Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 01. 11:29

Ezt nézzétek! GTA-film! :D :o
https://www.gamestar.hu/jatekvilag/amc- ... 26730.html

Szerk: (Közben rájöttem valamire... -.- )
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 04. 01. 12:04

Áprilisi tréfa...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 04. 01. 13:48

Szegény, hogy bedőlt neki! :D

Az egyik FB-s oldalon engem is korán reggel beetettek valamivel...azóta óvatos vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 01. 15:27

Ezt pár perce olvastam. Én is majdnem bedőltem neki. :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 01. 15:32

Hát ja, bedőltem neki. De aztán olvastam a kommenteket a hír alatt, és rájöttem az igazságra... :@ -.- :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 02. 10:40

Vigyázni kell ezzel az április elsejével. :P Én már csak tudom. Az egész tegnapi napom/napunk egy nagy szopás volt. El akartunk menni bobozni, de amikor odaértünk kiderült, hogy egy csapágy meghibásodott és a bobpálya egész hétvégén nem üzemel, és majd valamikor csak hétfőn jön meg az a rohadt alkatrész. -.- Ezt követően a kocsiban elhatároztuk, hogy elmegyünk a Pólusba bowlingozni, de amikor odaértünk és a bowlingpálya után érdeklődtünk közölték velünk, hogy ott már egy ideje megszűnt a bowling, és a legközelebbi bowlingozási lehetőség a Sugárban van. -.- Amíg ez kiderült, én ki akartam volna próbálni a Galaxy S8-at a Samsungnál, de kiderült, hogy még nem jött meg a szabadon kipróbálható változat. -.- Ezután elmentünk a Sugárba, ahol csak a parkológarázsban tudtunk megállni és mivel nem hoztuk el a tolószékemet - mert eredetileg a bobozást terveztük be, ahhoz meg nem kell -, így keresztül kellett gyalogolnom az egész parkolóházon, plusz a lift sem volt jó, így lépcsőzhettem is. -.- És ki nem találnátok, hogy miután nagy nehezen felvonszoltam magam a bowlingpályáig, kiderült, hogy az összes pálya le van foglalva és emiatt egyiket sem használhatjuk. :@ :@ :@ Még maradtunk egy kicsit, és legalább egy kis biliárdozás belefért a végére, de azt hamar meguntuk és a sok balszerencse után úgy döntöttünk, hogy inkább hazajövünk, az a biztos. -.- Szóval nemcsak azok szívtak tegnap, akik bedőltek a GTA filmes dolognak. Örülök, hoyg végre véget ért a tegnapi nap. :D
Na mindegy, bocsi az OFF-ért. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 10. 21. 11:56

Mivel legjobb tudomásom szerint ma van a Grand Theft Auto sorozat első epizódjának 20. évfordulója, így egy kis játékkal készültem a fórumtársaknak. Semmi extra, csak pár kérdés a sorozat világából. Nyeremény nincs, csak az élvezet, hogy játszhatsz, illetve a dicsőség, hogy elsőként oldod meg tökéletesen :-) Szeretnék megkérni mindenkit, aki játszik, hogy csak egy hozzászólást küldjön, abban legyen benne minden válasza és azt később ne javítsa, ha hibás volt. Természetesen előfordulhat, hogy amit én helyesnek vélek válasz, az sem biztos, így vitatott helyzetben indoklás alapján mérlegelek.

A játék 29-e éjfélig tart, vagy amíg tökéletesen kitöltött válaszlap nem érkezik.
Jó játékot mindenkinek!

1. Melyek az uralkodó színek a Grand Theft Auto 1 Limited Edition Pc játék borítóján?

2. Melyik azt a két európai kiadású Grand Theft Auto epizód, amelyek közül az egyik kézikönyvének borítóján ugyanaz a minta látható, mint a másik lemezén/lemezein?

3. Melyik Grand Theft Auto epizód jelent meg a legtöbb platformra? Csak dobozos, adathordozón megjelent platformok számítanak, visszafelé kompatibilitás nem játszik.

4. Hány Grand Theft Auto epizód jelent meg hivatalos magyar kézikönyvvel?

5. Ha a PC-re eddig összes megjelent Grand Theft Auto játékot figyelembe vesszük, hány lemezt tesz ki a kollekció?

6. Melyik az egyetlen Grand Theft Auto epizód, ami megjelent keményborítású kézikönyvvel is?

7. Melyik az egyetlen európai kiadású Grand Theft Auto epizód, aminek hivatalos Pc borítóján nem a Grand Theft Auto cím szerepel?

8. Hordozható konzolokra összesen hány Grand Theft Auto játék jelent meg?

9. Sorold fel azt a 3 színt, amilyen színű lemezen megjelent a Grand Theft Auto 1 játék európai Pc kiadása!

10. Összesen hány platformra jelent meg Grand Theft Auto játék? (csak dobozos, adathordozós kiadás számít)

+1. Hogy hívják teljes nevén a Grand Theft Auto 1-ben szereplő egyik gengsztert, Bubby-t?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 10. 22. 11:30

Egyikre sem tudom a választ, kivéve a +1 kérdésre. Robert Michael Peter Luke Frances Darth Bruno Seragliano Nem tudom, hogy szomorú vagy sem, de google keresés nélkül is ment. :D
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 23. 11:06

1. Fekete és szürke (vagy fekete-fehér), sárga felirattal.

2. Fogalmam sincs, úgyhogy csak egy tipp, ami szinte biztos, hogy rossz lesz: GTA 1 ás GTA 2.

3. Grand Theft Auto 5 (X360+PS3+PS4+XB1+PC).

4. Újabb tipp: 3 vagy 4 (gondolom nem lehet sokkal több ennél, mert az meglepne, ha ennél többet adtak volna ki magyar kézikönyvvel).

5. Talán 10 lemezt. Bár PC-n nem tudom, hogy a sok telepítőlemezt meg minden egyéb szart is ide számítod-e.

6. Talán a GTAV.

7. Nem tudom ezt se, talán a GTA2, mert ugye ott nincs kiírva konkrétan a "Grand Theft Auto" cím, mint a többi játéknál, hanem simán csak GTA2 szerepel a borítón.

8. Összesen 6 db (GTA1, GTA2, GTA Advance, GTA LCS, GTA VCS, GTA Chinatown Wars).

9. Ezt passzolom, fogalmam sincs és nem is találtam róla semmit.

10. Ha jól számoltam, akkor összesen 10 platformra.

+1. Robert Michael Peter Luke Frances Darth Bruno Seragliano.

Köszönöm a játékot és a lehetőséget, hogy fejlesszem kicsit a finoman szólva is foghíjas GTA tudásomat! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 28. 19:22

Még mindig a GTA Series Videos csinálja a legjobb GTA-s videókat! :) :P

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 29. 15:30

Kicsit közhelyes duma amúgy, de nagyon igaz és teljesen jogos! :P Ez a videó is csak bizonyítja, hogy valóban a GTASeriesVideos csinálja a leghangulatosabb, leglátványosabb és legjobb GTA-s videókat a YouTube-on! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 10. 30. 10:25

Lejárt az idő, kiteszem a helyes válaszokat a korábbi, 20. évfordulós kérdéseimre. Igazából a kutyát nem érdekelt az egész, kivéve dani.szentgali-t, neki köszönöm, hogy próbálkozott. Azt hittem azért némi aktivitás lesz ettől itt a fórumban, a fele kérdésre 5 perc google-lel lehetett volna válaszolni. Sebaj, ebből tanultam, legközelebb nem erőlködöm.

1. Melyek az uralkodó színek a Grand Theft Auto 1 Limited Edition Pc játék borítóján?
- fekete-aranysárga

2. Melyik azt a két európai kiadású Grand Theft Auto epizód, amelyek közül az egyik kézikönyvének borítóján ugyanaz a minta látható, mint a másik lemezén/lemezein?
- GTA Advance kézikönyve és a GTA3 lemeze

3. Melyik Grand Theft Auto epizód jelent meg a legtöbb platformra? Csak dobozos, adathordozón megjelent platformok számítanak, visszafelé kompatibilitás nem játszik.
- GTA San Andreas vagy Grand Theft Auto V (Mindegyik 5-5 platform)

4. Hány Grand Theft Auto epizód jelent meg hivatalos magyar kézikönyvvel?
- 5 (GTA 3, VC, SA, IV, EfLC)

5. Ha a PC-re eddig összes megjelent Grand Theft Auto játékot figyelembe vesszük, hány lemezt tesz ki a kollekció?
- 19 (Csak a játéklemezeket összeszámolva ennyi jön ki. PC GTA V eleve 7db)

6. Melyik az egyetlen Grand Theft Auto epizód, ami megjelent keményborítású kézikönyvvel is?
- GTA San Andreas

7. Melyik az egyetlen európai kiadású Grand Theft Auto epizód, aminek hivatalos Pc borítóján nem a Grand Theft Auto cím szerepel?
- GTA2

8. Hordozható konzolokra összesen hány Grand Theft Auto játék jelent meg?
- 6 (GTA 1, 2, LCS, VCS, CW, Advance)

9. Sorold fel azt a 3 színt, amilyen színű lemezen megjelent a Grand Theft Auto 1 játék Pc kiadása!
- lila, piros, sárga

10. Összesen hány platformra jelent meg Grand Theft Auto játék? (csak dobozos, adathordozós kiadás számít)
- 13 (Ps 1-2-3-4, PSP, Xbox, X360, XOne, Pc, Sega Dreamcast, GBC, GBA, NDS

+1. Hogy hívják teljes nevén a Grand Theft Auto 1-ben szereplő egyik gengsztert, Bubby-t?
- Robert Michael Peter Luke Frances Darth Bruno Seragliano

dani.szentgali 5 helyes válasszal zárta a játékot, gratulálok neki!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 30. 16:53

Az a baj, hogy a legtöbb kérdés nem magához a játékhoz kapcsolódott, hanem a kiadáshoz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 10. 30. 17:10

Rockstar69 írta:Az a baj, hogy a legtöbb kérdés nem magához a játékhoz kapcsolódott, hanem a kiadáshoz.
Nem, az volt a baj, hogy senkit nem érdekelt az egész, csak én próbáltam ünnepelni az évfordulót. Nem akartam olyan kérdéseket feltenni, hogy ebben, vagy abban a küldetésben mi történt, vagy hogy ki volt X-Y részben a rossz fiú, az nekem túl elcsépelt. Mind olyan kérdés volt, amire kevés google kereséssel meg lehetett találni a választ. Sebaj, tanultam az esetből, legközelebb nem fecsérlem az időt ilyesmire.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 30. 17:26

Nézd, én tényleg ki akartam tölteni a tesztedet, de valahogy mindig kiment a fejemből. Sajnálom! :S Ki szerettem volna tölteni én is, de mindig közbejött valami. Remélem, megérted.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése