GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
HoBe
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. 01. 14. 17:04

GTA 5 online térkép

Hozzászólás Szerző: HoBe » 2016. 01. 14. 17:19

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki azt, hogy a gta 5 online módban miért nem látom a küldetéseket a térképen?
Esetleg azt, hogy hol lehet ki ill. be kapcsolni ezt a funkciót?
Ps4-en játszom, eddig xbox360-on játszottam ott online módban tele volt a térkép kék jelekkel ezek jelentették a küldetéseket, versenyeket.
Itt ps4-en meg nincs se vesrseny se küldetés a térképen.
Köszönöm a válaszokat!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA 5 online térkép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 14. 18:42

Hali!
Látom, új vagy az oldalon... ha legközelebb szeretnél feltenni egy kérdést, akkor nem szükséges új témát létrehoznod az oldalon, bőven elég, ha belépsz a fórumon a már meglévő topicokba (pl. a Segítség topicba) és ott teszed fel a kérdést az "új téma" gomb megnyitása helyett a "válasz" gombbal. :)

A kérdésedre nem igazán tudom a választ, mivel én még mindig csak Xbox360-on játszok, a PS4-es GTAV Online-t nem ismerem. Így vakon két lehetséges dolgot tudok elképzelni. Az első, hogy még nagyon az elején vagy és még nem csináltad meg az első, kötelező Online-os küldetéseket. Ha már megcsináltad és nem jelennek meg a küldetések és tevékenységek ikonjai a térképen, akkor szerintem véletlenül valamit elállítottál vagy épp nem állítottál be. Szóval Online-ba lépés után nyomd meg a start gombot és lépj be a display részre, vagy maradj a térképnél és ott nyomd meg a show everything vagy show all (hirtelen nem jut eszembe a pontos neve) gombot. Ha ezután sem oldódik meg a probléma, akkor töltsd le a játékhoz az összes patchet (javítást tartalmazó frissítést). Ha még ezután sem oké, akkor meg rakd fel újra a játékot, hátha úgy már menni fog. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de a biztonság kedvéért várd meg, hogy más is válaszoljon, hátha az többet tud erről nálam, aki szintén PS4-en játszik, mint te. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: GTA 5 online térkép

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2016. 01. 14. 21:17

Ha a tapipadot hosszan lenyomod, előjön az Interaction Menu, ott be tudod állíítani, hogy melyik Job legyen a térképen.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA 5 online térkép

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 14. 21:18

Hide Blips opciót keresd az Interaction menüben.
Well look who's back

HoBe
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. 01. 14. 17:04

Re: GTA 5 online térkép

Hozzászólás Szerző: HoBe » 2016. 01. 14. 21:24

Köszönöm Tigrito így működik...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 21. 18:30

Huuuuu... hogy mostanában milyen szar játszani a GTA Online-nal PS3-on. Hol is kezdjem? Elég megnézni ezeket a képeket:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... nw/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... pQ/0_0.jpg
A hackerek megint dolgoznak, úgy látszik. Ennek ellenére nagyon tetszett ez a szélgenerátor, amit letettek a házam elé. :D Nagyon vicces és hangulatos, hogy ha eltalál a szárnyaival. Feldob az égbe, vagy egyenesen a házak belsejébe. Durva. :D Az autókat egyből felrobbantja, téged pedig egyből megöl, hogy ha túl gyorsan csap meg. Mondjuk, egy picit idegesítő, hogy sohasem tűnik el. Mindegyik szerveren ugyanez van. :(

Szóval, azon gondolkodtam, hogy én is szeretnék hackerkedni. Nem bírom már tovább! A két legdrágább repülő hiányzik a trófeához, és a rablásokat nem akarom még egyszer megcsinálni, mert nem fogadják el az invitet! Nem tudnátok nekem megmondani, hogy mit kell ahhoz tennem, hogy én is tudjak hackerkedni? PS4-en nem fogok, csak PS3-on. Megveszek itt mindent, hogy PS4-en már csak az új járművekre kelljen költenem.
Emellett pedig nagyon idegesítő ez a 25 platinum award megszerzése. Pár napja újból betöltöttem az első rablást, mert azt hittem, hogy ha én vagyok a rablás vezetője, akkor automatikusan én kapom a platinumot. Sajnos rohadt nagyot tévedtem! -.- Csak az első setupnál kaptam platinumot, mert ott én voltam a sofőr, a többinél nem. Milyen faszság ez már?! :@ Egy kis csicska ötös szintű gyerek kapta a platinumot, mert ő vezette az autót. Rohadjon meg! -.- Sokkal többet csináltam, mint ő, erre ő kapja a platinumot. KAPJA BE! :@
Tehát sikerült egy platinumot szereznem, így most 14 darab van a 25-ből. Sajnos nem tudom visszatölteni az első rablást, mert ahhoz újra meg kell csinálnom az összeset. És az összes PS3-as barátom már átváltott PS4-re, így nem tudnak segíteni. Fasza!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 21. 18:48

Sajnálom Robi :(
Egyébként nem tudom hogyan, de én nagyon könnyen s hamar megszereztem a 25 platinumot. Amiket meg azért kapsz, hogy hogyan teljesítesz, nem pedig hogy ki inditotta el a rablást :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 21. 20:18

Milyen szemétség, hogy már majdnem igazságosan kapják a platinumot, nem pedig azért mert ülnek a seggükön és csak fizetnek. Hát milyen az élet.
Guess who's back!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 21. 21:09

Csira roksztár áb*szott a platinumal.
Amúgy a mastermind ecsivment a stemen játszók 7,5%- ának megvan. Még nekem is. Van két ember is a fórumon aki tanúsítani tudja azt, hogy nem vagyok földöntúli szkillekkel megáldott izé. Ennél ritkább pl az első idő rendező acsi is, pedig csak annyit kér, hogy lépj be director mode- ba. Mondjuk lehet, hogy csak nincs meg a rendezői ambíció a mesterfajban.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 21. 22:13

NikitaDragovich írta:Huuuuu... hogy mostanában milyen szar játszani a GTA Online-nal PS3-on. Hol is kezdjem? Elég megnézni ezeket a képeket:
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... nw/0_0.jpg
http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc ... pQ/0_0.jpg
A hackerek megint dolgoznak, úgy látszik. Ennek ellenére nagyon tetszett ez a szélgenerátor, amit letettek a házam elé. :D Nagyon vicces és hangulatos, hogy ha eltalál a szárnyaival. Feldob az égbe, vagy egyenesen a házak belsejébe. Durva. :D Az autókat egyből felrobbantja, téged pedig egyből megöl, hogy ha túl gyorsan csap meg. Mondjuk, egy picit idegesítő, hogy sohasem tűnik el. Mindegyik szerveren ugyanez van. :(

Szóval, azon gondolkodtam, hogy én is szeretnék hackerkedni. Nem bírom már tovább! A két legdrágább repülő hiányzik a trófeához, és a rablásokat nem akarom még egyszer megcsinálni, mert nem fogadják el az invitet! Nem tudnátok nekem megmondani, hogy mit kell ahhoz tennem, hogy én is tudjak hackerkedni? PS4-en nem fogok, csak PS3-on. Megveszek itt mindent, hogy PS4-en már csak az új járművekre kelljen költenem.
Emellett pedig nagyon idegesítő ez a 25 platinum award megszerzése. Pár napja újból betöltöttem az első rablást, mert azt hittem, hogy ha én vagyok a rablás vezetője, akkor automatikusan én kapom a platinumot. Sajnos rohadt nagyot tévedtem! -.- Csak az első setupnál kaptam platinumot, mert ott én voltam a sofőr, a többinél nem. Milyen faszság ez már?! :@ Egy kis csicska ötös szintű gyerek kapta a platinumot, mert ő vezette az autót. Rohadjon meg! -.- Sokkal többet csináltam, mint ő, erre ő kapja a platinumot. KAPJA BE! :@
Tehát sikerült egy platinumot szereznem, így most 14 darab van a 25-ből. Sajnos nem tudom visszatölteni az első rablást, mert ahhoz újra meg kell csinálnom az összeset. És az összes PS3-as barátom már átváltott PS4-re, így nem tudnak segíteni. Fasza!
Ha hekkerkedni akarsz, tanulj meg hekkelni. Ha csak játszani akarod az "Istent" (mármint, hogy ő főfaszt) multiban, akkor meg tölts le egy mod menüt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 22. 17:17

Amúgy az mennyire logikus már, hogy rájoinolsz egy heistre/setupra, kiszed a sessionödből, lecsekkolja hogy tele van-e, és ha igen, akkor átrak egy teljesen újba. nettó 9 és fél óra töltőképernyő, ami alatt erős szuicid gondolatok fordulnak meg a végtelenül ostoba fejemben. Nem lenne király, ha az első két lépést felcserélné a roksztár, és mielőtt kirángatna téged a helyedről közli, hogy bocstelevannemraklaksehova? (Nem a joinolás az első, mert azt te csinálod manuálisan öreg ;) ) Vagy mindenképp ragaszkodnak hozzá, hogy a kiábránduljak az életemből a töltőképernyő alatt? Ráadásul az esetek 60 százalékában amikor dobna át a másik sessiönbe, kitimeoutolok, így még 6 óra töltőképernyő vár rám. Ez egy-két alkalommal amúgy elnézhető lenne, de amikor zsinórban ötödször csinálja ezt velem a játék akkor.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 22. 20:36

Az a szép, mikor kiírja, hogy megtelt a szoba, vissza zoomol a kamera, aztán egyből keres egy másik szervert.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 22. 21:11

Bezzeg Ps4-en... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 22. 21:17

PS4-en is ugyanígy van.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 23. 06:31

Nálam azért elég hamar betölt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése