OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 31. 12:25

Tőlem művelheti az arab nyelvet mindaddig, amíg mellette nem műveli az arab szokásokat... robbantgatás, mészárolgatás, stb. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Átkozott
Hírfigyelő
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2016. 05. 27. 19:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Átkozott » 2016. 05. 31. 16:17

matematika
Örülj, hogy nem én vagy.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 05. 31. 18:58

dani.szentgali írta:Tőlem művelheti az arab nyelvet mindaddig, amíg mellette nem műveli az arab
szokásokat... robbantgatás, mészárolgatás, stb. :D
Basszus, pedig már meg is vettem a robbantós mellényemet :D :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 31. 20:13

Egyszer mentünk a családdal repülővel nyaralni (nem is volt olyan régen, még amikor friss volt az ISIS terrorja), és anyám két tusfürdőt olyan szerencsétlenül rakott össze, hogy pont ilyen bomba alakja volt a röntgen (vagy a pokol tudja mi) felvételen. Persze már jöttek a TEK-esek, biztonsági őr, személyzet, atyaúristen; teperték már volna le apámat (neki egyébként nagyon oroszos kinézete van, egyszer elsütötte az orosz maffiózós poént reptéren - ez másik történet), anyám már mentegetőzött, hogy csak két tusfürdő az. Persze, átkutattak minden egyes csomagot, ami a miénk volt, még a plüsskutyámat (nem röhög) is átvizsgálták. Én csak annyit motyogtam magamban, hogy hála Istennek az airsoft pisztolyomat fölöslegesnek tartottam elhozni. Aztán kiderült a tévedés, de a biztonsági őrök azért szépen elkísértek minket a terminálig. A plüsskutyámat pedig majdnem felnyesték. :'(
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 01. 13:20

Átkozott írta:matematika
Ne is mondd ki előttem eme hulladék tantárgynak a nevét. Ma volt az év végi matematika vizsgadolgozat. Mondanom se kell, hogy a kettes volt a cél. Sajnos nem valószínű, hogy összejött, így a tanár jóindulatában reménykedhetek, hogy 1.95-re átenged. -.- :@ -.- :@ :|
Tequi-La-La írta:
dani.szentgali írta:Tőlem művelheti az arab nyelvet mindaddig, amíg mellette nem műveli az arab
szokásokat... robbantgatás, mészárolgatás, stb. :D
Basszus, pedig már meg is vettem a robbantós mellényemet :D :D
Lehetőleg ásd be magad a földbe és úgy robbantsd fel. Még így is reménykedhetsz benne, hogy valami szerencsétlen épp fölötted megy el és akkor taposóaknaként még bevégezheted a sorsodat, mint Allah és az Iszlám Állam hű katonája. :D :D :D
Arminho írta:Egyszer mentünk a családdal repülővel nyaralni (nem is volt olyan régen, még amikor friss volt az ISIS terrorja), és anyám két tusfürdőt olyan szerencsétlenül rakott össze, hogy pont ilyen bomba alakja volt a röntgen (vagy a pokol tudja mi) felvételen. Persze már jöttek a TEK-esek, biztonsági őr, személyzet, atyaúristen; teperték már volna le apámat (neki egyébként nagyon oroszos kinézete van, egyszer elsütötte az orosz maffiózós poént reptéren - ez másik történet), anyám már mentegetőzött, hogy csak két tusfürdő az. Persze, átkutattak minden egyes csomagot, ami a miénk volt, még a plüsskutyámat (nem röhög) is átvizsgálták. Én csak annyit motyogtam magamban, hogy hála Istennek az airsoft pisztolyomat fölöslegesnek tartottam elhozni. Aztán kiderült a tévedés, de a biztonsági őrök azért szépen elkísértek minket a terminálig. A plüsskutyámat pedig majdnem felnyesték. :'(
Hú Ármin, ha nem kamuzol akkor ez egy nagyon durva és epic sztori!! :D :D :D Mondjuk biztos ijesztő is lehetett. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 01. 14:00

Szép város ez a Velence. Sajna a magyar Velencéről van szó, de ez is nagyon tetszik. :lol:


Ármin, jó sztorikat mesélsz, a kedvencem az iskolás volt.. khmm :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 01. 17:25

A sztori való igaz, talán annyi ferdítés volt benne, hogy TEK-esek nem voltak, csak fegyveres őrök. :D
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 06. 01. 20:26

dani.szentgali írta:Tőlem művelheti az arab nyelvet mindaddig, amíg mellette nem műveli az arab szokásokat... robbantgatás, mészárolgatás, stb. :D
"arab szokások".. azért ez erős. Még, ha az aktuálpolitikát is nézzük. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2016. 06. 02. 19:09-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2016. 06. 02. 00:50

Átkozott írta:matematika
Ne már. Hogy nem lehet szeretni a matekot? :D

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 06. 02. 17:13

Háát hidd el, nem olyan nehéz.... :D

Amúgy, hamár az arab "szokásoknál" tartunk...
Kép
Amúgy nekem van egy szír barátom (és még azelőtt vándorolt ki Németországba, mielőtt menő lett volna) és hááát....tudnék mesélni történeteket....kansága legendás volt szinte...:D :D :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 02. 18:41

Ne már, éhes lettem, ráadásul pont vacsora után!
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 02. 21:21

Tequi-La-La írta:Háát hidd el, nem olyan nehéz.... :D

Amúgy, hamár az arab "szokásoknál" tartunk...
Kép
Amúgy nekem van egy szír barátom (és még azelőtt vándorolt ki Németországba, mielőtt menő lett volna) és hááát....tudnék mesélni történeteket....kansága legendás volt szinte...:D :D :D
Kansága? Kölnben is csillogtatta "tudását" szilveszterkor?
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 02. 21:44

asd14asd írta:
Átkozott írta:matematika
Ne már. Hogy nem lehet szeretni a matekot? :D
Én ezt a kérdést úgy fogalmaznám át, hogy hogy a viharba lehet szeretni a matekot? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 06. 04. 07:00

Segítséget szeretnék kérni és azért írom ide mert nem tudom, hogy melyik témába illik. Nemrég vettem egy új gépet és azon folytatnám a videózást. A felvételek kész vannak már csak fel kéne tölteni, de itt meg is akadok. Amikor elkezdem feltölteni a videót, eljut 1%-ig aztán megáll és nem halad előrébb. A nettel nincs gond, mert letölteni tudok. Szerintetek mi lehet a baj, hogy nem birok feltölteni videót? Amugy telefonról működik a videófeltöltés.

Az új gépen pedig már töltöttem fel videót. 1 napja van ez a problémám.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 04. 09:01

Gondolom, Youtube-ra szeretnéd feltölteni a videót. A feldolgozásnál vagy a feltöltésnél áll le? Meddig vártad, hogy folytatódjon? Közrejátszhat az is, hogy a Youtube-nál van hiba.
Well look who's back

Válasz küldése