Álmaitok

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 09. 18:34

Hát igen... ez sajnos valóban egy álom marad... :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 09. 19:49

Arminho írta:Sok álmom van. A legfőbb az, hogy túléljem a Föld környezetszennyezését, az ún. hülyeség korát. Aztán ott van a család. Szeretnék egy fiúgyermeket, egy szerető feleséget, aki mellesleg szép is, valmint egy takaros kertes házat jól fizető állással, amit szeretek csinálni. Persze vannak még az olyan dolgok, amik kevésbé fontosak, pl. GTA V PS4-re, egy nyaralás Hawaiion, egy kaszinós este Las Vegasban és még rengeteg más.
Jézus, két évvel ezelőtt ezek voltak az álmaim? God... lehet módosítani őket? :D
- megtanulni gitározni/dobolni, esetleg egy bandában játszani
- írni egy sikeres könyvet/forgatni egy sikeres filmet
- elmélyülni az informatika, különösen a programozás művészetében
- megnézni egy Bayern München meccset élőben az Allianz Arénában (de egy BL döntő is megteszi)
- eljutni valami egzotikus szigetre (Hawaii, Bora Bora, Kanári-szig.)
- olyan apává válni, aki csak jót akar és tesz a gyerekének, és nem basztatja semmivel
- egy Grepolis győzelem se állna rosszul
- segíteni másoknak az álmaik elérésében
Egyébként a GTA V PS4-re már megvalósult, így akár még a többi is bekövetkezhet.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 05. 10. 09:09

Dobolni könnyű. Én csak biztatni tudlak, hogy próbáld meg, de ne valami zeneiskolában.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 10. 19:24

Mindennemű zeneiskolától távol tartanám magam. A dob csak azért kérdéses, mert sok helyet foglal (az én szobám pedig elég kicsi), zajos (mondjuk ez inkább csak a többi családtagot és egyéb állatfajtát zavarja) és talán még drágább is, mint a gitár. Ráadásul elég nehézkes elcipelni magaddal bárhova is.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 05. 10. 20:50

Vegyél elektromos dobot. Az nem olyan zajos, meg kevesebb helyet is foglal.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 10. 21:39

Már van. Ugyonolyan zajos, ráadásul a pergődobot már nem is érzékeli. :D Pedig egy-két egyszerűbb számot el is játszottam rajta.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 05. 11. 08:33

A dob nagyon jó, és ha van valami minimális ritmusérzéked, akkor nagyon könnyű megtanulni. Én személy szerint nem szeretek gitározni, de egyszer kénytelen leszek rendesen megtanulni, ha el akarok kezdeni bendzsózni. A dobot nagyon szerettem, és annyira azért nem foglal sok helyet.
Már eladtam a készletemet, de ha jól emlékszem akkor széltében kisebb volt mint a kanapé ami helyette van, és nem volt sokkal hosszabb sem. Ezzel nem mondtam túl sokat, de azért annyira nem foglal sok helyet. Bár nekem csak két cintányérom volt (mintha az foglalna sokat).
Guess who's back!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 05. 11. 20:14

Na jo. Én is leirom a valodi álomamt. Kezsdem egy kis epiulogusal rolam. Igazábol én nem vok anyi idős, mint aminek montam magam régen a forumon. Most beállítottam a valodi eletkoromat. Azért csináltam esztet, hogy elfogagyatok engemet, és ne nézetek le h csak ilyen kis sz@ros kisgyerek vok hozátok képest. :( Köszben azt is akartam, hogy figyejetek rám, ezért nekiáltam picit gunyos hozászolásokat rni. Monthatni trolkotam. Azt a csunya videot is amit csináltam, ot is nem én montam fel a szöveget, hanem a báttyámnak füzettem érte. A gagyi veboldalt is ő csinálta. Én nem tudok ijeneket. És soha nem is érecségiztem. Őszinten mondva nem is tudom, hogy eljutoke adig. A z ofőm szerint nem kéne neéz iskolába iratkoznom. És it elismerem, hogy a mobilbarát dolog nem jelent semmit. Ma épen depresziós voltam, és eszembe jutott, hogy azal nem érek el semit, ha trolkodok és hazudozok magamrol. Igy hát bevallok mindent és ezentul csak oszintén, lekjop tudásom szerint fogok hozzászolni egyes témáklhóz. Bocsánat minden kellemetlenségért, amit okoztam. Ide kapcsolodik a legnagyob álmom. Hogy a gtaplace fóruma, és mindenki más elfogagyon ojanak aki vagyok, és soha töpet ne kejen hazudnoom senkinek...

szerk: Bocs a helyesírási hibákért, siettem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mocsok oltalmazója 2016. 12. 07. 16:25-kor.
je

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 11. 20:53

Az epilógussal való kezdésen mosolyogtam egyet. :D
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 05. 12. 08:36

Úh, bizsergetően kínos.
Guess who's back!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 05. 12. 11:24

Én csak öszinte akartam leni de ti kinvetek. Megint ez történt. nem birom már.--...
je

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 05. 12. 11:34

Thelostduck írta:Na jo. Én is leirom a valodi álomamt. Kezsdem egy kis epiulogusal rolam. Igazábol én nem vok anyi idős, mint aminek montam magam régen a forumon. Most beállítottam a valodi eletkoromat. Azért csináltam esztet, hogy elfogagyatok engemet, és ne nézetek le h csak ilyen kis sz@ros kisgyerek vok hozátok képest. :( Köszben azt is akartam, hogy figyejetek rám, ezért nekiáltam picit gunyos hozászolásokat rni. Monthatni trolkotam. Azt a csunya videot is amit csináltam, ot is nem én montam fel a szöveget, hanem a báttyámnak füzettem érte. A gagyi veboldalt is ő csinálta. Én nem tudok ijeneket. És soha nem is érecségiztem. Őszinten mondva nem is tudom, hogy eljutoke adig. A z ofőm szerint nem kéne neéz iskolába iratkoznom. És it elismerem, hogy a mobilbarát dolog nem jelent semmit. Ma épen depresziós voltam, és eszembe jutott, hogy azal nem érek el semit, ha trolkodok és hazudozok magamrol. Igy hát bevallok mindent és ezentul csak oszintén, lekjop tudásom szerint fogok hozzászolni egyes témáklhóz. Bocsánat minden kellemetlenségért, amit okoztam. Ide kapcsolodik a legnagyob álmom. Hogy a gtaplace fóruma, és mindenki más elfogagyon ojanak aki vagyok, és soha töpet ne kejen hazudnoom senkinek...

szerk: Bocs a helyesírási hibákért, siettem.

Písz: TheLostCuck
Nyem vadj egjedwardűl. Né men vágyjok ugyanolaj, min tte, de Az ért hátonlítunk.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 05. 12. 15:42

Nem, nem, ez így nem jó. Az övénél el is lehetett hinni, hogy egy kretén és nem tud írni helyesen, de a tiédnél látszik, hogy nem vagy kretén.
Guess who's back!

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Álmaitok

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 05. 12. 21:42

The Cleansing Fire írta:Nem, nem, ez így nem jó. Az övénél el is lehetett hinni, hogy egy kretén és nem tud írni helyesen, de a tiédnél látszik, hogy nem vagy kretén.
Á, na tessék, lebuktam. Munkaidõben ennyire futja, viszont betartottam a remake/utánérzés-szabálykönyv elsõ paragrafus, 13-as cikkelyét. ;)
"Hiszek egy Tylerben."

Válasz küldése