Arminho videói

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 16. 13:52

Wow, ez tényleg durva lett! Ez sokkal jobb, mint az előző kettő videód – azok is jók lettek. :D Amúgy elsőnek azt hittem, hogy Gonzales volt az a gyerek, aki üldözött téged, de a végén rájöttem, hogy sajnos nem. :( Pedig tökre hasonlított Kristóf karaktere Gonzales karakterére. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
THE_CHARLIE_SCENE
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. 07. 18. 13:38
Tartózkodási hely: Magyarország - Székesfehérvár

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: THE_CHARLIE_SCENE » 2016. 05. 16. 17:48

Én vagyok a videóban szereplő Kristóf. Hát nem igazán értem, hogy miért hasonlítják az én karakteremet a Gonzaleséhoz. A hajunkon kívül semmi sem egyezik. Egyébként az a rész, amikor végén azon a szűk tetőn átkocogtam, hogy leüssem Ármint. Na azzal nagyon sokat szívtam. A végén már annyiszor leestem, hogy Árminnak könyörögtem, hogy had ne kelljen már futni azon a kis részen. Ő beleegyezett. Miután átmentem azután vígan közölte velem, hogy sajnos muszáj lesz újra felvenni azt a részt kocogva. Ezután egy RPG-vel megajándékoztam. :D Ezen kívül még tömérdektelenül sokat bénáztunk. Kár, hogy ezek nem kerültek felvételre. :(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 16. 18:46

Először Gonzales-zel próbáltuk meg, de időhiány miatt félbemaradt a projekt. Aztán Kristóffal fejeztük be. A vége felé rengeteget szenvedtünk, mert egy kanyart nem tudtunk bevenni a játék túlságosan érzékeny irányítása miatt, és ezért mindig leestünk. Két óra szerencsétlenkedés után úgy döntöttünk, hogy trükközünk. Felvettük, ahogy én beveszem a kanyart, felvettük az utána lévő részt, felvettük, ahogy Kristóf odaér a kanyarhoz, majd a kanyar utáni részt. Ezt megpróbáltam a lehető legjobban összehozni (nem igazán sikerült). Meg is látszik azért a sok vágás. De azért köszönöm a dicséreteket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2016. 07. 05. 21:55-kor.
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 05. 21:53

Első ilyen videóm, nem tudom mennyire lett vicces, igyekeztem a legjobb pillanatokat kigyűjteni. Előbb-utóbb jön egy második rész is, mert valószínűleg hamar meg fog gyűlni az anyag hozzá.


Emellett ha van kedvetek, akkor iratkozzatok fel az unokatesóm csatornájára, ő is GTA videókat csinálgat (kisebb-nagyobb sikerrel). https://www.youtube.com/channel/UCZQyKm ... ZdaW361taA
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 06. 05:00

Klassz videó, ment rá a like ;)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 06. 13:24

Nagyon jó videó lett. Szeretem a videóidat, Ármin! :D Már alig várom, hogy meglegyen PS4-re a GTA V, és hogy én is tudjak csinálni ilyen menő videókat! :lol: :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 07. 13:05

Fasza kis videó! Ha még ebben az életben lesz PS4-em és meglesz rá a GTAV, akkor biztos fogok én is hasonlókat csinálni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 07. 13:43

Köszönöm a dicséreteket. Egy rablásos filmen dolgozunk jelenleg néhány "kollégával", valamint egy kisfilmbe is belekezdtem, nem tudom, hogy bármelyik megvalósul-e.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 07. 13:44

Reméljük, hogy mindkettő megvalósul! :) Persze pihenj is, ne csak kockulással töltsd el a nyarat... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 07. 15:42

Ez a legkevesebb dolog, amire időt fordítok. A napot kiteszi az alvás-kaja-fürdés-kaja-játék-kaja-alvás rutin. :D
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 08. 11:38

Arminho írta:Ez a legkevesebb dolog, amire időt fordítok. A napot kiteszi az alvás-kaja-fürdés-kaja-játék-kaja-alvás rutin. :D
Helyes! Nyáron úgy is kell! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 02. 22:53

Már régóta el akartam készíteni ezt a kisfilmet, és most úgy néz ki, hogy hamarosan tényleg meg is valósul. Készítettem neki egy kis előzetest, nem lett túl jó, először csináltam ilyet, de legalább megpróbáltam. Reményeim szerint már holnap készen lesz a videó, de az is megeshet, hogy csak pár nap múlva kerül ki. Emellett lesz majd egy bejelenteni valóm a nyár végén, arra készülök egy meglepi videóval, de nem biztos, hogy összejön. Majd igyekszem. :lol:

Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 03. 12:47

És ez is készen van. Talán nem lett olyan jó, mint vártam, meg talán kicsit unalmas lett, lehettett volna benne több akció. Ennek ellenére én büszke vagyok rá. Köszönöm a segítséget Gonzales-nek és Kristófnak, emellett marci36912-nek, Funlor37-nek és petomark926-nak.

Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 03. 15:05

Azt a, ez nagyon jó volt! :D :o Ember, ez nagyon durva! Nekem nagyon bejött! Remélem, a közeljövőben fogsz még ehhez hasonlókat csinálni. Basszus, ilyenkor vagyok szomorú, hogy nincs meg nekem PS4-re a GTA V. :( Ősszel vagy télen mindenképpen megveszem, és akkor én is ilyen fasza videókat fogok készíteni. Tele vagyok jó sok ötlettel. Alig várom, hogy végre megvalósítsam őket. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA V Videók - Arminho

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 03. 15:25

Jó lett. Nekem tetszett ;)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése