GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
waq
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. 01. 28. 10:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: waq » 2018. 02. 04. 07:15

No tényleg működik a vehicle cargonál a 32 db/raktáras dolog, addig van csak feltöltve, és csak top range-t adok el. Így azért könnyebb, most elég jól jön már a pénz (végre :)), meg is vettem a páncélos Kurumát, na az tényleg óriáskirály :) Köztes időben próbálok bunkerben fejleszteni, ott nem is adok el, csak kutatnak. És gyűjtök a Mobile Operation Centerre. A lényeg, már sínen vagyok, köszi a tippeket.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 02. 16. 19:25

Üdv! Online-ban hogy tudom megszerezni ezt a ruhát?

http://media.comicbook.com/2017/05/grand-2-996877.jpg

Vagy, ha ezt nem lehet, akkor a Juggernaut ruhát.

http://planetagracza.pl/wp-content/uplo ... 00x445.jpg

Vagy, ha azt sem, akkor valami brutál golyóálló cuccot, amit lőhetnek, akkor sem halok meg. Kicsit meg szeretném könnyíteni a Heist feladatok elvégzését.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 02. 16. 22:24

Az elsőt nem a Warstock-on lehet megvenni? Én ott láttam valami ilyesmit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 17. 01:16

Egyik ruha sem vehető meg az Online-ban, bár az elsőnek, amit a Paleto Score-nál használ Trevor, van egy átdolgozott verziója, Ballistic Equipment néven. Ez tartalmaz egy platina minigunt és egy hasonló páncélt, mint ami Trevoron van (kb annyit is véd). Ezeket az Interaction Menu-ből tudod lekérni, azonban először a bunkeredben ki kell kutatnod, majd meg kell vásárolnod 500 ezerért. Annyi hátránya van a ruhának, hogy nagyon lassú leszel tőle és nem fogsz tudni járműbe beszállni.
Ha heisthez akarsz könnyítést, akkor vegyél Utility Vest-et (csak ne az újakat, hanem amik az eredeti heistes frissítéssel jöttek ki). Azok adnak egy elég jó kis plusz védelmet.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 02. 17. 22:52

Amúgy miért kellett ilyeneket rakni a játékba? :( Az utility vest még oké, de a többi...
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 19. 09:33

Rockstar logic. Gondolkoztam azon, hogy megvegyem-e PS4-re is a játékot, de végül úgy döntöttem, hogy nem fogom. Egyrészt a suli miatt úgysincs sok szabadidőm, másrészt úgyis van elég játék, amivel néha le tudom magam kötni, harmadrészt nemsokára jön az új God of War, amivel szintén hosszabb ideig elleszek, aztán meg már eljön az ősz és jön a Red Dead Redemption 2. Szóval szerintem hagyom a GTAV-öt. Nagyon vártam ezt a játékot, leesett az állam, amikor először játszottam vele Xbox 360-on, de ma már nem igazán érdekel. Olyan irányban indultak el a fejlesztők, ami nekem annyira nem tetszik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 19. 16:18

Ezzel a páncélozott ruhával nekem speciel nincs bajom. Nem véd annyit, hogy halhatatlan legyél tőle, ha valaki nagyon meg akar ölni, az úgyis meg fog. Szóval nagy előnyt nem ad, viszont bizonyos küldetéseknél pedig jól jön. Ráadásul nem is annyira drága és még jó is néz ki.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 02. 19. 18:16

Arminho írta:Egyik ruha sem vehető meg az Online-ban, bár az elsőnek, amit a Paleto Score-nál használ Trevor, van egy átdolgozott verziója, Ballistic Equipment néven. Ez tartalmaz egy platina minigunt és egy hasonló páncélt, mint ami Trevoron van (kb annyit is véd). Ezeket az Interaction Menu-ből tudod lekérni, azonban először a bunkeredben ki kell kutatnod, majd meg kell vásárolnod 500 ezerért. Annyi hátránya van a ruhának, hogy nagyon lassú leszel tőle és nem fogsz tudni járműbe beszállni.
Ha heisthez akarsz könnyítést, akkor vegyél Utility Vest-et (csak ne az újakat, hanem amik az eredeti heistes frissítéssel jöttek ki). Azok adnak egy elég jó kis plusz védelmet.
És a Ballistic Equipment az használható Heist alatt, vagy nem engedi a rendszer? Mi ez az Utility Vest? Én már mindenfélét próbáltam vásárolni ruhaboltokban, van is valami páncélom, de semmit nem ér, úgy meghalok, mint ha rajtam sem lenne.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 23. 18:23

Azt nem tudom, hogy engedi-e a játék heist közben, én arra tippelek, hogy nem használható, de erre ne vegyél mérget. Viszont ha használható is lehetne, akkor sem mennél vele sokra, mert nem tudsz járműbe szállni, ha rajtad van a ruha.
Az Utility Vest-nek a hatását csak akkor érzed, ha heistet csinálsz. Akkor viszont nagyon is hatásos. Sokkal több sebzést bírsz ki, akár még robbanásokat is túlélhetsz. Egyetlen hátulütője, hogy lelassulsz benne, vagyis nem tudsz sprintelni. Amúgy ha nem találod ezeket az Utility Vest-eket, akkor a ruhaboltban az eladónál lehet venni komplett outfiteket, ott Heist: Heavy Combat néven vannak. Annyi, hogy ha itt veszed, akkor ki kell fizetni az outfit többi részét is (nadrág, sisak, stb).
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 15. 18:45

Valakinek van kedve ledarálni a Doomsday Heistot most a hosszú hétvégén? Én lennék a leader.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 15. 20:21

Én benne lennék, mert még nem volt alkalmam kipróbálni a Doomsday Heistet (kevés pénzem volt egy IAA-hadiszállás megvételéhez.) Szóval szívesen ledarálnám veled az összes küldetést. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 15. 22:50

Akkor holnap kezdhetnénk kora délután.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 16. 10:58

Az a baj, hogy kora délután én nem leszek otthon. :( Késő délután, vagy este 6 körül tudnánk csak elkezdeni. Nem baj? 18:00 környékén fent leszek, és akkor csinálhatjuk, ha úgy jó neked.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 03. 16. 23:08

Néhány ismerősömmel az elmúlt 3 napban megcsináltuk az egész heist sorozatot, és nagyon szórakoztató volt (az utolsó küldetést leszámítva). Szóval ha még mindig érvényben van a dolog, én szívesen jövök.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 16. 23:34

Holnap 10:30-kor legyél fent, és akkor segíthetsz nekünk. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése