Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
pokerkiraly21
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 28. 09:04

Re: GTA V. online

Hozzászólás Szerző: pokerkiraly21 » 2016. 12. 28. 17:29

Igen. Holnap mert most dolgozom. Addig is köszi.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 01. 10:22

Lenne egy kérdésem. Ugyebár szeretném a napokban megrendelni a GTA V-öt PS4-re, mert hétfőn le fog járni a karakterek átvitele. Nézelődtem a neten, és találtam egy használt GTA V-öt, amit szívesen megvennék. Az lenne a kérdésem, hogy ha használtan veszem meg, akkor ugye tudok játszani a GTA Online-nal? Semmiféle kódot nem fog kérni a játék, ugye?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 03. 01. 11:53

Persze, ugyanúgy tudsz.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 01. 14:02

Rendben, akkor megnyugodtam. Köszi! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 01. 15:56

Ez biztos? Vagy csak PC-n van az, hogyha bannolnak Onlineból, akkor kuka a játék?
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 03. 01. 17:22

Rockstar69 írta:Ez biztos? Vagy csak PC-n van az, hogyha bannolnak Onlineból, akkor kuka a játék?
PC-n hozzá van kötve a játék a fiókodhoz egy kulccsal. Nem a játékot bannolják, csak a kulcsot. Konzolon nincs ilyen tudtommal. PC játék sem lesz kuka, single még játszható marad, csak online nem tudsz játszani.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 01. 19:00

Nyugodtan vedd meg használtan, ha nincs megkarcolva vagy összetörve a lemez, akkor ugyanazt kapod, mintha újonnan vennéd. Van pár játék konzolon is, ami kér ilyen hülye kódokat, legalábbis X360-on volt egy pár ilyen játék, PS4-en meg még nincs akkora rutinom meg nem játszottam annyi játékkal, hogy tudjam, valószínűleg azon is van egy pár, de a GTAV pont nem ilyen. Szóval nyugodtan vedd meg használtan, a R*-nak konzolon szerencsére nem mániája felbaszni a játékosok agyát mindenféle kóddal meg fiókhoz kötöttséggel, úgyhogy ilyenektől nem kell tartanod. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 01. 22:56

totyak írta:
Rockstar69 írta:Ez biztos? Vagy csak PC-n van az, hogyha bannolnak Onlineból, akkor kuka a játék?
PC-n hozzá van kötve a játék a fiókodhoz egy kulccsal. Nem a játékot bannolják, csak a kulcsot. Konzolon nincs ilyen tudtommal. PC játék sem lesz kuka, single még játszható marad, csak online nem tudsz játszani.
Igen, a singleplayert nyílván lehet játszani, de multi szempontjából kuka. Így értettem. De akkor ezek szerint csak PC-n van ez. Mondjuk igazából nem is lenne ezzel baj, ha nem bannolnának embereket jogtalanul is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 02. 10:40

Már mindegy. Tegnap megrendeltem a játékot, mert időközben a használt verziónak is felvitték az árát, így inkább újonnan rendeltem meg. Ha minden jól megy, holnapra meg is jön. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 02. 16:12

Ez esetben jó játékot hozzá! :D Holnap megyek 30k-val a zsebemben játékokat vásárolni. Nem valószínű, hogy a GTAV-öt megveszem, de ha esetleg nem találok mást ami esetleg érdekel, akkor talán kipróbálom a három Los santos-i gengszter kalandjait PS4-en is. Bár erre jelenleg nagyon csekély esélyt látok. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 03. 22:01

Köszi, Dani. Egyébként ma délután megjött a játék, és sikeresen átvittem a PS3-as karakteremet PS4-re. :D Jó volt visszatérni a GTA Online-hoz. Megérte megvenni, mert tényleg nagyon tetszik! Sokkal jobb PS4-en a GTA V, mint PS3-on. Egyértelmű a kettő között a különbség. Sajnos nem játszhatok túl sokat az Online-nal, mert 2 napos PS Plust aktiváltam, hogy ki tudjam próbálni, és hogy át tudjam vinni a karakteremet. Ha lejár ez a 2 nap, utána 1-2 hónapot kell várnom, míg venni fogunk új PS Plust. Addig elleszek PS3-on az Uncharted 3-mal és PC-n a Witcher 3-mal. Ebben a 2 napban viszont csak GTA-t fogok tolni! :D (Egyelőre a küldetéseket és a versenyeket pótolom be, a VIP irodák, a motorosbandák és a nagy jacht még várhat.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 03. 23:33

Jól van, akkor jó játékot hozzá! ;)

Én pedig ma megvettem a Last Of Us és a God Of War 3 játékok Remastered változatát igen kedvező áron, úgyhogy én sem fogok unatkozni, ha szabadidőmben játszani támad kedvem. :) Ugyan anno haverjaim, ismerőseim révén nekem is lehetőségem volt rongyosra tolni még a PS3-on ezeket a játékokat, azért a PS4-es verziója mind a kettőnek szebb és jobb lett, ráadásul most már a saját játékaim, így akkor játszok velük amikor csak akarok. :D Gondoltam, az X360-as múltam miatt azért be kell pótolnom ezt a két PS3-mas remekművet PS4-en. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 03. 04. 00:52

Én is hasonló okok miatt szeretnék venni egy ps4- et majd. A ps2 volt az utolsó sony konzolom, és van egy kis bepótolni valóm, plusz a ps4- nek is tetszik a felhozatala.

God of War 3-4, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Uncharted sorozat, Infamous sorozat, Journey, Bloodborne, Nioh, Last Guardian, Horizon: Zero Dawn, Until Dawn, Death Stranding

Most így hirtelen "csak" ennyi jut eszembe, ami érdekel.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 04. 09:27

Könny csordul ki a szememből mikor ilyen csodás ízlésű emberekkel van dolgom.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 04. 11:55

Gonzales: Dettó. :D Abból a felhozatalból, amit Mocsok úr az imént felsorolt nekem is szinte mindegyik játék egy olyan darab, amit mindenképpen meg akarok venni. Csak mivel újabban autófanatikus lettem, nekem még a lista végére jön a Gran Turismo legújabb része is. Meg ha eltérünk az exkluzív címektől, akkor azért ott van a Red Dead Redemption 2 is, ami nagyon várós. :) De ha húsvétra kapok némi pénzt, akkor még a Gran Turismo előtt meg akarom szerezni a Driveclub-ot is, hogy addig is lehessen autókat vezetni, amíg nem jön ki a piacra az új GT. :)

Na de most már hagyjuk az OFF-olást szerintem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése