Számítógép

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 09. 25. 04:39

Tegnap elég sokat játszottam azzal a játékkal, aminél ez előfordult és nem történt semmi, úgyhogy egy kis takarítás megoldotta a problémám, de köszi a tippeket. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 25. 11:55

Valaki tudja, hogy miért tűnik el szőrén-szálán az akkumulátor-töltöttséget mutató ikon Windows 10-nél a képernyő jobb alsó sarkából a tálcán? És ami még fontosabb, azt tudjátok, hogyan lehet vissza rakni? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 25. 12:23

Jobb gom a tálcára -> Beállítások -> Tálca -> Rendszerikonon engedélyezése, vagy letiltása
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 26. 19:40

A mocsok oltalmazója írta:Jobb gom a tálcára -> Beállítások -> Tálca -> Rendszerikonon engedélyezése, vagy letiltása
Köszi, időközben megoldódott a probléma - bár nem a fenti módon, sőt, az igazat megvallva én nem is tettem érte semmit. :D Most ahogy bekapcsoltam a gépet, hirtelen magától "visszatért". Úgyhogy már szerencsére nem aktuális a dolog, mert önmagától megoldódott a probléma, de azért köszönöm a segítséget! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 12. 27. 20:02

Sziasztok.
Egy haverom most van gépfelújítás alatt.
Arra kíváncsi, hogy lenne-e bármilyen teljesítménybeli különbség attól, ha egy Intel procihoz AMD videokártyát vesz és nem NVidia-t.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 12. 27. 20:56

Ismerek olyanokat, akik intelcpu+amdgpu párost használnak, és soha nem panaszkodtak rá. Nem hiszem, hogy bármiféle érzékelhető probléma lenne belőle.
je

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 12. 28. 09:21

Rendben, köszi. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 12. 19:00

Sziasztok! :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek olyasvalaki, aki tudna nekem ajánlani egy ingyenes, alacsony rendszerkövetelményű, megbízható, vírus/kémprogram mentes videófelvevő programot?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 13. 12:05

Videófelvevőnek a Frapset, videószerkesztésre pedig a Sony Vegas Prót ajánlanám.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 13. 12:12

A fraps azért eléggé tudja zabálni a gépet..de végülis..a legkönnyebben elérhető. :D
A Sony Vegas-t már én is próbáltam, könnyen kezelhető. A Hypercan és társai is jók még.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 14. 18:43

Köszönöm szépen az ötleteket/tippeket, srácok! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 12. 16:31

Sziasztok!

A következő problémám támadt: le akartam törölni pár napja a gépemen lévő játékokat, ezért be is léptem a gépházba, rá is mentem az eltávolításra, de nem akart letörlődni az a két-három játék. Többször is eljátszottam ezt, remélve, hogy sikerül, de csak nem akart törlődni egyik játék sem. Ezért hát bementem a Steam-be és az Origin-be, tehát a játékokat működtető programokba, hogy onnan töröljem a játékokat, hátha, de onnan sem működött. Ezután letöröltem a Steam-et meg az Origin-t, ezeket szerencsére engedte törölni a gép. Csakhogy most meg egyáltalán nem engedi letörölni a fennmaradt játékokat a rendszer, mert már nem találja azok helyét.

Valakinek van valami ötlete, hogy mit tudnék csinálni?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 08. 12:22

Sziasztok!

Bár még az előző üzenetemre sem érkezett válasz, máris jönnék egy újabb kérdéssel. Szerintetek miért lehet az, hogy a laptopomról a tálcáról eltűnt egy ikon? Mármint ott van, csak nem látszik. :D Ha rámegyek, akkor kiírja a nevét a kurzor, csak nem látszik. Windows10-ről lenne szó. Ha valaki tudja a választ, annak köszönöm előre is! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 10. 08. 15:29

Google-be beírod " How to fix icon missing from that taskbar in Windows 10" vagy valami ilyesmit, és ezer meg ezer találatot bead, sok megoldással. A legtöbb nem működik, ahogy írják, de valahogy biztosan meg tudod majd oldani a problémát, mert a sok rossz metódus közül lesz néhány bevált módszer is. :)

Ez a komment viszont tetszett az egyik vidi alatt:
"how to destroy your computer : update it to Windows 10"

:D :D :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 08. 16:54

Köszi a segítséget! :D

Amúgy nem olyan vészes a Windows 10, nekem legalábbis tetszik, pedig már lassan két éve használom. Szerintem amúgy ezeknek a hibáknak, mint amit pl. most is említettem az eltűnő ikonnal, szerintem simán betudható annak, hogy nekem nem eredeti, jogtiszta verzióm van. :D Bár jogtiszta Windows 10-zel még nem nagyon volt dolgom, így azt azért nem merem kijelenteni, hogy az jobb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése