Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 10. 20. 20:33

Itt lehet beszélgetni, eszmét cserélni, diskurálni, spekulálni a Red Dead Redemption következő részéről vagyis a Red Dead Fuckin' Redemption 2-ről. Röviden RDR 2 (KETTŐ).
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 21. 12:43

Tényleg abba akarom már hagyni ezt a vitát, de ez a te részedről már gyerekesség. Nem értem, miért nem tudsz megelégedni azzal, hogy neked lett igazad és abbahagynád ezt a túlzott önelégültséget. Elhiszem, hogy örülsz neki, hogy te vagy itt a nagy géniusz mi meg a sok hülye gyerek, akik nem értenek a játékokhoz, de jó lenne, ha ennyire nem vernéd rá a micsodádat erre a dologra. Beismertem, hogy tévedtem és neked lett igazad. Most már szerintem hagyd ezt a diadalommenetet és térjünk rá a lényegre, vagyis magára a játékra. Nem kell mindenhová kiírni, hogy RDR KETTŐ, mert látjuk mi is, mi is olvassuk a híreket. ;) De nem érdekel, ha ez neked jól esik, akkor csináld, csak remélem időben észreveszed, hogy saját magadat égeted ezzel az óvodás viselkedéssel. Mindenkitől kapsz egy virtuális vállveregetést azért, mert ilyen okos és ügyes vagy, de ennyi legyen már elég.

Rákanyarodva a topichoz: Nagyon tetszett a trailer, rendkívül hangulatos volt. Rögtön lenne is egy kérdésem magával a trailerrel kapcsolatban, mégpedig az, hogy részletes elemzést kb. mikorra kapunk? :) A héten már meglesz, vagy átcsúszik jövő hétre? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 10. 21. 16:42

Ennyi jár nekem 3 év után... Talán, ha felvet valamit az ember, nem kéne olyan lekezelőnek lenni. Ez volt a Vice City-s vitánál, ez volt, akkor mikor megmertem pendíteni, a GTA V infóáradata előtt mikor még csak képek jöttek, hogy szerintem több irányítható karakter lesz, és ez volt most is. Mondok valamit, mindenki hülyének állít be, aztán nekem lesz igazam. Na de hagyjuk mostmár tényleg.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 21. 20:34

Jó, akkor én még egyszer elnézést kérek, bocsánat, hogy lekezelő voltam! :) Viszont most már tényleg hagyjuk szerintem is. Neked volt igazad, én tévedtem, bocs. ;) Inkább foglalkozzunk a játékkal és spekuláljunk róla (szerintem van miről beszélgetni, mert ma is beraktam egy-két órára az első részt és azt kell mondjam, a 2-nek nagyot kell szólnia és rengeteget kell letennie az asztalra, ha az alapvető grafikai megjelenítésen túl le akarja körözni a Redemption 1-et).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 10. 24. 18:40

https://youtu.be/ChcBo0z5mS0

Most ez lesz a térkép amit itt mutogatnak? Vagy mi?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 27. 16:00

Franklin írta:https://youtu.be/ChcBo0z5mS0

Most ez lesz a térkép amit itt mutogatnak? Vagy mi?
Ez csak spekuláció. :) A GTASeriesVideos jó videókat csinál és nem egyszer fordult elő, hogy a spekulációikkal már közel jártak a valósághoz, de a Rockstar hivatalos bejelentéséig nem érdemes semmit sem készpénznek venni. Persze bőven benne van, hogy hasonlítani fog ahhoz, amit a videóban mutogatnak, de mivel ez még nem a hivatalos térkép, így nem lehet biztosan rámondani, hogy igen, ez itt az RDR2 térképe. :)
Amúgy emlékszem, hogy anno a GTAV megjelenése/térképének hivatalos bemutatása előtt volt egy oldal - sajnos már nem jut eszembe, hogy melyik -, amely a trailerek, hivatalos információk, hands-on beszámolók meg egyéb adatok alapján összeraktak egy lehetséges térképet, és a végleges, hivatalos térkép majdnem egy az egyben ugyanaz a térkép volt, mint amit azon oldal emberei megálmodtak. Úgyhogy érdemes lehet az ő elemzéseik/spekulációik után nyomozni, mert a GTAV után könnyen megeshet, hogy az RDR2 térképét is sikeresen, minimális eltérésekkel megjósolják majd. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 10. 27. 18:26

Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 30. 20:48

Igen, valóban ez volt az! Bár nekem úgy rémlik, mintha ennél is jobban hasonlított volna a végleges térképre, de akkor ezek szerint rosszul emlékeztem. :D Mindegy, a lényeg, hogy azért ez a térkép többé-kevésbé hasonlít a GTAV végleges térképéhez, így érdemes figyelni, hogy ugyanez a megosztó közzétesz-e majd a közeljövőben valami hasonló térképspekulációt az RDR2-ről, mert ha igen, akkor az valószínűleg közel áll majd a valódi, végleges térképhez. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 20. 19:12

Bocsi az újabb HSZ-ért, de az előzőt még tavaly írtam, szóval szerintem így egy év után nem akkora bűn a részemről ez a dolog. :D

Csak arra lennék kíváncsi, hogy véleményetek szerint az őszre tervezett megjelenéssel (az esetleges csúszást figyelmen kívül hagyva) számolva idén mikor kapunk leghamarabb infókat, képeket, esetleges videót, hands-on teszteket a játékról? :) Én már tűkön ülök, mert szeretném minél előbb előrendelni a játékot, csak ismertek, körültekintő vásárlóként azért akármekkora név is az RDR, a megrendelés előtt szeretnék azért látni még pár képet, hallani/olvasni pár infót, és lehetőség szerint megnéznék egy olyasféle gameplay videót, mint amilyen a GTAV megjelenése előtt is volt. Szóval az érdekelne, hogy szerintetek ezekre a dolgokra kb. mikorra lehet számítani abban az esetben, ha nem csúsznak el a játékkal? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 02. 20. 20:52

A játék szerintem tuti csúszni fog, de hogy ha az őszi megjelenéssel kalkulálunk, akkor hamarosan érnie kéne még egy trailer-nek vagy néhány képnek. Tavasszal biztosan kapni fogunk valamelyikből.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 20. 21:07

Az ősz megjelenéssel szerintem ne is számolj. Ettől függetlenül ahogy Arminho írta, valamikor tavasszal biztos kapunk valamit. Nyár végére lehet a masszív hájp is beindul.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 21. 14:00

Köszi a válaszokat! Hát jó volna, ha rövidesen kiderülne, hogy most biztosan megjelenik-e ősszel a játék vagy biztosan nem, mert azért a folytonos csúsztatás nem volt jellemző a R*-ra. GTAV-nél a generációváltás miatt még csak-csak megértettem, hogy elcsúsztak, mert közben rájöttek, hogy a PS4-re meg X1-re is ki kéne adniuk a felturbózott verzióját a játéknak, de ebben az esetben semmi sem indokolja a csúsztatást (még egy PC-s fejlesztés sem, mivel sajnos PC-re valószínű, hogy nem jön a játék, de bár ne így lenne). Úgyhogy kurvára ajánlom a R*-nak, hogy kapják össze magukat és adják ki az ígéretükhez híven ősszel a játékot, mert pipa leszek, ha most nyáron előrendelem a játékot és kiderül, hogy majd valamikor 2018-ban játszhatok vele leghamarabb jó esetben. -.-

Viszont arra én is számítok, hogy hamarosan kapunk valamiféle hírt. Jó lenne, ha tényleg még a tavasz folyamán befutna pár kép meg egy újabb trailer. Nem akarok naiv lenni, mert a GTAV után fel vagyok készülve a valószínű halasztásra, de én azért még reménykedek abban, hogy ha hamarosan jön valami trailer vagy bármilyen infó, akkor még lesz esély az őszi megjelenésre.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 21. 16:06

Neked most ne ez legyen a legnagyobb bajod. :D

Am én is ki akarom próbálni a gamet, ha kijött. Az 1 tetszik, majd nyáron remélem lesz lehetőségem azt is kijátszani.

Egyelőre odaáig jutottam el, hogy megnyúztam a saját lovamat, meg magas vérdíjat tűztek ki a fejemre, majd lelőttek. :D Asszem GTA-n nőttem fel.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 21. 17:04

Luszie írta:Neked most ne ez legyen a legnagyobb bajod. :D
Ez a mondtad mennyire fájdalmas mégis mennyire igaz. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption 2

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 21. 23:21

dani.szentgali írta:Köszi a válaszokat! Hát jó volna, ha rövidesen kiderülne, hogy most biztosan megjelenik-e ősszel a játék vagy biztosan nem, mert azért a folytonos csúsztatás nem volt jellemző a R*-ra. GTAV-nél a generációváltás miatt még csak-csak megértettem, hogy elcsúsztak, mert közben rájöttek, hogy a PS4-re meg X1-re is ki kéne adniuk a felturbózott verzióját a játéknak, de ebben az esetben semmi sem indokolja a csúsztatást (még egy PC-s fejlesztés sem, mivel sajnos PC-re valószínű, hogy nem jön a játék, de bár ne így lenne). Úgyhogy kurvára ajánlom a R*-nak, hogy kapják össze magukat és adják ki az ígéretükhez híven ősszel a játékot, mert pipa leszek, ha most nyáron előrendelem a játékot és kiderül, hogy majd valamikor 2018-ban játszhatok vele leghamarabb jó esetben. -.-

Viszont arra én is számítok, hogy hamarosan kapunk valamiféle hírt. Jó lenne, ha tényleg még a tavasz folyamán befutna pár kép meg egy újabb trailer. Nem akarok naiv lenni, mert a GTAV után fel vagyok készülve a valószínű halasztásra, de én azért még reménykedek abban, hogy ha hamarosan jön valami trailer vagy bármilyen infó, akkor még lesz esély az őszi megjelenésre.
Nem jellemző a csúsztatás? GTA IV, GTA V, Max Payne 3? :D Meg szerintem az RDR is meg az L.A. Noire.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése