Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 23. 18:47

Nekem is a harmadik befejezés van már csak vissza (Michael halála). :D Lassan befejezem a harmadik végigjátszásomat, mert már a játék végén vagyok, és úgy tűnik, harmadjára is meglesz a 100%. Majd ha megveszem ősszel vagy télen a GTA V-öt PS4-re, akkor ott is ki fogom vinni még egyszer 100%-osan.
Egyébként nálam is volt olyan a GTA IV-ben, hogy kihagytam egy galambot, és kezdhettem újra a keresgélést. Aztán az ugratóknál csalásokat használtam, hogy legyen nálam mindig egy motor. Végül pedig megcsináltam az összes ugratót és lelőttem azt az utolsó galambot is, és csalódottan tapasztaltam, hogy nem kaptam meg a 100%-os játékállást, csak 98%-ig vitte fel. -.- Aztán 2012-ban újra elkezdtem a GTA IV-et, és ott már el tudtam érni a 100%-ot, majd egy évvel később, 2013 nyarán (nem sokkal a GTA V megjelenése előtt) még egyszer végigvittem 100%-osan. :D Így összesen 3-szor vittem végig, ha beleszámoljuk azt a mentést, amiben csaltam. :P
Mellesleg Dani, nézd meg a Social Clubos térképen azt az egy darab űrhajóalkatrészt. Az a térkép jelöli neked, hogy melyiket hagytad ki.
Amúgy én szeretem a GTA-kban a gyűjtögetéseket. A GTA IV-ben nem szerettem, mert a 200 galamb mindig felidegesített. A GTA V-ben viszont nagyon szerettem/szeretem összeszedni őket, mert ott csak 50 vagy 30 darab van minden gyűjtenivalóból. :D A GTA: San Andreasban is megcsináltam minden gyűjtögetést, csak ott sajnos nem tudtam elérni a 100%-os játékállást, mert mikor éppen 89%-nál tartottam, elveszett a mentésem a pendriveomon. -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

KK1328
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. 12. 20. 02:09

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: KK1328 » 2016. 12. 20. 02:21

Hali,
Az lenne a gondom,hogy jatszok a játékkal és van hely a mappon, ahol ujraindul a játék.Most vettem nemrég,a lemez nemkarcos,konzolon, xbox360on játszok és rohadt idegesitő.Van olyan küldetés amit nem is tudok megcsinálni emiatt.Nemtudom jó helyre írom,nem vagyok itt jártas, tehát bocsi ha rossz helyre írom csak sehol nem találok erre problémára megoldást.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 22. 18:39

Szerintem írj a Rockstar Supportnak. Hátha tudnak segíteni neked. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 23. 16:27

Ünnepek alatt kétlem, hogy sűrűn fognak most foglalkozni a supporttal... de azért megpróbálhatod, hátha. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 23. 17:37

dani.szentgali írta:A harmadik befejezést nekem még meg kell csinálnom a GTAV-ben (Michael megölését). Hát nem tudom, nekem a GTAIV-ben és az V-ben is unalmas a 100%, meg kb mindegyik GTA-ban. Az, amitől tartottál, hogy kihagysz egyet a galambok közül, velem is megtörtént nem is olyan régen a GTAV-nél az űrhajóalkatrészek összegyűjtésénél.
Én azt csináltam, h az utolsó küldi előtt mentettem, és betöltöttem, hogy gyorsan megcsináljam mindhárom ending-et. Hát Michael/Trevor halála eléggé népszerűtlen lehetett.. :D Semmi értelme ennek a két alternatív befejezésnek. A 3. viszont teljesen "normális".. már ha lehet ilyet mondani egy GTA résznél.

Am megértem, hogy azt gondolod, hogy a 100% kijátszása unalmas. Annak eléréséhez tényleg nagy elszántság kell. Én is sokáig filóztam a IV-nél, hogy megéri-e ez nekem, de végül belementem. (Pedig ez a IV volt..gondolhatod, hogy az V-nél gyorsan elvetettem az ötletet.) Megvannak a maga izgi pontjai. Én pl galambokat lövöldözni szerettem. Azt utáltam csak benne, hogy mindig menekülni kellett a zsernyákok elől a lövöldözés miatt. Meg az az igazság (és erre akkor jöttem, amikor kivittem 100%-ra a játékot/játékokat), akkor látsz bele teljes mértékben a játék működésébe, ha azt 100%-ban viszed ki. Minden kis zegzugát megismered, és összeáll az a nagy puzzle, amiből az elején még nagyon sok részlet hiányzott.. A story végére a puzzle többedrésze összeáll, de vannak komponensek, amik talán nem lesznek még kristálytiszták.. erre jó a 100%.

A galamboknál én azt csináltam, hogy vagy 5x megnéztem, hogy tényleg azt a galambot lőttem-e le, amit a térkép ír, és nem pedig egy másik random galambot ölök meg..Mert ha egy kimarad, én újra nem kezdem. Elsőre meglett. Az űrhajódarabkák gyűjtése azért jóval egyszerűbb: Kevesebb van + asszem van még valami más segítség is. De, persze itt is ugyanaz a szisztéma, szóval ugyanúgy ki lehet hagyni egyet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 12. 23. 18:26

A GTA V-öt elég egyszerű 100%-ra kitolni. A gyűjtögetésekhez ott a SocialClubos térkép én is az alapján csináltam. Ha kihagysz egyet, azt látod is rajta. A stunt jumpokból meg a többi mutatványból csak 25 kell. De ezeket írtam már valamelyik topikban. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 23. 18:28

Igen, pontosan ezért könnyű kivinni 100%-ra a GTA V-öt. Na meg azért is, mert csak azokat a melléktevékenységeket vagy küldetéseket kell megcsinálni, amik Franklinre vonatkoznak. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 05. 23:57

El nem tudom mondani, mennyire boldog vagyok, hogy ma este játszottam egy kicsit a GTA IV multijával. Nos, nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet, de úgy látszik, szerencsém volt. :D Képzeljétek el, hogy megszereztem a "Fly The Co-op" trófeát egy gyerekkel. Az egész úgy kezdődött, hogy szerettem volna elérni a tízes szintet az egyik trófeához, ezért elkezdtem nyomatni a "Deal Breaker" játékmódot. És csodák csodájára egy olyan játékost találtam, aki tízes szintű volt. Mindketten beléptünk a játékmódba, és legnagyobb meglepetésemre ezzel a gyerekkel meg tudtuk csinálni időre. Teljesen tátva maradt a szám, mikor megláttam, hogy megcsináltuk időre a "Deal Breaker"-t. Ezután pedig a "Bomb da Base II"-t és a "Hangman's NOOSE"-t is megcsináltuk, és mindketten megkaptuk a trófeát. :D Nagyon hálás vagyok ennek a gyereknek! Megköszöntük egymásnak a segítséget, és kettéváltak útjaink. Nem gondoltam volna, hogy valaha is meg fogom szerezni ezt a nehéz trófeát, de hát mégiscsak megszereztem ezzel a sráccal. :D :lol: Most már biztos vagyok benne, hogy ki fogom platinázni a GTA IV-et, tekintve, hogy már csak 4 trófea kell a platinához!

A visszamaradt trófeák pedig a következők: Teamplayer, Top The Midnight Club, Wanted és Auf Wiedersehen Petrovic.
Ezeket a trófeákat valószínűleg Rockstar69 segítségével meg fogom szerezni. :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 06. 11:23

Na fasza... Remélem azért fogsz segíteni. Vagy nincs meg a gyerek PSN ID-je?
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 06. 21:34

Persze, segíteni fogok neked. ;) Szerencsére megvan a srácnak a PSN ID-je. Tessék, PSN ID: D-mon22
Itt van a profilja:
https://psnprofiles.com/D-mon22
Érdekes egyébként, hogy ő már 4 éve kiplatinázta a GTA IV-et, de még mindig játszik a multival. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 07. 00:01

Zsír, köszi!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 09. 21:17

NikitaDragovich írta:Igen, pontosan ezért könnyű kivinni 100%-ra a GTA V-öt. Na meg azért is, mert csak azokat a melléktevékenységeket vagy küldetéseket kell megcsinálni, amik Franklinre vonatkoznak. ;)
Ez azért van, mert a másik két szereplő meghalhat?

Ezt azért megoldhatták volna máshogy is. Így olyan, mintha Franklin súlyozottan nagyobb szerepet kapna, mint a másik Michael és Trevor.

(Bár a story-ból többször is úgy derül ki, hogy ez egyébként így is van..)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 09. 23:47

Igen, azért van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 14. 20:31

Ma délután egy újabb csodálatos dolog történt velem, miközben a GTA IV multijával játszottam! Elsőre sikerült megszereznem a "Teamplayer" trófeát. Nagyon durva, hogy amint beléptem egy Team Deathmatch játékmódba, egyből egy olyan szerverre dobott, ahol nagyon sok játékos volt, ráadásul ezek a játékosok mind hackerek voltak. Megöltem mindegyiket és megkaptam a trófeát. :D :D :D Közben pedig ezek a hackerek rengeteg pénzt tettek le a játékba, és én felszedtem mindegyiket, de utána megöltek engem és elvesztettem a jó sok lóvét. A hackerek felszedték a milliárdokat, és ők átfejlődtek tízes szintre, én pedig nulla dollárt kaptam. Ennek ellenére örülök, hogy beléptem játszani velük, mert legalább szereztem egy trófeát. Most már csak három trófea kell a platinához, ezek pedig a következők: Top The Midnight Club, Wanted, Auf Wiedersehen Petrovic.

Remélem, Rockstar69 kolléga segít majd nekem, mert ezek nagyon nehéz trófeák! :D :P Egyébként tök durva, hogy még mindig milyen sokan játszanak a GTA IV-gyel. Vajon a Rockstar mikor fogja lelőni teljesen a GTA IV szervereit? Jövőre már tízéves lesz a játék!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2017. 01. 14. 20:37-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 14. 20:37

Én is remélem, hogy segítesz. A Top The MidnightClub nem nehéz.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése