GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 20. 21:25

Az egész GTA Online-nal nem éri meg játszani. :D Kivéve akkor, ha csaló vagy, vagy ha mikrotranzakcióval megszeded magad. Egyébként meg minden újabb frissítés után úgy érzi magát az ember, mint valami nincstelen senki. Úgyhogy fasza kis motivációval bír a játék. Nem bánom, hogy már több, mint egy éve nem toltam GTA Online-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 20. 21:32

Luszie írta:El lehet adni, de csak az árának a felét kapod vissza, és ha esetleg még pluszban valami ugprade-eltél rajta, azt az összeget totál benyeli a játék. Tehát... nem éri meg.

Ne vegyél újat szerintem. Egyszerűbb azt csinálni, hogy olyan emberekkel állsz össze, akik majd azt az épületet veszik meg. :) (vagy már megvették) PC-n mondjuk kevesen toljuk a fórumról, de külföldi fórumokon (vagy esetleg Facebook csoportokban) tuti találsz valaki(ke)t. Olyanokhoz betársulsz, akiknek más épület van meg (az a legjobb, ha mindenkinek más van, és akkor mindig a legközelebbi helyről tudtok kezdeni), és akkor nem lesz belőle semmi hátrányod. :)
Hogy tudom eladni? Nem érdekel, ha csak a felét kapom meg, nem izgat a játékbeli pénz, de szabadulni akarok a sok feleslegesen megvett épülettől. Eladnám a korábbi frissítésnél vett motoros klubházam, a föld alatti bunkerem, a repülőtéri hangárom, a papírhamisító üzemem, mindent.

Esetleg azt lehet tudni, ha végzek a Heist-tal és eladom az épületét, majd veszek másikat, akkor ott nem kell újra végigtolnom az egész Heist-ot, ugye? Mert akkor agyvérzést kapok.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 20. 21:43

Nem hinném, hogy végig kellene tolnod a Heist-t újra.. Nem találnám logikusnak. A játék szerintem attól elmenteni az állást.
Én a létesítményre gondoltam elsősorban. A többit nem tudom, el lehet-e adni, de külföldi fórumon megkérdezem. Nem mindent lehet eladni.. vagy pedig csak ilyen kemény veszteséggel. A metódusnak is utánakérdezek még.
dani.szentgali írta:Az egész GTA Online-nal nem éri meg játszani. :D Kivéve akkor, ha csaló vagy, vagy ha mikrotranzakcióval megszeded magad. Egyébként meg minden újabb frissítés után úgy érzi magát az ember, mint valami nincstelen senki. Úgyhogy fasza kis motivációval bír a játék. Nem bánom, hogy már több, mint egy éve nem toltam GTA Online-t.
Ne legyél már ilyen. Hogy pénzoritenált az Online, és egy normál "GTA"-hoz nem fogható? Hát... igen.. :D ez igaz. De azért ez a frissítés igencsak klasszra sikeredett. [Persze, semmiféle pénzbeli aspektust ne emeljünk ki, mert akkor kilyukadunk a Shark card-khoz.. és ez a R* legfőbb célja minden bizonnyal, ami eléggé elszomorító. :( ] De legalább látszódik, hogy ebbe energiát fektettek.

A Doomsday heist-ról egyébként még most is sok a ködös hír. Majd apránként jelentkezem az infókkal. Egy hírt viszont lehet kellene kreálni belőle. Ezt még meglátjuk, mennyi teendőm/teendőnk lesz a két ünnep között. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 20. 21:51

Jó, persze, nyilván két oldala van az éremnek. Marha jó, hogy foglalkoznak az Online-nal... csak épp nekem nem. :D Én jobban örülnék újabb játékoknak, vagy legalább a sztori mód fejlesztésének. Az Online-nal sincs gond, csak nagyon túl van hypeolva, miközben meg egy szemét pénzorientált lehúzás az egész. De ez csak az én véleményem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 20. 21:56

Luszie: nekem az is elég, ha a létesítmény eladását megmondod így hirtelen. Többi ráér később is. Én is kerestem, de nem találtam infót. Ahol vettem, ott nem találtam eladást, pedig logikus lenne.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 20. 22:00

Dani: Szerintem az, hogy foglalkoznak vele, túlzás. Azért eléggé minimális munkát fektetnek abba, hogy a lehető legtöbb pénzt azért ki tudják sajtolni a pénzes rajongókból. Minden héten ugyanarra a sémára épülő frissítések... csak néha vannak igazán újdonságok. Néhány havonta, esetleg félévente. Az azért nem olyan gyakori, és akkor sem világmegváltásról van szó.

Persze, sokan másan is szeretnék ezt... de a R* meg nem. :(

totyak: El kell navigálnod a "Maze Foreclosure" oldalára. Ezen az oldalon lehet 50%-os visszatérítést kapni. Ez mindenfajta ingatlanra működik. :) Bár úgy látom, hogy csak át tudod invesztálni ennek az épület értékenek 50%-át egy már meglévő másikba. Majd ott látod, hogy pontosan mit lehet, de elviekben totál eladni, és visszakapni a pénz felét nem lehet, csak beinvesztálni másba.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 20. 22:05

Luszie írta:Dani: Szerintem az, hogy foglalkoznak vele, túlzás. Azért eléggé minimális munkát fektetnek abba, hogy a lehető legtöbb pénzt azért ki tudják sajtolni a pénzes rajongókból. Minden héten ugyanarra a sémára épülő frissítések... csak néha vannak igazán újdonságok. Néhány havonta, esetleg félévente. Az azért nem olyan gyakori, és akkor sem világmegváltásról van szó.

Persze, sokan másan is szeretnék ezt... de a R* meg nem. :(

totyak: El kell navigálnod a "Maze Foreclosure" oldalára. Ezen az oldalon lehet 50%-os visszatérítést kapni. Ez mindenfajta ingatlanra működik. :)
Hát igen, képzelem, hogy nem én vagyok az első és egyetlen ember, aki boldog lenne, ha a régi kerékvágásba mennének a dolgok. :D De ez nem fog megtörténni, ahogy te is írtad meg ahogy az látszik is, a R* piszkosul élvezi ezt a helyzetet és sajnos nem fognak tágítani, nem fognak változtatni. :( De hát ez van. :|
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 20. 22:28

Totyak:

Ha befejezted a Heist-t, akkor már nincs minek "törlődnie", szóval ha teljesen befejezted, akkor eladhatod az épületet úgy, hogy az "állás" ne törlődjön.

Az 50% visszatérítéses hsz-emet kiegészítettem. Nem kapod vissza a pénzt egy az egyben, hanem csak egy már meglévő ingatlanra tudod azt a pénzt költeni. Emellett ha veszel egy második IAA-t, akkor kapsz vissza valamennyi pénzt, de olyan minimális összeget, hogy nem tudom, ez miért érné meg akárkinek is. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 20. 23:29

NikitaDragovich írta:Akkor jó. :D Csak hát neked nincsen PS4-ed, és nem valószínű, hogy a közeljövőben venni is fogsz, pedig jó lenne... :(
Ki tudja... ;)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 21. 09:06

Oh well, lassan Karácsony Rockstar-nál is. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 21. 11:46

Jó lenne, ha beruháznál egy PS4-re, Rockstar69. A két PS3 + a játékok árából talán ki is jönne egy leakciózott PS4 gépcsomag. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 21. 21:17

Ma megint belefutottam egy csúnya Heist Setupba. Nem tudom mi a címe, a lényeg, hogy valami ügynököt kell megmenteni és időnként ránk törnek láthatatlan minigunos gonosztevők. Többször több játékossal nekifutottam, de nem sikerült. Mindenféle nagyképűség nélkül mondom, de nem miattam. Rohangálnak anélkül a pályán, hogy fedezéket keresnének, testre lőnek fej helyett, stb. Az esetek kisebbik részében haltam meg én. Állítom, hogy egyedül megoldanám, simán. Még ez a Setup van, egy prep és az ő setupja, meg a final. Áldom a napot, amikor végzek ezzel.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 21. 21:33

Mondom, hogy célirányosan keress partnereket. Biztos találni fogsz valakiket. Random emberkékkel valóban szenvedés nemcsak ez a Heist, de amblokk bármi az Online-ban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 23. 15:23

Végeztem az új Heist-tal, de most nem nagyon értem mi van. Ha visszamegyek a bunkerbe, kezdhetem elölről az egészet, minden prep, setup és final le van zárva, nem választhatok közülük kedvemre. Most pl. a The Data Breaches részért legombolt rólam 65 ezret megint. Nagyon nem erre számítottam. Vagy valahogy ki lehet ezt kerülni, csak elbénáztam?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 23. 15:38

Az összes heistot (mind a 3 Act-ot) megcsináltad? A te bunkeredből hostoltad mind a hármat?
Well look who's back

Válasz küldése