GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 14. 11:21

Franklin írta:Így kell:
http://youtu.be/vKEkFcD7bR0
http://youtu.be/TImLI-OLpTI

Most ha, én is felrakom akkor el lehet ezt távolítani?
Köszi. Amúgy mintha azt olvastam volna, hogy ha felrakom, akkor el fognak veszni a sztori módban a mentéseim, ezért fel kell tennem őket egy pendrive-ra. Ez igaz? És ha ezt feltelepítettem, akkor utána le is tudom törölni? Ha nem törlöm le, és így viszem át PS4-re, akkor PS4-en is meg fog maradni ez a mód menü?
Áhhhh, nem éri meg. Inkább nem csinálom. :( Inkább játszom normálisan, és szenvedek a pénzért, de akkor sem fogok csalni, mert ez az egész nagyon bonyolult és veszélyes. Ha PS3-on nem is, PS4-en biztosan ki fognak tiltani emiatt. :(
Egyébként én egy kis pénzt szeretnék csak csalni, hogy meg legyen az utolsó Heistes trófea. Én csak egy kis pénzt szeretnék, semmi mást. Találtam is pénzgenerátort a GTA Online-hoz. Szerintetek biztonságos az alant látható két oldal? Ha megadom nekik a PSN ID-met, akkor nem fognak átverni engem?
http://gta.cleandownload.net/
http://gtaonlinemoneygenerator.gta5onli ... hacks.com/

Szerk: Közben rájöttem, hogy ez is átverés. Az első oldalon van egy chat, ahol ismeretlen botok beszélgetnek, és a beszélgetésük folyton ismétlődik. Scriptelt szar az egész. Inkább játszom normálisan. Mindkét oldal átverés.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Insurgent

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 14. 12:18

Te nagyon részeg lehettél, amikor kiírtad a kérdésed. Az Insurgent-et csak Online-ban lehet megszerezni, miután megcsináltad a Humane Labs heistet. A Warstock Cache & Carry játékbeli oldalon lehet megvenni 675 000 dollárért. Van egy fegyveres változata, az Insurgent Pick-Up, amit 1 350 000 dollárba kerül.
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 02. 14. 12:19

Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 02. 14. 12:41

Gonzales írta:De előtte attól még lehet jókat kivánni, nemigaz Viking?
Viccet félretéve, és hosszasan kifejtve, mert elgondolkodtató volt, szerintem nem.
El is mondom mire jutottam. Vannak olyan ünnepek, amelyeknél teljesen bevett előre jókat kívánni vagy esetleg ajándékozni abban az esetben, ha tudod, hogy ünnepig nem fog találkozni az illetővel (erre jó példa egy iskolai karácsony). Ugyanúgy bevett szokás utólag jókat kívánni bizonyos ünnepeknél (ez meg általában egy-egy újabb év után jön). Vannak olyanok, amiknél előre és utólag is működik a dolog, de szerintem pont Valentin-nap az, amelyiknél ez nem működik Miért? Fogalmam sincs. Alapból túlreagált ünnepről van szó (az egyetlen nagy dolog a mészárlásos rész volt) szerintem, de valahogy ez olyan nagyon "statikus" ünnep. Nem mondod előre és szerintem utólag sem (főleg azért mert túl van reagálva és az már nem az igazi. Gondolom, passz.), mivel valahogy nem úgy jön ki.
Kinek mi az ötlete ezzel kapcsolatban?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 14. 14:36

Szerintem csak a kedveskédnek kell kivánni. Vagy olyanoknak akiknek egyáltalán van párjuk. Na de témára visszatérve.

Azon gondolkoztam, hogy a Rockstar hogy oldja meg az új adversary módokban a Férfi-Nő párokat. Hát sehogy bazdmeg, a karakterem meleg lett.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Insurgent

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 14. 15:56

Hát... ahhoz elég részeg volt, hogy új topicot nyisson teljesen fölöslegesen. :D De mindegy, mivel én is gyakran vagyok így, ezért ez abszolút megbocsájtható bűn. XD :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 02. 14. 16:23

Gonzales írta:Hát sehogy bazdmeg, a karakterem meleg lett.


:D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 14. 17:09

Kösz a biztatást. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 02. 14. 17:24

NikitaDragovich írta:Mert már egyáltalán nincs értelme PS3-on GTA Online-ozni. Nincs kedvem újratölteni az összes rablást (csak az első rablást töltöm mindig be), mert úgysem fogadják el az invitet. Csak idegeskednék, mert a sok gyökér úgyis direkt meghal. Aztán ott van az is, hogy élvezhetetlen, mert mindig lefagy a játék, és látszik, hogy a régi konzolok már tényleg alig bírják el. Bár mostanában nem fagyott le nálam, hál' Istennek. Szeretem a GTA Online-t, meg minden, de én mégis úgy érzem, hogy régi konzolokon már élvezhetetlen. :( Sajnos a PS3-as ismerőseim már átváltottak PS4-re, így nem tudnak nekem segíteni egyáltalán. Most megpróbálkozom a csalással. Ha nem jön be, akkor újratöltöm az összes rablást, és megcsinálom őket újra. Nem tudok mást csinálni.
Nekem sincs problémamentes életem, de az általad leírtak alapján gyorsan hálát adtam istennek háromszor, hogy nem kell nekem is átélnem ilyen borzalmakat. Nem tudom felfogni, eddig hogyan bírtad. Csira laggy ps3 bazz... Mondjuk nekem szerencsém van, és a régi steames ismerőseim nem álltak át steam 2-re, ezért nem vagyok képes elképzelni a magányodat sem. Amúgy felháborító a Rockstar games üzletpolitikája. Csak ez miatt sikerült a bűn útjára terelniük egy fiatalembert, aki annyira tisztességes, hogy a GTA4- ben még a rendőrös mellékküldetéseket is megcsinálta pusztán azért, hogy végre rend legyen Liberty City mocskos utcáin. Megmérgezték a lelkét méghozzá annyira, hogy kész lenne bemutatni a középső ujját a szeretett cégnek is. Úgy érzem, végleg elveszett. Mostantól ő már nem ugyan az a Róbert, mint régen. Meghalt benne az, ami emberré tette, és mindez a Rockstar games hibája. Szégyeljék magukat. Good night sweet prince... Ez a nap is szar volt. :(
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 14. 17:55

Erős gúnyt érzek tőled. :D Te mindig is egy érdekes figura voltál, öreg. Kép
Amúgy tényleg megcsináltam az összes rendőrös küldetést a GTA IV-ben. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 02. 14. 18:27

Thelostduck írta:Úgy érzem, végleg elveszett. Mostantól ő már nem ugyan az a Róbert, mint régen. Meghalt benne az, ami emberré tette, és mindez a Rockstar games hibája. Szégyeljék magukat. Good night sweet prince... Ez a nap is szar volt. :(
Kép
Hát ez......kiváló...mondhatni...kek....:D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

David1992xxx
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. 02. 14. 02:15

Re: Insurgent

Hozzászólás Szerző: David1992xxx » 2016. 02. 14. 20:50

Nem voltam reszeg csak szar a gép. Igen tudom hogy online tudom megvásárolni ezt is szeretném. ;)

David1992xxx
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. 02. 14. 02:15

Re: Insurgent

Hozzászólás Szerző: David1992xxx » 2016. 02. 14. 20:52

És mi ez a "Humane Labs heistet" ? Küldetés? Frissités?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 02. 14. 21:04

Az Onlineban a tízes (vagy tizenkettes) szint elérésekor felhív Lester, és akkor csinálhatsz heisteket, ha van luxus lakásod. A harmadik heist lesz amit kérdezel.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 10. 00:52

Mostanában jó sokat haladtam a GTA Online-nal. Jelenleg 2,002,139 dollárom van. Sokszor betöltöttem a Fleeca Jobot, és így folyton 100000 dollárt szereztem. Sajnos kénytelen voltam eladni három autómat és egy motoromat, hogy elérjem a kétmilliót. Eladtam egy maximálisan feltuningolt Enduro motort, egy maximálisan feltuningolt Rat-Truckot, egy maximálisan feltuningolt Slamvant és egy fehér Cascót. (A Casco nem volt feltuningolva, csak egy egyedi rendszámtáblát viselt.) Annak ellenére, hogy a Casco nem volt feltuningolva, azt tudtam eladni a legtöbbért. Összesen 400000 dollárt adott a Casco, az Enduro 70000 dollárt, a másik két jármű pedig 100000-t.
Nem tudnátok esetleg tippeket adni, hogy hogyan tudnék gyorsabban pénzt szerezni? Nincs valamiféle remek stratégia vagy egy-két kiskapu, ami segítene nekem? Nagyon meg szeretném venni azt az utolsó két repülőt, hogy meglegyen a trófea, csak sajnos már nagyon unom megcsinálni mindennap a Fleecát.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése