez nekem egy új beérkező üzenetet az oldal, azonban ha rámegyek nincs ott semmi. Ez gondolom amiatt van, mert az egyik troll/bot küldött nekem anno valamit - pár hónapja volt már erre példa - és ti pedig megoldottátok, hogy ne lássam azt a triggerelő faszságot amit küldött nekem. Ez tényleg elég szuper, csak most ott van az a privát üzenet jelző cucc, én meg mindig azt hiszem hogy van egy új üzenetem, ami azért zavaró tud lenni. Szóval, bocsi az újabb kérésért, tudom nem kívánságműsor meg így is van elég dolgotok, de majd ha lesz affinitásotok rá, megoldanátok nekem ezt a problémát? Köszi szépen előre is, ti vagytok a legjobbak! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 04. 26. 16:50

Senki nem talált megoldást a problémára? Judit azt mondta nekem kb. két hete, hogy sikerült megoldani, de csak most volt időm felnézni, és látom, hogy továbbra is fennáll a hiba. Nem akkora gond, csak majd ha lesz rá időtök, javítsátok ki légyszi. Köszi! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 27. 09:54

Nem azt mondtam, hogy sikerült megoldani, hanem hogy az illetékes tudja, hogy mi miatt van. De ha még nem oldotta meg, akkor megráncibálom picit a fülét. :P Aztán majd megcsinálja. Köszi a jelzést!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 04. 28. 12:51

Luszie írta:
2019. 04. 27. 09:54
Nem azt mondtam, hogy sikerült megoldani, hanem hogy az illetékes tudja, hogy mi miatt van. De ha még nem oldotta meg, akkor megráncibálom picit a fülét. :P Aztán majd megcsinálja. Köszi a jelzést!

Nincs mit. Tényleg nem kekeckedésből, csak jeleztem, hogy a hiba továbbra is fenn áll. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 28. 15:27

Tudom én, hogy nem kekeckedésből írtad, Danikám.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 13. 12:23

Akkor jó (így egy évnyi fáziskéséssel válaszolva a kommentedre xD): :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése