Until Dawn

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 21. 19:52

Ja, majd végig fogom játszani. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 11. 09:52

Letöltöttem én is az Until Dawn-t tegnap és játszottam is vele egy kicsit. Nagyon tetszik, a grafikája jó, izgalmas, annak ellenére, hogy még csak a bevezetésnél tartok (ott, amikor Emily és Matt visszamennek a táskáikért). Bár én voltam olyan hülye, hogy az átkozott kíváncsiságom miatt neten továbbnéztem a sztorit, úgyhogy lelőttem pár poént magamnak, de csak addig néztem, amikor kiderül, hogy a gyilkos Josh, aztán leállítottam magam. :D Kicsit hasonlít ez a játék a Telltale Series-re. Eddig nagyon jó, és alig várom, hogy újra játszhassak vele. Csak ezek a hülye jumpscarek... nem történik semmi izgalom, még egy gyilkos nincs a képben, megyünk hárman át egy fedett hídon, erre az egyik hülye haverunk leugrik a tetőről, és a szart is kiijeszti belőlem. :D
Well look who's back

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 11. 10:20

Én és a nagy szám a továbbjátszással... Mennék tovább a sztoriban, azonban a játék elkezd valamit letölteni. Mindig 98%-ra ugrik, de ott megakad és nem mozdul. Talán az új "epizódokat" tölti le? Vagy mi ez? Meddig tart? Van internetkapcsolatom, viszonylag még letöltésre alkalmas is. Viszont így most nem tudok játszani. Valaki tud ebben segíteni?
Bocsi a duplapostért, csak szeretném, hogy ez elkülönüljön az előzőtől.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 11. 15:59

Nem, nincsenek további epizódok. Egybe megkapod az összeset. Lehet hogy valami javitócsomag/update-et szeretne letölteni a Ps hozzá. Nem tudom pontosan.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 11. 17:27

Szoftver frissítés volt. Én meg azt hittem, hogy a játékkal van valami, mert csak az Until Dawn közben kezdte el.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 21. 22:10

Nem tudom miért csinálja ezt. Nálam minden rendesen működött, nem voltak utólagos letöltések. Ha nem javul, akkor próbáld meg újraindítani a frissítést, és ha ez sem segít, akkor meg töröld ki és rakd újra a játékot, mindent szedj le hozzá, mielőtt elindítod és akkor hátha menni fog.

Amúgy asszem vannak külön "epizódok" a játékhoz, mert elvileg vannak hozzá DLC-k, bár én ezt csak abból sejtem, hogy a standard kiadás mellett van valami különleges kiadás is, ami drágább pár ezressel, de nem vagyok benne teljesen biztos.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 21. 22:17

Nope, csupán egy VR kiadása van még a játéknak, habár az is lehet, hogy tévedek. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 21. 22:32

Most, hogy mondod, lehet, hogy a VR epizódot vagy kiadást kevertem össze. Bár én határozottan emlékszem arra, hogy volt a szimpla kiadás, volt a VR kiadás jóval olcsóbb áron és volt egy harmadik kiadás is, viszonylag borsos áron. :D Mindjárt meg is nézem. :)

Szerk.: Igen, mégis én tudtam jól, több kiadása van a játéknak. Van a sima, a VR-es epizód (kiegészítő) és van két gyűjtői kiadás is. Itt is van az egyik: https://static.giga.de/wp-content/uploa ... dition.jpg
És itt a másik, fémdobozos gyűjtői kiadás is: https://static.giga.de/wp-content/uploa ... dition.png
Elvileg mind a kettő tartalmaz in-game extrákat: https://www.arumania.hu/until-dawn-bovi ... ps4-187640

Szóval vannak különleges kiadások, amik adnak némi pluszt a játékhoz, de ezeket külön meg kell vásárolni, alapjáraton nem kapsz a sima játékhoz DLC-ket a két szép szemedért. :D Mondjuk kíváncsi vagyok, mik lehetnek a plusz tartalmak. Mondjuk egy ilyen játék esetében nem hiszem, hogy többre kéne gondolni egy-két plusz döntési lehetőségnél és hozzá kapcsolódó végkifejletnél. :D Bár biztosan jópofa meg érdekes lehet. A steelbook meg nagyon menő! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 22. 14:51

Most már teljesen rájöttem. Nem lett feltelepítve teljesen az Until Dawn (digitális változatom van), hanem csak egy része, annyi, hogy már játszható legyen. És mindig töltötte le és telepítette fel a maradékot, egészen a végéig, akkor írta csak ki a PS, hogy Installed.
Egyébként végigvittem, és nagyon tetszett. Kicsit kevés volt a feszültség, nem sokat idegeskedtem, általában csak azért rettegtem továbbhaladni, mert féltem, hogy a pofámba ugrik egy jumpscare. Egyedül a szellemes résznél paráztam igazán, az a többihez képest is fosatós volt. :D Három karakterem halt meg: Jessica, Matt és Josh. Újrajátszani nem fogom mostanában, majd egyszer talán kiviszem úgy, hogy senki ne haljon meg.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 22. 15:15

Nekem az első végigjátszásomban csak Jessica élte túl a kalandot. Mivel hamarosan újrakezdem a játékot, már most gondolkodom azon, hogy mit csináljak másképp, mint az elsőben ahhoz, hogy teljesen más legyen a végkifejlet és ki haljon meg, vagy ki élje túl. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Until Dawn

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 08. 23. 15:54

Sziasztok! :)

A Man of Medan-ról mi a véleményetek? Ezt is az Until Dawn fejlesztői készítik, és a műfaj/játékmenet is nagyjából megegyezik, ugyanúgy egy filmszerű horrort kapunk majd, annyi különbséggel, hogy ez egy hajón játszódik a tenger közepén és, hogy az Until Dawn-nal ellentétben, a néhai TellTale játékokhoz hasonlóan ez egy több részes sorozatnak, a The Dark Pictures antológiának az első epizódja. Elvileg 2 órával rövidebb, mint az UD (4-5 óra alatt kivihető), de nekem igazából az is pont elég hosszú volt. Szerintetek érdemes lenne kipróbálni? Esetleg valamelyikőtök kipróbálta már? Azért érdeklődöm, mert úgy néz ki jövő héten eljutok a Pólusba, mert esküvőre megyek és kihíztam az ünneplő ruháim, újakat kell venni és ha már ott vagyok, a Man of Medan-t lehet megveszem, különösen azért, mert nem vészesen drága, mivel ugyebár egy sorozat első epizódjáról beszélünk. Ha esetleg megveszem és kitolom, majd leírom róla a véleményemet. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése