PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 03. 14. 08:01

Jó lenne ha lejjebb menne a konzol ára, bár én sokkal boldogabb lennék, ha a játékok ára csökkenne, mert maga a gép nem drága, de egy játékért 18-21k nagyon sok.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 14. 14:17

Vannak fasza játékot 14 ezer alatt is. Pl: ott van a Tlou.
Habár az én üzleti szaktudásomnak köszönhetően eddig beszereztem mind a Last of ust, Mad Maxet és Star Wars BF-et féláron. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 16. 14:53

kekesi: Én is így vagyok vele. A gép ára még elmegy (bár már az is elég drága egy lassan 3 éves termékért), de a játékok tényleg rohadt drágák. Emiatt sajnos nincs mit tenni, várni kell még egy kis időt, amíg a gép is és a játékok is olcsóbbak lesznek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 16. 15:10

Meg érdemes figyelni PlayStationStore-on az akciókat. PS3-on legalábbis nagyon jó kedvezmények szoktak lenni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 16. 16:16

Ps4-en is.. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 25. 18:04

Most tőletek nagyon nagy segítséget kérnék. Szóval, az a helyzet, hogy megszeretném venni digitálisan a Mortal Kombat X-et. Ez eddig megvan, bankkártya adatok elrendezve, épp amikor rámennék az Order & Pay-re, mindig azt adja ki, hogy "The card information on file is not valid"
De baszik mondani, hogy miért. Sony pls
Mit tehetnék?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 25. 18:13

Írj be egy másik bankkártyának a kódját. Mondjuk Árminét, biztos nagyon örülne neki. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 25. 18:20

Ha megszerzed nekem, örömmel. :D
De komolyan. Pénz van a kártyán, de nem megy. Mi lehet a gond, mit csináljak?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2016. 04. 25. 18:51

Milyen márkájú kártya, mert nem mindegyiket támogatja
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 25. 19:07

Visa. Azt kell hogy támogatnia.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 04. 27. 15:05

Úgy tudom, hogy dombornyomott vagy elektronikus kártya kell, ha az nincs akkor használj PayPal-t ahhoz elég egy számla is.

Egyébként én most tettem le a PS4 vásárlásról, átgondolva az egészet nagyon nem éri meg, lehet jön a PS 4,5/4K/Neo (vagy, hogy hívják...), a játékok nevetségesen drágák, a multi fizetős, a játékfelhozatal pedig elég szerény, legalábbis ha az ember nem csak a legkomolyabb AAA játékokkal akar játszani. Pár exkluzívot leszámítva semmi nem szól a PS mellett, kb ez a legpocsékabb generáció... Inkább fejlesztem a PC-m, igaz, hogy ott egy normális VGA drágább egy konzolnál és akkor a többi cuccról nem is beszéltünk, de hosszútávon még se drágább mert fillérekért meg lehet szerezni szinte minden játékot.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 27. 18:46

A játékokat a PS Store akciókkal azért olcsóbban belehet szerezni. Ezt leszámítva egyetértek veled. Számomra még mindig nem éri meg PS4-et venni. Talán majd, ha jön egy új GTA.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 24. 17:38

Sziasztok!

Ahogy már néhányotok bizonyára tudja, már régóta szeretnék venni magamnak egy PS4 konzolt. Mivel karácsonyra és egyéb ünnepnapra már hiába várom évek óta a PS4-et, valamint a most augusztusban hetedik "életévét" betöltő Xbox 360 konzolommal a sok használat következtében egyre több a műszaki probléma (a lemeztálca nem mindig akar kijönni, a beolvasó csak sokadik próbálkozás után olvassa be az amúgy hibátlan állapotú lemezen lévő játékot), továbbá egyre szarabb érzés úgy végignézni egy E3-mat, hogy egyik játék sem tud érdekelni igazán, mert úgyse játszhatnék vele, ezért a fejembe vettem, hogy eladom az Xboxot és veszek az árából (és a hozzátartozó játékok árából) egy PS4-et. Sok helyen próbálkoztam, de sajnos egyik helyen sem találtam korrektnek mondható árat a két kontrollerrel, headsettel és 44 játékkal felszerelt Xboxomért, mígnem két napja az egyik játékbolt (nevezetesen GameCity) egy elég korrektnek mondható, 97 ezer forintos árajánlatot tett az öreg Xboxért, és cserébe ezért a pakkért kapok egy zsír új, 500GB-s PS4-et (tehát beszámítják az Xboxot a PS árába, ami 95k, tehát 2k-t bukok, de az nem oszt nem szoroz). Szerintetek jó ez az ajánlat? Érdemes lenne elfogadni és konzolt váltani? Itt most főleg azokhoz szólok, akik PS4 tulajdonosok, tehát van már tapasztalatuk a konzollal. Vállaljam be a konzolváltást? Megéri ez a csere?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 24. 18:43

Szerintem vállald be. Ha már annyira rossz az az xbox.. a Ps4-et meg biztos nagyon fogod élvezni :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 24. 19:09

Értem. Szóval szerinted sem hülyeség 44 játékot meg egy konzolt beáldozni a PS4-ért. :) Igazából szerintem se, mert nem tudom, mikor lesz legközelebb alkalmam arra, hogy PS4-et szerezzek és bár az Xbox-ba még csak-csak bele lehet szuszakolni némi életet, abban sem vagyok biztos, hogy mikor hagy majd végleg cserben a géb. Ráadásul a magas árazás ellenére nagyon érdekelnek a PS4-es meg úgy általánosságban a "nextgen" játékok, így nagy valószínűséggel be fogom vállalni. :) Már csak azt kell majd kitalálnom, hogyan szerzek annyi pénzt, amennyibe a PS4-es játékok kerülnek. :D Bár valószínűleg azt a stratégiát választom, hogy eleinte csak régebbi játékokat vásárolok, amelyeknek már amúgy is lement az ára 10k-ra vagy az alá, és amíg azokkal elütöm az időt, addig szépen lassan lejjebb megy a most 18-20k körüli játékok árcédulái is. :D Szóval majd megoldom. Szerintem épp itt az ideje, hogy generációt és konzolgyártót váltsak. Szeretem az Xboxomat, de kicsit unom már meg ahogy mondtam vannak már vele gondok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése