Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 12. 28. 19:02

Nekem is így sikerült 50-es szintre jutnom. Ahhoz hogy "Legendary" legyek ugyan így folytatnom kéne' ?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 28. 20:46

Nem. Valahol a menüben le kell nullázni a szinteket. A videó elején látszik is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2016. 02. 07. 09:39

Na azért ez tetszetős. :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 07. 10:12

Hátha kapunk egy második (vagy ha úgy vesszük harmadik) részt next genre. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 08. 21:48

Sajnos véget ért a csoda. Időközben kiderült, hogy a játék a Microsoft hülyeségéből került csak a letölthető X360-as játékok listájára, mert elvileg csak "tesztelgettek" a kompatibilitás kapcsán és véletlenül tették elérhetővé az RDR-t. Így a játékot már le is szedték a fentebb említett visszafele kompatibilitásos listáról, és már azok sem tudják elindítani a játékot, akik szemfülesek voltak és gyorsan letöltötték. Ettől függetlenül minden rosszban van valami jó, hiszen ez a baki erősen arról árulkodik, hogy a néhány hónapon belül hat éves játékot előbb-utóbb elérhetővé teszik Xbox One-on. Lehet én vagyok az elégedetlen, de szerintem jobb lenne, ha jönne a következő Red Dead játék a portolgatás helyett. Persze szép és jó dolog, hogy ennyire ragaszkodik mindenki a jó öreg RDR-hez, de egy új rész, egy folytatás talán nagyobbat ütne. Bár az is igaz, hogy a Redemption egy szinte tökéletes játék, így felmerül a kérdés, hogy a nyilvánvaló vizuális újítások és grafikai/fizikai szépítgetések mellett lehet-e egyáltalán egy ennél részletesebb, jobb, hangulatosabb western játékot csinálni. Persze a Rockstarnak semmi sem lehetetlen, de a Redemptionnel úgy érzem, hogy mindent kihoztak a vadnyugatos témából, amit csak lehetett. Aztán lehet, hogy tévedek és egy esetleges folytatás tud még újdonsággal szolgálni a témával kapcsolatban, de nekem személy szerint erős kételyeim vannak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2016. 02. 09. 07:07

dani.szentgali írta:Bár az is igaz, hogy a Redemption egy szinte tökéletes játék, így felmerül a kérdés, hogy a nyilvánvaló vizuális újítások és grafikai/fizikai szépítgetések mellett lehet-e egyáltalán egy ennél részletesebb, jobb, hangulatosabb western játékot csinálni.
Csinálnak majd egy új részletesebb, hangulatosabb Red Dead-et persze, Red Dead Online lesz a neve.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 09. 07:17

Hát persze. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2016. 02. 09. 18:20

Na majd figyeld csak, hogy igazam lesz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 02. 10. 16:45

Tekintve a Rockstar új hozzáállását és az általam leírtakat, miszerint nem valószínű, hogy sztori meg egyéb grafikán és fizikán kívüli újítás terén tudna újat mutatni egy esetleges folytatás, ezért egyáltalán nem hülyeség az, amit Davekoma mond. Lehet, hogy a Rockstar is érzi, hogy a Redemptionből sztori meg singleplayeres téren mindent maximálisan kihoztak, vagy ha esetleg ez nincs így, akkor is inkább az Online-t fogják majd előnyben részesíteni, ha a GTAV-ös hozzáállásukat vesszük alapul (mert ugye tudjuk, hogy a GTAV-nél sokkal nagyobb hangsúlyt kapott/kap az Online, mint a már lassan három éve teljesen elhanyagolt singleplayer). Szóval szerintem simán elképzelhető, hogy a következő Red Dead játék egy Online orientált epizód lesz, amiben vagy lesz egy kicsi, az előző részhez képest gyengébb és rövidebb sztori, vagy már egyáltalán nem is lesz sztori és csak az Online mód lesz, amit majd frissítésekkel folyamatosan fejlesztenek majd, mint a GTAV-nél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 18. 21:42

Állitólag az E3-n a Rockstar leleplezi a Red Dead Redemption 2-öt. Meglátjuk mi lesz belőle :) :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 20. 18:45

Gonzales írta:Állitólag az E3-n a Rockstar leleplezi a Red Dead Redemption 2-öt. Meglátjuk mi lesz belőle :) :roll:
Igen, erről én is hallottam, több oldalon is lehetett olvasni az ilyesféle híreket. Bár nagyon bízom benne, hogy ezek az oldalak tudnak valami olyat amit mi nem, sajnos elég esélyes, hogy ebből a nagy bejelentésből nem lesz semmi. Legalábbis nem az E3 rendezvényen, mivel a Rockstar már régóta nem mutatott be semmilyen játékot ezen az expón. Esetleg még abban lehet reménykedni, hogy a Rockstar jó szokásához híven az E3 előtt/alatt/után bedob egy Red Dead bejelentést, hogy mindenki elforduljon az E3-tól és rájuk koncentráljon. Erre még van esély, viszont az E3-mon már most fogadni mernék rá, hogy nem lesz semmi a Rockstar háza táján. Rájuk nem jellemző, hogy az E3-hoz hasonló rendezvényeken mutogatnák az új alkotásaikat. Szóval a hivatalos bejelentésig csak reménykedni lehet az esetleges folytatás kapcsán, addig viszont szerintem még mindig teljesen jól el lehet lenni a két hónap múlva hat éves előddel, ami még most, 2016-ban is nagyon jó élményt nyújt és őszintén szólva olyan jól össze van rakva, hogy nem is látszik rajta annyira a kora. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 01. 11:57

Bocs a dupla hozzászólásért, de az utóbbi hetekben megint elővettem a játékot és az a kérdésem lenne, hogy ugye van a Bollard Twins Outfites kihívásban, hogy élve el kell kapni egy keresett Bollard Twin gengsztert és a rózsaszín térképjelölés szerint MacFarlane's Ranchnél kell mindezt megtenni, mármint ott választhatom ki a Wanted Posterről. Már egy ideje várok, de nem történik semmi. Nem tudom mi lehet a baj, lehetséges, hogy elfogytak a Bollardok? Bár ezt kétlem, mert mintha azt olvastam volna valahol, hogy a Wanted küldetések végtelenek. Valami ötlete van valakinek, hogy mit lehetne csinálni? Csak várjak tovább és előbb-utóbb lesz Wanted Poster? Vagy csináljak ilyen küldetéseket más városokban, hátha megjelenik majd egy MacFarlane's Ranchban is?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 01. 13:31

Ha jól tudom felváltva adja be ezeket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 01. 19:42

Tehát ha más városokban "elfogyasztom" ezeket a Wanted küldetéseket, akkor elvileg előbb-utóbb MacFarlane's Ranchnél is ad majd a játék? Köszi a tippet, majd kipróbálom! :) Remélhetőleg bejön.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 01. 21:51

Nekem így rémlik (főleg, hogy te is írtad), de vagyok benne 100%-ig biztos.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése