Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
SZOTYEE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. 03. 05. 10:24
Tartózkodási hely: Gyál

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: SZOTYEE » 2017. 03. 05. 10:36

Sziasztok olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy a GTA V-tel játszom ps 3-on és valamiért egyik karakteremmel sem kapok küldetést kb 36 küldetésnél járok de valamiért nem tudom folytatni. Lehetséges lenne, hogy azért mert a tőzsde miatt az utolsó elötti küldetést megpróbáltam újra megcsinálni misson replay segítségével?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 05. 10:53

Szia! Amiatt nem lehet. Véletlenül nem valamelyik rablás előtt jársz? Mert akkor a Getaway Car hiányzik. Valami eldugott helyen parkolj le egy 4 ajtós kocsit.
Gyenge napok vannak...

SZOTYEE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. 03. 05. 10:24
Tartózkodási hely: Gyál

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: SZOTYEE » 2017. 03. 05. 11:04

Akkor jelezné a játék,hogy az kell nekem se fő sem pedig mellék küldetésem nincs jelen pillanatban egyik karakterrel sem. Valami más tipp esetleg?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 05. 11:10

A bal felső sarokban nem ír ki semmit, ha beszálsz egy 4 ajtós kocsiba? Melyik küldit csináltad meg legutóbb?
Gyenge napok vannak...

SZOTYEE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. 03. 05. 10:24
Tartózkodási hely: Gyál

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: SZOTYEE » 2017. 03. 05. 11:42

Az utolsó küldetés a Multi Target assassination volt.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 05. 13:27

5:58 perctől kezdd el nézni a videót! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2017. 03. 05. 13:30-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 05. 13:27

Utánaolvastam a problémának. Ez játékhiba. A R* tisztában van vele, csak az Online jobban leköti őket, így még nem lett javítva a probléma.. Reménykedj, hogy az alant leírt néhány megoldás közül valami megoldja majd a problémádat.

Lehetséges megoldások:
-Hívd fel Tonyát és fejezd be a vontatós küldetéseket (Ha még nem tetted meg.)
-"Quick save"-vel ments el egy új játékállást (másik slotba), és töltsd be!
-Taxizz, majd skippeld az utazást.
-Ha "Title update"-tel frissítetted a játékot, akkor be kell töltened egy olyan játékállást, amikor a frissítést még nem alkalmaztad/használtad. A frissítés ugyanis "belepiszkít" a játékba, és bug(ok)at okoz.
-Az utolsó küldetéseket játszd újra!
-Vedd elő a telód, nézd meg, az Alvó üzemmód be van-e kapcsolva. Ha igen, állítsd ki..Ugyanis emiatt a kontaktok nem tudnak hívni téged.
-csinálj rejtett küldetéseket. (ha még maradt)

Nem mind hatásos...de volt, ami bevált másoknak. Persze az is benne van a pakliban, hogy neked egyik sem fog segíteni. Hirtelen ennyit találtam az interneten..

Ha egyik sem segít, akkor töltsd le egy új mentést/kezdd elölről a játékot.

Ui: Ha esetleg tényleg csak figyelmetlenségről van szó, akkor tekintsd tárgytalannak a hozzászólásom. :D
"Whatever." (Ryder)

SZOTYEE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. 03. 05. 10:24
Tartózkodási hely: Gyál

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: SZOTYEE » 2017. 03. 05. 14:03

Köszönöm szépen a videó sokat segített!

George56
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. 03. 18. 15:57

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: George56 » 2017. 03. 18. 16:02

Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem! Ez az üzenet azokhoz szól, aki úgy nagyjából tisztában van a GTA gépigényével.

Nos tehát az lenne a kérdésem hogy: Ez a számítógép hogyan viselkedne a GTA 5 nevű játékkal, és körülbelül milyen grafikán [Normal - High - VeryHigh - Ultra] bírná a játékot, a választ előre is köszönöm :)



https://www.okay.sk/lynx-grunex-ultraga ... -10462228/

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 03. 18. 16:46

Hát az az i5 nagyon gyenge lesz... Sajnos i7 alatt nincs élet a gamer világban. Szinte biztos, hogy nem leszel vele elégedett. Lassú szutyok. A 970 meg ma már abszolút a középkategória alja. Ki akarod magad nevettetni? Átszámítva az egész ára 250ezer forint kb. Mondjuk annyi pénzért valóban ez a konfig a max. Ennél jobbat sehogy nem lehetne ennyi pénzből kihozni. Az egész összeállításban egyedül a gépház tetszik. Az olyan ízléses. Ha van drágább modell a webshop- ban, ajánlom azt, főleg ha élvezhetően akarsz a gta 5- el játszani...
je

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 03. 18. 19:50

A mocsok oltalmazója írta:Hát az az i5 nagyon gyenge lesz... Sajnos i7 alatt nincs élet a gamer világban. Szinte biztos, hogy nem leszel vele elégedett. Lassú szutyok. A 970 meg ma már abszolút a középkategória alja. Ki akarod magad nevettetni? Átszámítva az egész ára 250ezer forint kb. Mondjuk annyi pénzért valóban ez a konfig a max. Ennél jobbat sehogy nem lehetne ennyi pénzből kihozni. Az egész összeállításban egyedül a gépház tetszik. Az olyan ízléses. Ha van drágább modell a webshop- ban, ajánlom azt, főleg ha élvezhetően akarsz a gta 5- el játszani...
Mért beszélsz butaságokat? A GTA V kifejezetten jól elkészített játék PC-re és a linkelt számítógép bőven az ajánlott konfiguráció felett van. A processzora is erősebb, meg a videókártya is. Attól, hogy neked a feneked alá tolják a tutit, más még nem biztos, hogy megteheti, hogy félmilliós gépet vegyen. Az más kérdés, hogy én sem komplett számítógépet vennék, inkább magam raknám össze, úgy jobbat össze lehet hozni. Nekem egy ősrégi AMD procim van és elég korrekten tudok játszani.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 03. 18. 20:12

Arra próbáltam gúnyosan rávilágítani, hogy ha beírja a keresőbe, hogy "gtx 970 it 4460" (tényleg csak ennyit) és rákattint a videók szekcióra, akkor még csak görgetnie sem kell lefele, mert felsorol vagy 3 olyan videót, amiben megmutatják, hogy mire képes az általa leírt konfig. Ez gyorsabb, mint hogy beregisztráljon ide, és leírja a kérdését két témakörbe is, ráadásul nem fogja azt a gyanút kelteni magáról, hogy életképtelen. Úgy gondoltam, hogy a kommentem van annyira irreális, hogy a fejéhez kapjon, és elgondolkodjon az életén. Ha pedig research hiányában az általam leírt dolgokat elhiszi, és valóban megveszi a számítógépet, akkor előbb- utóbb rájön hogy a GTA 5- höz egy jóval szerényebb konfig is bőven elég lett volna, és kidobta az ablakon a pénzét. Így saját kárán tanul a dologból.
je

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 03. 18. 20:21

A mocsok oltalmazója írta:Arra próbáltam gúnyosan rávilágítani, hogy ha beírja a keresőbe, hogy "gtx 970 it 4460" (tényleg csak ennyit) és rákattint a videók szekcióra, akkor még csak görgetnie sem kell lefele, mert felsorol vagy 3 olyan videót, amiben megmutatják, hogy mire képes az általa leírt konfig. Ez gyorsabb, mint hogy beregisztráljon ide, és leírja a kérdését két témakörbe is, ráadásul nem fogja azt a gyanút kelteni magáról, hogy életképtelen. Úgy gondoltam, hogy a kommentem van annyira irreális, hogy a fejéhez kapjon, és elgondolkodjon az életén. Ha pedig research hiányában az általam leírt dolgokat elhiszi, és valóban megveszi a számítógépet, akkor előbb- utóbb rájön hogy a GTA 5- höz egy jóval szerényebb konfig is bőven elég lett volna, és kidobta az ablakon a pénzét. Így saját kárán tanul a dologból.
Nos, ezesetben elnézést kérek, de őszintén mondhatom, nem jött át az írásodból a szarkazmus.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

SZOTYEE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. 03. 05. 10:24
Tartózkodási hely: Gyál

segítség

Hozzászólás Szerző: SZOTYEE » 2017. 05. 24. 17:32

Sziasztok kérnék egy kis segítséget ha lehet. A GTA V -tel játszom de elakadtam annál a résznél amikor Lester ad egy feladatot Michaelnak amihez egy tűzoltóautót kell megszerezni és leparkolni egy menekülőautót. A kérdésem az lenne, hogy a menekülő autóval hol kell leparkolni? Előre is köszönöm a segítséget!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 24. 17:38

Ezért a kérdésért legközelebb ne hozz létre új témát, hanem írd ide:

viewtopic.php?f=26&t=567&start=1230

A kérdésedre a válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=--XikKr8OIU (5:09-nél jelöli be az egy opcionális helyet.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2017. 05. 24. 20:03-kor.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése