OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 23. 20:59

Akkor a te szemedben minden sport teljesítmény hülyeség, mert nem a te eredményed. Igen, ez nem a te eredményed, nem családodé, nem a barátaidé, hanem a nép eredménye. Aki meg egy kicsit is szereti a hazáját, örül ennek. Ez "nem reprezentálja az ország helyzetét" meg akkora baromság. Ennyi erővel az Olipmpia is egy faszság. Elhoztunk egy csomó érmet, pedig milyen rossz itthon a helyzet. Nem érdemeltük meg... Még is mit akarsz? Szüntessenek meg minden sporteseményt, és a gazdaságilag fejlett országok rendezzenek egy ünnepséget, ahol egymást jutalmazzák?Nem értem miért kell ebbe is bele vinni a politikát. A stadionokon meg fent lehet akadni (bár ezt is baromság előhozni), de van sok más hülyeség, amire elmegy a pénz, a stadionoknak meg legalább azért van valami értelme. Tényleg nagyon rossz lehet annak, aki képes ebben is a rosszat meglátni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 06. 24. 07:53

Abszolút egyet kell értenem, én tényleg csak örülni tudnék annak, hogyha az országomnak valamilyen esélye van nemzetközi hírnevet szerezni magának. Biztos vagyok benne, hogy nem egy portugál vette elõ az atlaszt és nézte meg, hogy hol a rákban van Magyarország a szerdai meccs után. :D :D :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 06. 24. 09:11

Öreg, azért a nacionalizmusodtól látnod is kéne. Nem, nem hülyeség a sportteljesítmény. Hogy a francba a nép eredménye ember? Mit tett hozzá a másik tízmillió ember egy csapat munkájához a pénzen kívül? Ez az ő eredményük, és ne gyere ezzel az ország szeretettel. Semmi jogod nincsen megmondani, hogy ki hogyan szereti/szeresse az országát. Senkinek sincsen.
Amúgy meg van egy olyan dolog, hogy TISZTELET (visszakapcsolódva az első gondolatomhoz) és én tisztelem azokat akik elérnek valamit, de nem vagyok büszke rájuk. Főleg nem azért, mert ugyanabban az országban születtem mint ők, meg az adómból pénzelik őket. Nagy kötelék tényleg. Nem vagyok büszke rájuk, ahogyan nem is szégyenkeznék amiatt, hogy veszítenek. Vagy ha egyikük mondjuk megölne valakit. Én csináltam?
A politikát nem én hoztam bele. Nemzetiségi politikát azok keverték bele akik erre rejszolnak és szétrobban a fejük, ha valaki nem ért egyet. Ez a fantasztikus rajongótábor az aki rohadt kulturáltan énekelte az utcákon azt, hogy "izlandi cigányok basszátok az anyátok". Milyen szép is a sport nem?
Most akkor nem viszek bele politikát, ezért nem beszélek a stadionokról, bár szerintem teljesen rosszul látod a dolgot.
Annyit mondok még, hogy TE élvezd a sportot, és nyugodtan legyél büszke rá, ha nyer a csapat. De ne próbáld másnak megmondani, hogy mit csináljon, és hogyan viszonyuljon hozzá - veled ellentétben ugyanis én nem tettem ezt.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 24. 10:15

The Cleansing Fire írta:
Gonzales írta:Én viszont csùnyán fogok röhögni, ha Magyarország nyeri az EB-t! :D
Miért? Itt senki nem mondta, hogy nem akarja, hogy nyerjenek.

Nem, èn csak arra gondoltam, hogy nagy meglepetés lenne. De ebből szerintem legyen màr elég. Sehova se vezet ez a vita.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 24. 17:20

Ennek a vitának valóban nincs sok értelme. Ha jól láttam és jól értelmeztem, ez az egész abból indult ki, hogy valaki szereti a focit, valakit meg az egész hidegen hagy. Itt senki nem mondta egy szóval sem, hogy nem örül az ország sikerének, csak egyszerűen vannak olyanok, akiket nem érdekel a foci. Én személy szerint ezt tiszteletben tartom annak ellenére, hogy én szeretem a focit. Nem vagyok én sem megszállott foci fanatikus (mozgássérültként hogy is lehetnék az, amikor nemhogy játszani nem tudok, de meccsekre se nagyon tudok kimenni), de azért szoktam nézni a fontosabb bajnokságokat. Maximálisan elfogadom, ha ez valakit nem érdekel, de szerintem tök fölösleges itt vitát kirobbantani és politikai valamint egyéb dolgokba belemenni csak azért, mert vagy egy sportág, amit valaki szeret, valaki meg nem. Aki örülni akar és a labdarúgásban, mint sportban elért sikereket az ország sikereinek vagy akár saját sikerének éli meg, az szerintem nyugodtan tegye, senkinek nincs joga megmondani, hogy minek örülhet/nem örülhet. Azért van a sport, hogy a szurkolók a sportolókkal együtt érezzék magukat sikeresnek, azért vannak nézők, szurkolók/szurkolói táborok és ezért létezik a sport is azóta, amióta megrendezték az első olimpiai játékokat az ókori Görögországban. Ha valakit nem érdekelnek a sportok, továbbá nem szeret szurkolni, az nyilván nem fogja megérteni ennek az egész felfogásnak a lényegét függetlenül attól, hogy most fociról vagy más sportágról van szó. Na mindegy, én ezzel le is zárnám ezt az egész vitát. Mindenkinek saját egyéni joga eldönteni, hogy mit gondol a sportról, de fölösleges vitát kirobbantani azért, mert valakit érdekel/nem érdekel a foci.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 25. 06:38

Nem arról volt szó, hogy ki szereti a focit meg ki nem. De mindegy, hagyjuk is, mert egyesek kezdenek gyerekesek lenni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 25. 11:51

Egyetértek! Szerintem is hagyjuk az egészet. Jó ideje nem volt komolyabb konfliktus az oldalon, nem lenne rossz senkinek, ha ez így is maradna.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 06. 25. 12:32

Engem sem nagyon éredekel a fútból, de annak örülök, hogy a Magyarok végre nem egymást utálják. Inkább hallgatom az utszán azt, hogy "Cigány izlandiak, légyszi inkább anyukátokal játcatok." mint azt, hogy "Te is egy tipiks magzar kecci vagy te sz@r, te negtaiw, csak miatad tart it az ország, biztos a fideszre szavaztá te lőcs.".
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 25. 12:38

Hát... ez is egyfajta felfogás. :D Amúgy hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs benne igazság. Na de most már tényleg váltsunk témát és elnézést kérek, hogy pár napja fel mertem hozni az EB-t, nem gondoltam volna, hogy ilyen vita kerekedik belőle. Én kezdeményeztem ezt az egészet, most viszont én kérek meg mindenkit, hogy felejtsétek el, amit írtam és keressetek valami más témát. Lehetőleg olyat, amiből nem lesz fölösleges vita. Köszi előre is! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 25. 13:19

Na... Azért nehogy már mi legyünk a hibásak, hogy az EB-ről beszélünk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 27. 04:13

Na kezdődik. Szorítsatok! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 27. 07:00

Mi kezdődik?

Sajnos ezek az import belgák elvertek minket, de az is szép, hogy idáig eljutottunk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 27. 09:15

Romániában most vannak a felvételik. Gonzales is most felvételizik
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 27. 13:11

Igen, sajnos legyőztek minket a belgák. :( Nagyon sajnálom, hogy így történt. Tök furcsa, hogy az előző három meccset nem néztem, és azokon győztünk. Ezt pedig megnéztem az anyámmal és az öcsémmel együtt, és ezen mégis kikaptunk. :( De azért örülök, hogy ilyen sokáig eljutottak a magyarok! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 06. 27. 13:35

Eljutottunk a nyolcaddöntőig, voltunk csoportelsők. Szerintem már ezek is egyfajta sikerek. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése