GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 23. 15:40

Igen, mindig az én bunkeremből ment minden és vége az egésznek.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 23. 15:44

Az a baj, hogy én még csak a 2. heist elején vagyok, szóval nem tudom, hogy mit lehet ilyenkor csinálni.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 23. 15:46

Leteszem a hajam :shock: Pedig merészebb gondolataimban eljátszadoztam vele, hogy esetleg az Elitist trófeát megpróbálom, de még egyszer nem nyomom végig az egészet, az tuti. Nem értem a dolgot. Szépen haladtam előre, kipipáltam a prepeket, aztán a setupokat, aztán a finalokat. Megkaptam a végső trófeát is a Heistért.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 23. 19:50

Utánajárok. Holnapra remélethőleg megírom, mi a helyzet.

Pontosan mi a probléma? Az, hogy pénzt vett le, vagy hogy nem választhatsz kedvedre a küldetések közül? (vagy mindkettő?)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 23. 20:18

Tulajdonképpen a két dolog ugyanabból a problémából fakad, de a pénz kevésbé érdekel. Azt hittem, ha egyszer végigjátszom az egészet, utána bármikor szabadon újrajátszhatom bármelyik Act bármelyik prepjét, setupját, vagy finalját. Ezzel szemben most az egész ugyanúgy néz ki, mint amikor nekiálltam először. Fizessek 65k-t, hogy elkezdhessem az első Act-ot és csináljak újra mindent. Nevetséges. És most nem értem, hogy én szúrtam el valamit, vagy ennek természetesen így kell lennie és mindenkinél így van, aki végigért rajta.

Elitist achit így pl. hogy lehet megcsinálni újra? Ott csak a Finalok tökéletes végrehajtása kellene, de ahhoz végi kell zongoráznom most megint mindent.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 24. 08:30

Nem létezik ilyen lehetőség, mint a story-ban, hogy a sikeres küldetéseket újra lehet játszani. Ugyanúgy megy mint az előző rablásoknál is. Ha megint megakarsz csinálni egy setup-ot, akkor a hozzátartozó összes többi küldetést végig kell nyomnod.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 25. 13:42

Gonzales írta:Nem létezik ilyen lehetőség, mint a story-ban, hogy a sikeres küldetéseket újra lehet játszani. Ugyanúgy megy mint az előző rablásoknál is. Ha megint megakarsz csinálni egy setup-ot, akkor a hozzátartozó összes többi küldetést végig kell nyomnod.
Tehát azt mondod, hogy ez mindenkinél így néz ki, mindenkinek elölről kell kezdenie? Őszintén szólva nem emlékszem az előző rablásoknál hogy volt, lehet ott is így, fene tudja.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 25. 13:57

Pedig de. Meg lehet ismételni akármélyik rablást, viszont akkor az elejétől a végéig.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 27. 09:42

Luszie írta: -továbbá a heavy armorokat vedd meg, akkor igazából egy két lábon járó tank leszel (nem a golyóálló mellényt, hanem a rendes heavy armorokat) -arra az outfit-re vedd meg, amiben a heist-t fogod csinálni, és akkor be fog válni.
totyak írta:Heavy armor? Azt honnan szedjem?
totyak írta:Az armort sajna nem találom, hogy melyik lehet.
Nos, az armoros dolog gyakorlati megvalósulásáról tudok neked írni. A bonyolultabb részéről -hogyan építsd a ruhába az amort, majd később. [Amit fentebb írtam, helytálló, csak a módszert nem tudom még mindig.]
Mutatok egy videót, ebben sokszor mutatják a trükköt. Abban a menüpontban kell kiválasztani a "super heavy armor"-t, ahonnan az adott Heist indításra kerül. Aztán küldi közben le-fel tudod venni. Levenni azért érdemes olykor, mert armor nélkül tudsz normálisan futni, egyébként viszont nem.

Ez egy igen hosszú videó, csak néhány részletet mutatok belőle.
1:01:18 -megveszi a super heavy armor-t (nála ez egy sál -bár a menüpontban ez nem látszódik)
1:04:37 -leveszi. Itt már látszódik, hogy a sálat vette le ("scarves") -tulajdonképpen egy normál sálat és magát a golyóálló mellényt cserélgeti)
46:10 -leveszi a maszkot. (Ezt csak azért mutatom meg, mert ha rendörös üldözés közben veszed le, akkor 1 csillag automatikusan eltűnik.)
http://www.youtube.com/watch?v=qGbhXKdS0tQ&t=3879s

A kettő "fúziójáról" még írok később. :) A videóból ugyanis ez nem derül ki, inkább megvárom mit válaszol az illető.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 27. 12:16

Ruhaboltban találod az ilyen páncélozott ruhákat Utility Tops néven. Fontos, hogy ne a Doomsday Heist-tal jött ruhá(ka)t vedd meg, hanem a sima heistes páncélokat, ami a videóban is van. Ezekkel a heist során sokkal több sebzést tudsz beszedni (ha a kezedben felrobban egy gránát, még azt is túléled full életerőn). Ezeket a páncélokat az outfitek-nél is megtalálod Heist: Heavy Combat néven, azonban ott van hozzá nadrág is, amit szintén ki kell fizetned, és a nadrág már nem védelmez, szóval az nem szükséges. Ezek mellett érdemes venni egy golyóálló sisakot is (Bulletproof Helmet-ként találhatod meg ruhaboltokban), mert az is véd. Miután a vásárlással megvagy, mentsd el őket egy outfit-ként, hogy a heistok közben is tudd használni. A heist lobbiban pedig csak szimplán kiválasztod, ezt a páncélos outfit-et. Vehetsz hozzá golyóálló mellényt is, de az ugyanannyit fog védeni, mint eddig. A videóban szereplő fickó a sálat azért vette fel, mert úgy le tudja váltani az outfitet (mert ugye heist közben nem tudsz ruhát cserélni), ezáltal gyorsabban tud futni (mert ugye a páncélozott ruha lelassít). Ez nem kötelező, és igazából csak akkor szükséges, ha speedrun-ra mész, vagy a finálékban az elite challenge-t csinálod, mert ott az idő is számít.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 27. 13:24

Köszi a leírást!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 27. 18:30

Vettem egy ilyen ruhát, de őszintén szólva nem érzem, hogy bármit is érne. Pár lövés és lefogy az életem, még úgy is, hogy emellett rendes golyóálló is van rajtam. Lehet nem jót vettem meg, vagy nem jól csinálok valamit, de nem érzek változást.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 27. 19:35

Akkor valami nem stimmel. A super heavy armor-ral nem egyszerű meghalni. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 27. 22:37

Freemode-ban próbáltad? Mert csak heistok során ad plusz életerőt. A heistokból kivételek a Doomsday Heist-hoz tartozó prep-ek, mert azok is freemode-ban vannak.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 27. 23:04

Az elmúlt 1-2 hétben folytattam a GTA Online-t az új DLC miatt. Sajnos az új heistet nem tudtam elkezdeni, mert kevés pénzem volt egy IAA-épület megvételéhez. Ugyanakkor bepótoltam a korábbi lemaradásaimat és kihagyásaimat, így viszonylag érdemes dolgokkal ütöttem el azt az 1-2 hét GTA Online-ozást. Először is, megcsináltam Malcnek a motoros küldetéseit, amiből 11 darab van összesen. Aztán teljesítettem mind a kilenc túlélőmódot és az összes repülőiskolás leckét. A túlélőmódot már PS3-on is teljesítettem, de PS4-en is meg szerettem volna csinálni őket, ezért eleget tettem a vágyaimnak. Aztán a repülőiskolás leckéket is szintúgy megcsináltam PS3-on, csak azokat nem aranyra, ezért PS4-en aranyra megcsináltam a nagy részét (5 db leckét, a másik 5-öt csak ezüstre tudtam felvinni).

Ezen kívül megvettem az összes fegyvert az összes fejlesztéssel és festéssel együtt. Ugyanakkor az utolsó 4-5 DLC-s fegyvert nem tudtam még teljesen felfejleszteni, majd máskor megcsinálom. De legalább az alap és az DLC-s fegyverek háromnegyede maximálisan fel vannak fejlesztve, ami jó dolog. :)

Továbbá pedig nagyon sok napi küldetést teljesítettem, és így viszonylag sok pénzhez jutottam rövid idő alatt. Emellett megcsináltam mind a hét Occupy Adversary Mode-t, ami elsőnek egész jó volt, de néhány meccs után már monotonná és fárasztóvá vált. Közben kihasználtam a havazás adta lehetőségeket is, és rengeteg havas képet csináltam. Ráadásul segítettem Árminnak és barátainak egy karácsonyi videó elkészítésében.

Végül az utolsó napon, mielőtt lejárt volna a PS Plus, gyorsan megcsináltam az alapokat a csajkarakteremmel. Megvettem vele az összes téli ruhákat és maszkokat, amik ingyenesek voltak. Aztán az RDR-es revolvert is megszereztem a csajnak és a fiúnak is egyaránt. Sajnos hiába szereztem meg a csajjal a revolvert, ő külön nem kapott 250000 dollárt, mert a fiúval már megszereztem egyszer. :( De legalább a csajnak is megvan ez a fasza kis revolver. :cool:

Zárásképpen megcsináltam a csajkarival az egyéb szabadidős tevékenységeket is, hogy a térképemen mindenhol pipa legyen. Tehát teljesítettem a golfozást, a dartsozást, a szkanderezést és a lőtéren való lövöldözést. A teniszt sajnos nem tudtam, mert nem jöttek játékosok, de majd legközelebb bepótolom.

Ennyi lenne. Ezek érdekes dolgok voltak, és örülök, hogy végre bepótoltam a lemaradásaimat. Most egy darabig nem fogok GTA Online-ozni, hanem visszatérek a GTA IV-re és az EFLC-re. De ha majd végeztem azokkal, akkor folytatom a GTA Online-t, és akkor belekezdek az új heistbe. Remélem, az új heistet tapasztalt játékosokkal fogom megcsinálni, akikkel élvezetes lesz a játék. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése