OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 20:29

Stan98 írta:Pedig az elsők között voltam anno akik örültek a te visszatérésednek is! :D
Igen, ez az egy dereng. :) Meg, hogy asszem te voltál az, aki azzal nyitott, hogy "nagyon jófejnek tűnsz" :D

De...azért javíts ki, ha tévedek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 05. 21:08

Stan98 írta:Sziasztok, skacok! :) Mit szólnátok ahhoz ha azt mondanám visszatértem? (Ismét)
Rengeteg dolgom volt/van az utóbbi időben, és főleg gamelni alig van idő, de hiányzik azért időnként ez a közösség. Azt gondoltam, hogy ha nem is rendszeresen, de amikor csak lehet, fel-felnéznék a fórumra hozzátok.
Remélem mindenki megvan és az elmúlt közel 2 évben sok jó dolog történt veletek! :)
Béke :lol:
Üdv újra itt! :) Már hiányoltalak egy jó ideje. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 05. 21:13

Üdv újra, Stan! Bevallom, most nagyon meglepett a visszatérésed. :D :o Azt hittem, hogy már sohasem fogsz visszatérni, mert elfelejtetted a jelszavadat, de szerencsére tévedtem. :P Egyébként pont rád gondoltam ma reggel, erre néhány órával később vissza is tértél. Hát durva! :cool:

Ui: Tommy, CJ és Niko kalandjainak lesz esetleg folytatása? Csak azért kérdezem, mert már 2014 óta üresen áll. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 21:31

Én Noxius-t várom még nagyon... :) Remélem egyszer még visszatér. Eléggé "lelkitársam" volt ezen a fórumon.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 05. 21:33

Ő nem hiszem, hogy visszatér még közénk, mert állítása szerint megunta ezt a fórumot és minket is. De attól még remélem, a közeljövőben vissza fog térni. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 21:41

Biztos azért ment el, mert elmentem... :D De véletlen idetévedne, és meglátná a nevem, újra itt maradna. :lol: :lol: :lol:

Egyébként én sem tartom valószínűnek a dolgot. De majd jönnek mások... :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 05. 21:46

Nyugi, a GTA VI-ra biztosan vissza fog térni. Az még jó néhány év, de nem baj. Ami késik, nem múlik. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2017. 11. 07. 15:05

Igazából el is felejtettem a jelszavam, csak eszembejutott az email amivel regisztráltam, így kértem emlékeztetőt.
Egyébként őszinténszólva nem a GTA miatt jöttem vissza, hiszen nincs ps4-em, így az új frissítésekhez nem tudok hozzászólni. Csak álmodozok, hogy egyszer majd lesz rá pénzem :lol:
Sokkal inkább a közösség hiányzott. És válaszolva a fiktív sztoris kérdésre: nem. Nem lesz folytatás várhatóan, mivel a kevés szabadidőmet inkább hasznosabb dolgokra fordítom. Ezeket a sztorikat még akkor írtam, amikor jobban bele tudtam élni magam a játékvilágba. Sokkal kreatívabb voltam kissrácként ilyen téren. Visszaolvasgattam 1-2 részt és megrettentett, hogy ilyeneket írogattam. Most már nem így csinálnám :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 07. 18:35

Nekem sincs PS4-em. :) Sőt, többünknek nincs. Nem ez a mérvadó.


Mi újság veled egyébként? Egyetem/munka/szakma/valami? :) Akkor ebből kifolyólag már játszani is kevésbé szoktál?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 07. 22:03

Stan98 írta:Igazából el is felejtettem a jelszavam, csak eszembejutott az email amivel regisztráltam, így kértem emlékeztetőt.
Egyébként őszinténszólva nem a GTA miatt jöttem vissza, hiszen nincs ps4-em, így az új frissítésekhez nem tudok hozzászólni. Csak álmodozok, hogy egyszer majd lesz rá pénzem :lol:
Sokkal inkább a közösség hiányzott. És válaszolva a fiktív sztoris kérdésre: nem. Nem lesz folytatás várhatóan, mivel a kevés szabadidőmet inkább hasznosabb dolgokra fordítom. Ezeket a sztorikat még akkor írtam, amikor jobban bele tudtam élni magam a játékvilágba. Sokkal kreatívabb voltam kissrácként ilyen téren. Visszaolvasgattam 1-2 részt és megrettentett, hogy ilyeneket írogattam. Most már nem így csinálnám :)
Gondoltam, hogy nem fogod folytatni, de amúgy megértem. Mindenesetre örülök, hogy visszatértél közénk. ;)
Amúgy mivel már régóta ismersz engem, remélem, 2019-2020 környékén meg fogod venni a regényemet. Itt most nemcsak rád gondolok, hanem a többi fórumozóra is. Minden GTA Place-s tagnak meg kell majd vennie, és el kell olvasnia. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 11. 08. 11:51

Én azt reméltem, hogy ajándék dedikált példányt kapunk. :D
Well look who's back

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 11. 08. 19:00

Majd előtte letöltöm ncore-ról, és ha tetszik, akkor megveszem.
je

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 08. 21:13

Majd dedikálom nektek, hogy ha megveszitek, és ha felkerestek engem személyesen. Mondjuk, te nem laksz tőlem túl messze, Ármin. Sőt, eléggé közel vagy Bogyiszlóhoz. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 09. 19:34

Isten éltessen sokáig Nikita! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 09. 21:58

Köszi, Luszie a köszöntést itt is. :P Gondoltam, hogy valaki GTA Place-n is fel fog majd köszönteni. :) Egyébként most már pont annyi idős vagyok, mint a regényemben. :lol: :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése