[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2017. 09. 18. 21:35

Furcsa, hogy így repül az idő, a széria is lassan 20 éves lesz... Am lehet kicsit off
-topic, dehát fuck it 4. születésnap van, szóval fogadjunk, hogy még sosem hallottatok GTA V inspirálta kínai hip-hop-ot :D

what a time to be alive

A folytatásról pedig annyit, hogy szerintem biztos Vice City lesz, és remélem raknak bele olyan CSI Miami-s légpárnás cuccost, amivel lehet csapatni a mocsárban meg hasonlók.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 09. 19. 10:43

Még ki is jön. GTA VICESZITI. Valószínűleg csak ezért nem játszódott az 5. vc-ben.

Most nézem, hogy beelőztek. :(
Rockstar69 írta: Egyébként én is egy Vice City-ben bízok. Vagy inkább VIce City-ben.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 19. 11:53

Biztos vagyok benne, hogy ez áll a dolgok mögött! :lol: :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 09. 28. 20:06

Az a pletyka kering a neten, hogy készül a GTA V Nintendo Switch kiadása, ami szerintem nem is annyira elképzelhetetlen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 28. 20:50

Az érdekes lenne. De tényleg nem lehetetlen, a Rockstar nem hagyná ki, hogy még egy bőrt lehúzzon a GTA V-ről. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 02. 16:51

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 06. 12:59

NikitaDragovich írta:Ehhez mit szóltok? :P

http://hu.ign.com/grand-theft-auto-v/35 ... dt-a-celeb
No comment. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy én összetenném a két kezemet, ha híres celeb lennék és a Rockstar belerakott volna valamelyik játékába, nemhogy beperelném többször is. Ráadásul nem tudom mit várt ettől a sokadik pereskedésétől, mivel ha már elsőre is veszített, elég logikus hogy másodjára sem fogja tudni meggyőzni az esküdtszéket az igazáról. Szóval elég szánalmas amit művel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 06. 23:42

Ezzel tökéletesen egyetértek. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 12. 22:29

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 13. 11:19

NikitaDragovich írta:Ez egy érdekes cikk:

http://www.origo.hu/techbazis/20180411- ... rmeke.html
Jaja, szép rekordokat döntött a játék. Kár, hogy mindezt már csak úgy volt képes ennyire magabiztosan megtenni, hogy alkalmazkodott a mai trendekhez és részben elfelejtett GTA lenni. Remélem a Red Dead Redemption 2-nél azért nem lesz ennyire durva a helyzet, bár sajnos sok esély van rá, hogy ugyanez lesz ha nem rosszabb. Mondjuk, ha ilyen sok infót kapunk az elvileg idén debütáló játékból lehet, hogy megint jön a kamudumával egybekötött csúsztatás bejelentés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 13. 13:34

Olvastam én is néhány napja a cikket. Online ide vagy oda, engem még így is meglep a dolog.

Dani, veled egyet kell, hogy értsek , bár az RDR 2 -nél szerintem nem fognak ennyire "a ló túloldalára átesni", szimplán csak azért nem, mert jóval kisebb hírnevű játékról van szó. (Persze ez az én véleményem. Fogadni azért nem mernék rá viszont.)

Abban azért bízom, hogy a következő GTA részre ezt a szintű "igénytelenséget" elfelejtik a készítők: minimális melóval behozni 500 féle "új" tartalmat, ami nem is új, de annak akarják eladni....ami valóban igazán új tartalom, az meg túl ritkán érkezik. Plusz az Online már valóban annyira elüt egy GTA játéktól, hogy ha nem tudnám, ez az V multija, rá sem jönnék, hogy ez GTA. Ha a következő rész(ek) is ebbe a bugyuta irányba mennek el, akkor azok se fognak különösképpen elvarázsolni. :D Ami szomorú.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 13. 17:32

Luszie: Jaja, nagyjából egyetértünk, bár én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy azért annyival csak nem népszerűbb vagy ismertebb a GTA mint az RDR. Oké, GTA-ból sokkal több van meg valamivel tényleg ismertebb, de szerintem azért nem annyival, mint ahogy azt te gondolod. Azért az első RDR a megjelenésekor kvázi legendává vált, ahogy ezt sokan alá is tudják támasztani. Ami azért nem kis dolog, mert a GTA-n meg az RDR-en kívül ezt aránylag nem sok játék mondhatja el magáról, ha azt mondom van 10 vagy max. 20 ilyen játék szerintem már sokat is mondok (ha azt vesszük, hány videojáték látott már napvilágot a 80'-as, 90'-es évek óta). Szóval szerintem igenis lehet és kell is tartani attól, hogy az RDR2-ben is bevezetnek egy GTA Online-hoz hasonló multiplayer módot, amit majd megint túl fognak tolni a singleplayer rovására. Azt meg a GTA Online sikere és az azt játszó gamerek elvakult játékba átcsapott függősége, és a Rockstar Games ebből szerzett hatalmas profitja miatt sajnos elfelejtheted, hogy a következő GTA(k) igényesebbek lesznek. Legalábbis addig, amíg a vásárlók/játékosok jelentős része megelégszik a GTA Online kiegészítőinek minőségével. Bízom benne, hogy pár GTA rész múlva visszajön a játékosok esze és a GTA Online szisztéma megbukik, amely miatt a Rockstar is visszatér az igényesebb játékokhoz. Viszont attól tartok, hogy ez a közeljövőben nem fog bekövetkezni és egy sötét korszak elé nézünk, amelyben a Rockstar a GTA Online-os hozzáállását fogja a játékosok felé mutatni, akiknek jelentős része sajnos be is fog dőlni nekik. Ami ahogy te is mondtad, szomorú. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 13. 22:17

Az Online alapvetően jó, de az a baj vele, amit Luszie is írt, hogy bugyuta irányba vitték el. Sajnos ez 2015-ben elkezdődött az Adversary Mode-okkal, de igazán 2016-ban durvult. Én kivenném belőle az Adversary Mode-okat, a repülő autókat / motorokat, a komplett Doomsday Heistet meg még pár ilyen szarságot. Jobb lenne, ha a következő résznél gengszteresebb irányba vinnék el a multit, elvégre arról szól a GTA. A realitás talaján maradva is lehetne érdekeset alkotni. A játékosok szerintem örülnének annak is. Szerintem most sem azért térnek vissza, mert jaj de jó, hogy ilyen szánalmas baromságok jönnek, hanem azért, mert van valami újdonság.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 14. 01:14

Jaj, olyan negatívak vagytok mindig. :P Szerintem nagyon jó a GTA Online, én legalábbis nagyon élvezem. Szerintem ti is élveznétek, ha játszanátok vele új konzolokon vagy PC-n, mert az újabb változatok sokkal jobbak, mint a régebbiek. Sokkal jobb a GTA Online hangulata az új változatban, mint a régiben. Higgyétek el, nem rossz játék a GTA Online, bár tény, hogy az utóbbi időben tele lett sok hülyeséggel, amik tényleg nem valóak oda, de ennek ellenére nagyon szórakoztató! :D Szóval én mindenképpen bátorítalak kettőtöket, hogy próbáljátok ki az új GTA Online-t, mert biztosan tetszeni fog nektek is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 14. 08:14

Nikita:

Rockstar PS4-en tolja.. Nekem is megvan már PS4-en, szóval nem az általános utálat beszél belőlünk, hanem a tapasztalatok. :D Egyébként egy szóval sem mondtuk azt, hogy rossz játék... csak közelébe sincs annak a "GTA színvonalnak", ami a Rockstar Games 20-25 éve elkezdett. Ez a színvonal/játékélmény szerintem a kétezres évek elején, végén csúcsosodott ki, a 3D-s GTA játékokkal, a GTA IV pedig megkoronázta ezt az egészet.... Ezzel szemben a GTA V számomra egy szégyenfolt a GTA sorozatban, és erről leginkább az online tehet (Bár a singleplayer-ben is sok változtatni valót érzek).

Szóval amikor azt írtam, "bugyuta", arra gondoltam, amire Rockstar69, és arra hogy a korábbi részeknél nem volt ennyire 12 évesekre szabva a játék.

De erről igazából már sokat beszéltünk... csak nagyon fájó, ezért sokszor vissza-visszatér. :D
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése