Általános társalgó

Beszélgetések az első, felülnézetes epizódokról.
Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 03. 10. 23:50

Nemohalacska írta:A régi szép idők. :D
Liberty City első két chapterjébe azt várná el a játék hogy találd meg azokat a járműveket melyekbe való beszállásal újabb küldetések indulnak ezek helye nincs is nyilazva. Ilyen a VC és SAN chapterek esetén nincs viszont VC esetén még az alap telefonok sincsenek nyilazva csak ha a közelükbe érsz illetve van pár magányosan álló telefon is ittott ami szintén nincs jelölve.
A London 1961-nél na annál aztán lehet nagyokat szentségelni. :D
Ne is mondd, én már az 1-nél szentségelek. Azon is gondolkodtam hogy mi szükség turbógyors autókra itt. Itt van pl. a Penetrator, a Stinger, az Itali, a Counthash vagy a Porka Turbo. Mivel felülnézetes, rohadtul nem látni mi van a képernyőn túl, és hát ezekkel pillanatok alatt rommá töröm magam. Higgadtan haladva a Jugular, a Mundano vagy a Bulldog bőségesen elég.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 11. 10:00

Emlékszem rá, hogy a GTA 2-ben lehetett menteni egy templomnál. Csak sajnos én sohasem tudtam megtalálni azt a szaros templomot, mert nem volt térkép a játékban. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 03. 11. 19:50

Na pont ezek miatt én neki se állok ezeknek nyomtatott térképek nélkül melyeken minden rajta van. De még így is képben kell lenni hogy minden körülmények között rátudj bökni a papírodon hogy éppen hol vagy különben hiába van térképed. :D

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 03. 13. 12:00

Ez milyen jó már. Menteni luxus, de csalásokat megjegyzi...Nem tudom mi szükség volt ilyen szivatásra, ez elég nagy fekete pont.

Avatar
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. 10. 19. 15:47
Tartózkodási hely: Győr

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: STEVEN SMG » 2017. 03. 13. 21:06

Mások szerint a GTA 2-ben vagy nem emlèkszem annyira de azt mondják hogy a gta 3 föhöse van bent a GTA 2 ben :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 03. 14. 15:12

Erről volt már szó ebben a témában régebben. A GTA III főszereplőjének nem tudjuk a vezetéknevét, így annak ellenére, hogy ő is Claude, mint a 2 főszereplője, Claude Speed, nem feltétlen azonos. Ezt az is alátámasztja, hogy a GTA IV-ben, ami 2008-ban játszódik, az ő neve is fel van írva az elhalálozott főszereplők garmadájába egy épület falán. A GTA 2-ben pedig a főszereplő még 2013-ban is él (igaz, pont abban az évben meg is hal egy kisfilm szerint). Ráadásul semmi hasonlóság nincs a két protagonista között.
Well look who's back

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 03. 14. 18:28

Ugyebár azért is pont jár, ha ellopok egy kocsit. Lehet tudni arról valamit, hogy a célpontszámot egy pályán úgy is el lehet érni, ha 0 missziót csinálok meg, de ellopok egy fél világra való kocsit? :D Elég mazochista lenne, de lehetséges?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 14. 20:42

Arminho írta:Erről volt már szó ebben a témában régebben. A GTA III főszereplőjének nem tudjuk a vezetéknevét, így annak ellenére, hogy ő is Claude, mint a 2 főszereplője, Claude Speed, nem feltétlen azonos. Ezt az is alátámasztja, hogy a GTA IV-ben, ami 2008-ban játszódik, az ő neve is fel van írva az elhalálozott főszereplők garmadájába egy épület falán. A GTA 2-ben pedig a főszereplő még 2013-ban is él (igaz, pont abban az évben meg is hal egy kisfilm szerint). Ráadásul semmi hasonlóság nincs a két protagonista között.
Közben pedig kiderült, hogy a GTA 2 1999-ben játszódik. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 03. 14. 23:07

Abban igazad van, hogy az 1999 is egy lehetséges évszám a sok közül, mivel nincs megadva időpont konkrétan a játékban. Viszont 99-et csak egy rádiós beszélgetés bizonyítja, amiben elhangzott, hogy az ezredforduló közeleg. Én azért gondolok 2013-ra (vagy későbbre), mert az egész játék egy jövőbeli környezetben játszódik, amilyen még nem volt vagy nem képzeltek el az ezredforduló idején. Mondjuk maga a helyszín is teljes fikció, így akár egy teljesen más idősíkon is elhelyezhető a játék, mint a többi GTA rész.
Well look who's back

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 03. 15. 01:22

Igen akár 0 misszióval is menne rád van bízva hogy kaparod össze a célpontszámot. :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 04. 01. 12:22

Win7 64bit, eredeti GTA1 lemez, a játék szépen feltelepül, de indításánál úgy érzékeli, hogy nincs lemez a meghajtóban. Ötlet, hogy hogyan lehetne becsapni, hogy érzékelje a lemezt? Odáig eljutottam én is, hogy no cd crack, de én az eredeti lemezt szeretném használni. Úgy rémlik, hogy régebben XP-n még nem volt gond, de nem tudom ipróbálni, nincs itthon, csak Win7 gép. Kompatibilitás beállítása nem működik.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 10. 21. 11:58

Nagyon boldog 20. évfordulót, Grand Theft Auto!!!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 21. 22:56

Boldog 20. születésnapot, GTA-sorozat!!!! Reméljük, még nagyon sokáig élni és tündökölni fogsz! :cool: :) :D ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 22. 09:39

Amiatt nem kell aggódni. A GTA örök és elpusztíthatatlan! Amíg a Föld kerek, mindig lesznek GTA playerek! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 23. 11:13

Boldog születésnapot Grand Theft Auto, minden idők legnépszerűbb és legjobb Open World szériája! :)
Rockstar69 írta:Amiatt nem kell aggódni. A GTA örök és elpusztíthatatlan! Amíg a Föld kerek, mindig lesznek GTA playerek! :D
Az már egy másik kérdés, hogy ezek a GTA playerek mivé lesznek az idő elteltével. Mert azt be kell látnunk, hogy már ma sem ugyanazok a GTA rajongók, mint akik anno voltak. Igen, itt most elsősorban a GTA Online-on élő Z generációs emberkékre gondolok. Ők azért mások, mint azok akik az első epizódoknál vagy a GTA3-nál léptek be a sorozatba.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése