Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 24. 20:01

SZOTYEE írta:Sziasztok kérnék egy kis segítséget ha lehet. A GTA V -tel játszom de elakadtam annál a résznél amikor Lester ad egy feladatot Michaelnak amihez egy tűzoltóautót kell megszerezni és leparkolni egy menekülőautót. A kérdésem az lenne, hogy a menekülő autóval hol kell leparkolni? Előre is köszönöm a segítséget!
Bárhol leparkolhatsz vele, a lényeg, hogy viszonylag eldugott hely legyen (pl sikátor, étterem mögötti parkoló, stb.) Ha megvagy hívd fel Lestert és válaszd a "getaway car" opciót.
Gyenge napok vannak...

Áronka 2008
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. 01. 28. 16:07

Nem bírom

Hozzászólás Szerző: Áronka 2008 » 2017. 06. 02. 20:29

Nem bírom letölteni laptopra a gta 5 :(
Áronn

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Nem bírom

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 03. 13:21

A problémád kifejtése nem túl specifikus. :D Több infót is írhatnál a bajodról...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2017. 06. 03. 18:21-kor.
"Whatever." (Ryder)

malaguti666
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. 06. 11. 19:52

Hiba

Hozzászólás Szerző: malaguti666 » 2017. 06. 12. 06:55

Sziasztok, GTA5 Online jàtéknàl lenne egy kis problémàm. Mindig kidob egy hibaüzenetet. Valaki tudna rà megoldást?
Connection to the session lost due to an unkown network error. Please return to Grand Theft Auto V and try again later.
Xbox 360 ról lenne szó.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hiba

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 12. 07:10

Helló.

Legközelebb ne nyiss ilyesminek új témát. Mindennek megvan a maga helye, keress utána legközelebb, és a megfelelő helyre írj, köszi!

Nos, ez ismételten olyan hiba, amelyről a R* tud, de nem javították még..

A legtöbb embernél nem igazán oldódott meg a probléma, hiszen mindenkinek más rá a megoldás, és nem tudják a játékosok, hogy mi a leguniverzálisabb.

Ebben a topicban felsorolnak olyan 5-6 féle lehetséges megoldást.. (A többség nem működött, csak néhányaknál)

Bocs, angolul van... (2 óra múlva vizsgázok, így nem fogok nekiállni fordítani :D )
Ha komoly a problémád, akkor legvalószínűbb viszont az, hogy egyik "megoldás" sem fog segíteni. :( Ha nem, akkor az itt leírt megoldások egyike segíteni fog rajtad.

https://support.rockstargames.com/hc/en ... ain-later-

Azért kellemes "próbálgatást"! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2017. 06. 12. 15:03-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hiba

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 06. 12. 09:32

Milyen neted van? Nekem általában akkor csinált ilyet, amikor nem volt túl gyors az internet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 07. 04. 14:06

Már jó pár hete nem indítottam el a játékot, gondoltam most már ideje lenne feltenni ezeket az új frissítéseket. Indítom az exe fájllal, egy 69,77Mb-os valamit kezd el leszedni, aminek a végén megakad és kiírja, hogy a Launcher működése leállt. Nem tudom feltenni a frissítést és a játékot sem tudom indítani. Mikor legutóbb játszottam, pár hete, semmi baja nem volt. SC verzió. Ötlet?

Szerk: Valamiért 2x van a SC a gépemen, elképzelhető, hogy a Steam-es GTA IV telepítése zavarta össze a dolgokat. GTA IV törölve lett, de a SC-ot egyiket sem engedi, mert azt írja, előbb a Rockstar termékeket (ergo a GTA V-t) távolítsam el. Banyek.

Valaki megnézné, akinek szintén SC verziós játéka van, hogy nála milyen dlc-k vannak telepítve? enyémről egy kép:
http://kephost.com/images/2017/07/04/gtavdlc.jpg

Elérési út a képen látható.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

csanno
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. 11. 12. 20:34

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: csanno » 2017. 11. 12. 21:00

Hali!
Nemrég játszom GTA V-el, ez az első GTA, amit kipróbálok/játszok hosszabb távon.
A sztori felénél járok. Most nézegettem, hogyan lehet tőzsdézni. Mivel Trevornak csak költöttem a pénzét, elkezdtem neki tőzsdézni, hogy legyen reptere, miegymás.
A kérdés, hogy van maximum összeg, amit el lehet érni, vagy csak nálam hibás, hogy több pénzt nem tudok gyűjteni? Eladom a részvényt, megjelenik a profit, de már nem nő a pénzem. Ha elköltök, akkor ugyanaddig tudok hozzá szerezni. Ráadásul nem kerek összeg, igy gyanús, hogy bibi van.
Eleve, már ott gáz, hogy nem az a részvény nyílik meg, amire a listában kattintok. Mindig keresnem kell, hogy melyikre melyik nyílik meg, hogy abból tudjak venni, amit kiszemeltem a növekedési ráta alapján.
Most elkezdtem Franklinnak is gyűjteni, már csak durván száz milla különbség van közöttük, kíváncsi vagyok, neki is megáll-e ugyanannál az összegnél.
Persze , szerintem ez mindenre elég lehet, mert gyanús, hogy 4-6 óra alatt ennyit össze lehet kattintgatni, ha nagy türelem is kell hozzá. Bugos lehet a játék.
Köszi!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 12. 21:55

Szia!

Maximum 2 147 483 647 dollárt tudsz gyűjteni. Ennek az összegnek az okáról itt olvashatsz: https://hu.wikipedia.org/wiki/2147483647 De ha költesz pénzt, utána tudsz eladni részvényeket.
Gyenge napok vannak...

csanno
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. 11. 12. 20:34

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: csanno » 2017. 11. 13. 00:01

Rockstar69 írta:Szia!

Maximum 2 147 483 647 dollárt tudsz gyűjteni. Ennek az összegnek az okáról itt olvashatsz: https://hu.wikipedia.org/wiki/2147483647 De ha költesz pénzt, utána tudsz eladni részvényeket.
Köszi szépen!

Így már értem, miért nem kerek szám. Igazából nem tudom, mennyi pénzre lehet még szükség sztori módban. Azt olvastam, hogy házat csak online játékban lehet venni. A térképen lévő objektumokra meg talán bőven elég. Meg fegyverre, járgányokra. Csak nem tudom, lesz e még valami, amire költeni lehet. Mert gondolom, itt sem tudok minden autót, egyebet megvenni, hová raknám őket?

Amúgy a pénz átjárható az online, meg a sztori között, vagy előbbiben nulláról kezdedődik?
Onlineról amit olvastam, ott már lehet annyi dolog, ahová már ez a max is kevés?
Meg lehet, hogy online frissítésekkel már nem enged ennyit hamar összetőzsdézni? Mert ahogyan összeszedtem, az logikátlan, a valós tőzsdén nem hiszem, másodpercenként vesznek- eladnaak. Gondolom, ez mostanra javítva lehet a játékban.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 13. 19:20

Bőven elég lesz az a pénz. Még sok is. Az első végigjátszásomban csóró voltam, aztán újra játszottam tőzsdével, de akkor meg átestem a ló túloldalára. Megvan minden vállalkozás, az összes fegyver maxon van, stb, így viszont nincs értelme a vállalkozásoknak. Az a baj, hogy ebben a GTA-ban sem tudod mire költeni a pénzed. Asszem talán hajóból meg repülőből tudtam megvenni mindegyiket, autókból viszont nem, mivel nincs elég hely. Mondjuk én PS3-on játszok, nem tudom az újabb platformokon vannak e plusz helyek.

A pénz pedig nem vihető át multiba. Ott külön meg kell keresni a pénzt. Viszont ott jóval nehezebb lesz (tőzsde sincs például), és a pénznek is nagyobb értéke van. Mármint ezt úgy értem, hogy nehéz megkeresni, de az árak magasabbak, így kétszer meg kell gondolni mire költesz. De szerintem ez adja meg az igazi ízét / értékét a multiban megvehető dolgoknak.
Gyenge napok vannak...

csanno
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. 11. 12. 20:34

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: csanno » 2017. 11. 13. 20:33

Rockstar69 írta:Bőven elég lesz az a pénz. Még sok is. Az első végigjátszásomban csóró voltam, aztán újra játszottam tőzsdével, de akkor meg átestem a ló túloldalára. Megvan minden vállalkozás, az összes fegyver maxon van, stb, így viszont nincs értelme a vállalkozásoknak. Az a baj, hogy ebben a GTA-ban sem tudod mire költeni a pénzed. Asszem talán hajóból meg repülőből tudtam megvenni mindegyiket, autókból viszont nem, mivel nincs elég hely. Mondjuk én PS3-on játszok, nem tudom az újabb platformokon vannak e plusz helyek.

A pénz pedig nem vihető át multiba. Ott külön meg kell keresni a pénzt. Viszont ott jóval nehezebb lesz (tőzsde sincs például), és a pénznek is nagyobb értéke van. Mármint ezt úgy értem, hogy nehéz megkeresni, de az árak magasabbak, így kétszer meg kell gondolni mire költesz. De szerintem ez adja meg az igazi ízét / értékét a multiban megvehető dolgoknak.
Köszi!
Amúgy tőzsdén az a Bawsaq , a zöld az nem online? Arra valami ilyesmit ír, vagy mit. Az nem aktív nekem sztoriban. Azt gondoltam, az az online tőzsdéje.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 13. 20:40

Olyan szempontból Online, hogy ahhoz net kell, mert a SocialClub-on keresztül működik, de multiban nem elérhető. Pedig érdekes lenne, főleg, hogy ott nagyobb tétje lenne.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 15. 17:40

Igen, tényleg érdekes lenne tőzsdézni a GTA Online-ban. Egyébként vicces, hogy a GTA V megjelenése előtt a Rockstar mondta egy interjúban az egyik újságnak, hogy a GTA Online-ban lehet majd tőzsdézni, ahogyan a sztori módban is. Végül ez nem valósult meg legnagyobb bánatomra. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 18. 13:18

A tőzsdézés valóban jó lett volna az Online-ba is. Ha oda is berakták volna, akkor sokkal gyorsabban össze lehetne szedni a pénzeket a méregdrága új tartalmakra. De ha jobban belegondolsz, pontosan emiatt nem rakták bele végül a fejlesztők, mert így nem tudnának annyi Shark Cardot eladni. Valószínűleg akkor még nem volt szó Shark Cardokról, amikor azt nyilatkozták, hogy az Online-ban is lesz tőzsdézés. Időközben viszont változott a terv, így elvetették ezt a dolgot annak érdekében, hogy minél több Shark Cardot el tudjanak adni valódi pénzért. Ez egy szemét, de okos húzás volt a részükről.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése