OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 06. 23:20

Boldog születésnapot, UnNarrator! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 07. 06:36

Na ezt meg kell kérdeznem Robi. Honnan tudtad? :D

Egyébként Isten éltessen Narrator! Legyen nagyon boldog születésnapod. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 02. 07. 11:13

Boldogat kívánok én is! :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2016. 02. 07. 12:22

Boldog szülinapot Unnarrator!
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 07. 14:07

Hát, onnan tudtam, hogy naponta megnézem egyes felhasználók adatlapját, hogy megtudjam, hogy mikor van a születésnapjuk. Tegnap épp UnNarrator adatlapját néztem, mikor megláttam, hogy a születésnapja van. Írtam neki üzenetet, utána pedig ide kiírtam, hogy boldog születésnapot. :D (Amúgy megkérdeztem tőle, és tényleg tegnap volt neki.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 07. 14:30

Jézus, te ilyenekre pazarlod az időt? Félreértés ne essék, én is foglalkozok más születésnapjával, viszont annyira azért nem (és szerintem a legtöbb ember sem), hogy egy fórumon a fórumozók adatlapjait bújjam nap mint nap.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 07. 15:07

Nem, azért nem nap mint nap nézem őket. :D Néhány naponta vagy hetente megnézem őket egyszer-kétszer, és ennyi. :D De egyébként nem az összes fórumozó profilját nézem, hanem csak az aktív tagokét. Tudom, nagyon különc vagyok. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 02. 07. 22:37

Köszönöm szépen a köszöntéseket, jól esett olvasni õket. :)
A születésnapomat Mohácson, családi körben töltöttem, busókkal, és csodálatos idõvel. Remek móka volt! :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 08. 20:02

Te veszélyesen közel élsz hozzám.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 08. 20:21

Apai nagybátyám családja volt a busójáráson hétvégén. Ők most Mohácson voltak. Az én családom Mohácsról származik, és az anyám is ott született. :D Régen még voltam az anyámmal meg az öcsémmel együtt a busójáráson. Talán 2009-ban vagy 2010-ben volt, már nem emlékszem. Biztosan jól érezték ott magukat a nagybátyám családja. :)
Amúgy én sem lakom messze Mohácstól. Bogyiszlón lakom, Tolna megyében.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 08. 20:35

Figyeljetek oda a töröktámadásokra. :ninja: :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 08. 22:15

Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy végre összeszedtem a megfelelő pénzt egy új laptop vásárlására és a segítségeteket szeretném kérni ezzel kapcsolatban. A helyzet az, hogy egy olyan laptopot szeretnék, ami maximum 100 ezer forintos, vagy esetleg egy tízessel több. Nyilvánvalóan nem egy atomerőművet szeretnék, hisz ennyi pénzből ez nem kivitelezhető, de egy olyan társat szeretnék, ami jó pár évig kiszolgálna. Természetesen nem olyan gép kell, ami a legújabb játékokat ultra high-on viszi, de azért az jó lenne, ha játékokat is tudnék rajta valamilyen szinten (közepes vagy akár magas beállításokon) futtatni. Kéne még hozzá egy jó egér is, amelynél a fő szempontok, hogy vezeték nélküli (bluetooth-os), lehetőleg nem elemes hanem USB-vel tölthető, akkumulátoros legyen. Az egérre kb. 15-20 ezer forintot költenék, vagy néhány ezressel többet, de azt már csak a legvégső esetben. Ja és még annyi kérdésem lenne, hogy a Windows 8 és a Windows 10 operációs rendszerek közül ti melyiket ajánlanátok jobban? Melyik a jobb, megbízhatóbb, gyorsabb operációs rendszer? Melyik érné meg jobban összességében? Én sajnos jóformán semmit sem tudok ezekről a rendszerekről, mert én még mindig le vagyok ragadva az egyre használhatatlanabb 2003-mas XP-nél. :( Szóval nagyon megköszönném mindenkinek a válaszát, tanácsát, ötletét, tapasztalatait a fentebb említett kérdéseimmel kapcsolatban akár itt, akár privátban! :) Előre is köszi mindenkinek, aki tud segíteni! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 02. 09. 07:52

Arminho írta:Te veszélyesen közel élsz hozzám.
Budapesti vagyok eredetileg. Veszély elhárítva? >:)
NikitaDragovich írta:Apai nagybátyám családja volt a busójáráson hétvégén. Ők most Mohácson voltak. Az én családom Mohácsról származik, és az anyám is ott született. :D Régen még voltam az anyámmal meg az öcsémmel együtt a busójáráson. Talán 2009-ban vagy 2010-ben volt, már nem emlékszem. Biztosan jól érezték ott magukat a nagybátyám családja. :)
Amúgy én sem lakom messze Mohácstól. Bogyiszlón lakom, Tolna megyében.
Mi is családdal voltunk, nekem ez volt az elsõ alkalom, de nem az utolsó, nagy élmény volt! :)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 09. 09:22

UnNarrator írta:
Arminho írta:Te veszélyesen közel élsz hozzám.
Budapesti vagyok eredetileg. Veszély elhárítva? >:)
Megnyugodtam. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2016. 02. 09. 18:46-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 10. 22:50

Segitséget kérnék.
Nem tudom mi lehet a baj, de amikor zenét hallgatnék a tabletemen, hiába dugom be a fülest, azon csak nagyon halkan hallom, ráadásul másodpercenként állandóan megáll.
A tablett Vonino, a füles Samsung. Eddig ilyen bajom soha nem volt. Csak ma kezdte este kezdte el.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése