Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 06. 20:39

Hát igen. Nekem is nehezen megyeget. Bár én csak könnyű játékmódban tolom, de az utolsó két pályán a warlordok már azért úgy is nehezek teljesen egyedül. De azért megoldható. Amúgy szerintem is baromi jó és ötletes játékmód a Survival, nekem is tetszik nagyon. :D Remélem most hétvégén sikerül végigjátszanom. Ja, amúgy nem, mert most hétvégén For Honor bétázni fogok haverommal. :P Ja, ha már közelgő For Honor béta... akkor egy kis OFF: Kinek lenne kedve csatlakozni hozzám meg haveromhoz most hétvégén For Honor bétázni? Teljesen nyílt béta lesz, úgyhogy nem kell rá semmilyen előzetes regisztráció és így értelemszerűen kulcsra se kell várni. Szóval ha hozzánk hasonlóan ti is kíváncsiak vagytok a vikinges-szamurájos-középkori lovagos meg egyebes Ubisoft-őrületre, akkor gyertek nyugodtan és bétázzatok velünk! ;) Az ID-met megtaláljátok az oldalon a profilomban. Na, ennyit az OFF-ról. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 07. 08:04

Érdekesen hangzik. De remélem tudod, hogy a bétához is kell Ps+. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 07. 18:26

Ahhoz nem kell. Bétázni lehet plus nélkül is, hiszen az arra van, hogy kipróbálja mindenki. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 07. 20:10

Nem kell? Ilyenről még nem hallottam. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 07. 21:03

Szerintem ez elég egyértelmű. A béta olyan, mint egy demó, a lényegi különbség a kettő között az, hogy míg a demó általában hosszabb ideig fent marad a Store-ban és huzamosabb időre használható, addig a béta általában sokkal rövidebb ideig elérhető/használható. A demókhoz hasonlóan a béták is ingyenesen letölthetők és kipróbálhatók. Vannak úgynevezett zárt béták, amelyekhez csak azok férnek hozzá, akik előzetesen regisztráltak rá és ezáltal (jobb esetben) kapnak egy béta kulcsot, amivel letölthetik és játszhatják a játékot. De ezek a zárt béták sincsenek PS Plus-hoz kötve. Szóval eddig rosszul tudtad, a legtöbb béta - hiába multiplayer bétáról van szó - ingyenesen letölthető és játszható mindenki számára, nem kell hozzá PS Plus előfizetés. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 09. 12:03

Na, még 2 végigjátszás és meglesz az UC4 Platina! :D a végigjátszások alatt még össze kell szednem pár trófeát, de azok nagyon könnyűek. :D bárcsak a tlou-val is így haladnék, csak annál szörnyen unom megint kivinni a multiban 12 hetet. Ami fura, hisz Ps3-on kb 6x-7x vittem ki. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 09. 15:49

Miért 2? Ugye nem a nehézségi szintek miatt? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 09. 21:27

Egyszer Crushing-on, egyszer pedig a Speedrun miatt. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 04. 13:30

És megcsináltam! Megvan az első platinám, méghozzá egy ilyen csodás játékból mint az Uncharted 4! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 04. 14:32

Gratula. :)

Bátyám még mindig az első 3 résszel játszik.. :D Múltkor a 2-vel játszottam kb. fél -1 órát. Elkezdi bátyám: "Úúúh, ez itt nagyon nehéz rész, folyton meghalok, így bele se kezdtem. Sokan lőnek majd rád."
Én: "hát akkó' kezdjünk is bele! :D "
Bár egyszer meghaltam, de az amiatt volt, mert az irányítást meg kellett szokni. Egyébként utána megcsináltam. (Bár megjegyzem, ez Easy-n volt asszem.. Vagy normál-on. Ááááh, szerintem inkább easy-n. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 04. 16:32

Gratulálok, Gonzi! ;) Egyébként még én is az első 3 résszel játszom, azaz csak a 3. részével, mert azt az egyet még nem platináztam ki.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 04. 23:16

Gratula!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 05. 08:11

Szuper játék az Uncharted 4. Le a kalappal a Naughty Dog előtt. Nem is telt sok időbe a platina, viszont nagyon nagy élmény volt! :D egész jó trófeák vannak a játékban, mind érdekesek, humorosak. Talán akadt 1-2 amiknek nehezebbek a követelményeik, de így annál jobban fokozta a hangulatot. Összesen 3x kellett kivigyem a játékot, 1x Moderate-n, amikor még ismerkedtem a játékkal, felfedeztem mindent amit tudtam, meg minden chapter-specific trófeát megszereztem. Majd jött a Crushing, ott már keresgéltem az elrejtett kincseket, leveleket, és még sok más mindent amivel színezgetni lehetett Nate naplóját. Nagy móka volt, hisz sok-sok érdekes dolgot találtam. :D (ahogy azt már említettem is, a Sam-portré volt a kedvencem.) De a játék ezen a fokozaton kész kínszenvedés. Főleg amikor leérünk Avery katakómbáiba.. jaj mennyi időt felemésztett. Mielőtt még elkezdtem volna a Speedrun-t, összeszedtem a maradék ilyen "grinding"-os trófeát (ölj meg 20 embert miközben egy szakadékról lógsz, blablabla) majd bele is fogtam. :lol: ha jól emlékszek, ekkor 4 trófea volt még hátra. A Speedrun; vidd ki a játékot 70% vagy még magasabb hit ratio-val, ölj meg 100 embert zsínorban, halál nélkül, és használj minden fegyvert a játékban. :D a Speedrun rekordom 5 óra 34 perc lett, a végére nagyon ideges voltam és siettem mert féltem kifutok az időből. :D És 98%-os hit ratio-val végeztem. Oké, kicsit csaltam, hisz beaddoltam magamnak a legjobb pisztolyt a játékban, amivel szinte mindenkit egy lövéssel ellehet intézni, és persze az auto aim meg a végtelen lőszer is közre játszott.. :D imádtam minden percét az Unchartednek, most viszont hadd jöjjön a Last of us!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 05. 13:31

Én is gratulálok, bár asszem a PS-en már gratuláltam, de lehet, hogy rosszul emlékszem, úgyhogy jobb kétszer, mint egyszer sem. :P Szóval gratula! ;) Amúgy most én is a Last of Us-szal játszok (a God of War 3 mellett). Nagyon jó játék, bár nekem még normálon is tud nehézségeket okozni. :D A PS4-es változaton a 60 FPS nagyot dob az élményen, ami miatt még mindig sajnálom picit, hogy az Uncharted 4-nél csak multiban meg Survival-ban tudták megoldani a 60 FPS-t, megnéztem volna azzal a grafikával az egész sztorit 60 FPS-sel, mert a Last of Us-nál kimondottan beindította a nyálelválasztás folyamatát a számban. :D Mondjuk azt vettem észre, hogy a Last of Us-hoz nincs olyan sok trófea. Vagyis inkább csak a nehéz vagy szöszölős dolgokért ad a rendszer trófeát. Már egy darabig eljutottam a sztoriban, de még egy trófeát sem kaptam az előre jutásért. :D Láttam, hogy kb. csak olyanokért kapok trófeát, ha kiviszem a játékot, meg ilyesmi. De mindegy, mivel távol áll tőlem a trófeák rögeszmés vadászata, ezért pont nem zavar annyira a dolog, csak furcsállottam, mert nem emlékeztem/tudtam, hogy a szimpla továbbjutásért nem ad semmit sem a játék. Amúgy maga a játék nagyon para, a zombis részeknél néha kicsit izzadok, főleg amikor Glickerek ellen kell küzdeni, és mondjuk nálam csak három penge van, de 4 Glickert kéne csendben kicsinálni. Nagyon para. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 05. 16:42

Igen, kevés trófea van, de piszok nehezek. :D ilyenkor viszont nagyon büszkén megveregetem a vállam, hisz eléggé kiismertem a játékot ahhoz, hogy a Survivor nehézségen is pite könnyűen végig menjek. A Grounded-től még mondjuk mindig félek. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése