OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 05. 23. 20:15

Lesznek idők, amikor majd röhögni fogsz azon, és vissza fogod sírni, hogy egy dolgozat a legnagyobb problémád. Just sayin'... :D ;)

Egyébként: nekem meg holnap vizsgám van, és akarva-akaratlanul begyulladt a bal fülem.. -.- Kicsit nehézkes egy dologra koncentrálni sokáig. A sors fintora, nem..? :D Egyesek le akarnak betegedni, aztán végül "nem megy", mások meg nem, aztán összejön... A legrosszabb, hogy leghamarabb csak szerdán tudok fülészetre menni... :(

<önsajnáltató rovatunkat olvashatták> :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 24. 18:06

Hát jó, a mateken túl vagyok, holnap román doga, és mintha valaki engem belülről emésztene meg. Azaz fáj a gyomrom, láz, hányinger meg álmatlanság összefogott ellenem.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 05. 24. 18:36

Nyugi Gonzales, ne spirázd túl. Fókuszállj, de ha ideges vagy akkor csak leblokkolsz és akkor szép magyarszóval élve baszhatod az egészet. Csak relax bro, meg tudod csinalni. :D



Tessék ez jót fog tenni :D :D :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 26. 18:36

Suli miatt sose érdemes izgulni. Egészen idáig kellett várni, hogy rájöjjek végre, de tényleg nem érdemes. Tegyél meg minden tőled telhetőt és ha nem sikerül ennek ellenére sem, akkor meg szard le. Az életben rengeteg dolog van, ami miatt aggódhat az ember, egy retkes középiskola amivel úgyse érsz sokat meg alakul ahogy. Ezzel persze nem azt mondom, hogy ne tanulj és a tanulást szard le, csak ha valami nem megy akkor nem kell belőle mindig nagy ügyet csinálni. Én például idén leadom az emelt szintű szakmai infót, mert minden igyekezetem ellenére csak csalódás ér belőle folyamatosan. "Ami nem megy elvtársak, azt nem kell erőltetni!"
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 28. 11:46

Na, ki várja már a ma esti BL döntőt? Szerintetek melyik madridi csapat nyer majd?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 29. 08:57

Nem tudom, hogy sikerült ezt beidőzíteni, de a Kalocsán a TV és az internet egyszerre ment el, pont a BL döntő idejére, így lemaradtam róla. Pedig a haverom nagy Real drukker aztán szívathattam volna.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 29. 11:27

Mivel szivathattad volna? Hisz nyertek.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 29. 13:29

Hát igen, nyertek, viszont a meccs alatt (főleg az egyenlítő gól után) teleküldözgethettem volna Realos képekkel.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 29. 14:04

What a troll.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 29. 16:33

Én örülök, hogy a Real nyert, abszolút megérdemelték a győzelmet. Az első félidőben szó szerint lemosták az Atleticót a pályáról, a második félidő végére már elfáradtak és a hosszabbításban meg mindkét csapat úgy mozgott a pályán, mint két sereg hulla, de összességében a szép egyenlítőgól ellenére azt kell mondjam, hogy a Real megérdemelten hódította el a trófeát. Persze az Atletico teljesítménye is nagyon szép volt, főleg a bajnokság korábbi meccsein, például amikor kiütötték a Barcelonát meg legutóbb a Bayern Münchent. Úgy látszik, hogy a döntőre kicsit elfogyott a szufla és már csak egy második félidő végi egyenlítőgólra futotta az erejükből, a büntetőpárbaj meg igazából teljesen lutri, ott nem csak azon múlik a dolog, hogy ki a jobb, hanem azon hogy kinek van nagyobb szerencséje. Ettől függetlenül a Real Madrid jobban játszott, nem estek össze a későn kapott egyenlítőgól miatt és a büntetőknél képesek voltak összpontosítani, ezért hiába volt nagyon jó a bajnokságban az Atletico, a Real ezen a meccsen jobban teljesített.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 29. 21:02

A 'Fortune' pontosan mit jelent? Hallottam már szerencsènek, vagyonnak, de veszèlynek is.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2016. 05. 29. 22:21

Ha a csapatok hátterét nézzük, illetve hogy hogyan jutottak el idáig, úgy véleményem szerint az Atleti jobban megérdemelte volna. Számomra nagyon szimpatikusak. Sajnálom!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 30. 12:40

Gonzales írta:A 'Fortune' pontosan mit jelent? Hallottam már szerencsènek, vagyonnak, de veszèlynek is.
Szerencsét jelent.
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 05. 30. 14:40

Vagyont is amúgy. Fame and Fortune, szokták mondani. (meg nem mellesleg van egy Fortune nevû pénzügy újság is ) látjátok itt az ész...:D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 30. 16:08

Ahogy látom, az angol mellett az arab nyelvet is kitűnően műveled. Jó az aláírásod, by the way.
Well look who's back

Válasz küldése