Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 02. 21:28

A GTA V-öt én is futárkomára bíztam. Volt vagy délután 5 mire megjött. Persze lehet szerencséd lesz.
Gyenge napok vannak...

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 03. 00:12

Rockstar69 írta:
2018. 10. 02. 21:28
A GTA V-öt én is futárkomára bíztam. Volt vagy délután 5 mire megjött. Persze lehet szerencséd lesz.
Nagy kár, hogy nálad késéssel érkezett a játék. Errefelé eddig nem nagyon panaszkodhattunk a futárszolgálatra, ezért is bátorkodom ehhez a módszerhez folyamodni. No persze megeshet, hogy ezúttal pedig nekem nem lesz szerencsém, de bízom benne, hogy 26-án is tartani fogják a dél körüli szállítási időt. :roll:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 06. 15:14

Igen, a futárra pont ezért nem szeretem bízni a kiszállítást. Arról nem is beszélve, hogy milyen pokoli érzés itthon ülni és az ablakon szomorú manó módjára leskelődni, hogy mikor jön már meg a játék, amíg esetleg valakinek már jóval hamarabb kihozták és már javában tolja a gamet. Ennél sokkal jobb az, ha személyesen mész el érte, levegőzöl is még egy utolsót, mielőtt hosszú időre eltűnnél a szobád bugyrában, a TV képernyője előtt. :D Szóval, bár abszolút ésszerű, hogy a kiszállításnak nagy előnyei vannak kényelmi szempontból, én még így is jobban szeretek elmenni a boltba a játékért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 08. 04:17

dani.szentgali írta:
2018. 10. 06. 15:14
Igen, a futárra pont ezért nem szeretem bízni a kiszállítást. Arról nem is beszélve, hogy milyen pokoli érzés itthon ülni és az ablakon szomorú manó módjára leskelődni, hogy mikor jön már meg a játék, amíg esetleg valakinek már jóval hamarabb kihozták és már javában tolja a gamet. Ennél sokkal jobb az, ha személyesen mész el érte, levegőzöl is még egy utolsót, mielőtt hosszú időre eltűnnél a szobád bugyrában, a TV képernyője előtt. :D Szóval, bár abszolút ésszerű, hogy a kiszállításnak nagy előnyei vannak kényelmi szempontból, én még így is jobban szeretek elmenni a boltba a játékért.
Az valóban nem túlzottan jó érzés, viszont nekem, falusi léleknek körülbelül ugyanannyit tesz megvárni a futárt, mint elutazni a városba, majd onnan vissza. Arról nem is beszélve, hogy a benzinpénz dob valamelyest a költségeken. :D Plusz 1-2 óra már nem igazán oszt vagy szoroz. A személyes átvétel annak előnyösebb inkább, akihez közel vannak az üzletek, és gyorsan el tudja őket érni.

Más: olvastátok, hogy New Austin és Nuevo Paraiso az előzetesek szerint visszatér a Red Dead 2-ben? ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 08. 17:11

Még nem olvastam a hírt, de valamiért éreztem, hogy a másik két régi bejárható terület is visszatér. Arra viszont már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyiben lesznek másak ezek a területek, mint régen voltak. Az első dolgom tuti az lesz mihelyst megcsináltam a kötelező bevezető missziót, hogy elmegyek New Austinba és meglátogatom kedvenc kis városkámat, név szerint Armadillo-t. :cool: Hú, már nagyon várom 26-át! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 08. 18:18

Armadillo... :) :) Mennyit el lehetett ott időzni...
Gondolj bele, milyen durva lenne, ha Tumbleweed még teljes pompájában látogatható lenne lakosokkal, virágzó kis falu képét mutatva?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 10. 06:00

Egyik elképzelés jobb a másik után ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 12. 10:58

Kevesebb, mint két hét maradt, srácok! Kitartást mindenkinek! ;) :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 12. 21:55

Ezt már jó ideje lehet tudni, hogy visszatérnek a régi helyszínek, vagy legalábbis egy része.

Valóban durva. 2 hét és darálhatjuk. :D Egyébként nekem fogalmam sincs a játékról, mert csak a trailereket meg gameplay videókat néztem meg. Az előzeteseket nem olvastam el, mert annyira nem érdekeltek, meg általában tele vannak ferdítésekkel. (Nem a fake hírekre gondolok, hanem a hivatalos előzetesekre.) Elég csak visszaolvasni, hogy a GTA V előtt miket írtak. Szóval bízok benne, hogy inkább kellemes meglepetés fog érni, nem járok úgy, mint a GTA V-tel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 13. 18:42

Jogos. A R* középső neve a "csúsztatás".
Nyilván, ha már kitűztek egy pontos dátumot, mint RDR-nél az október 26-ot, akkor azon már nem változtatnak, de ha csak egy évszakot ígérnek meg a messze múltból, azt simán elcsúsztatják, akár többször is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 14. 17:16

Danchos írta:
2018. 10. 12. 10:58
Kevesebb, mint két hét maradt, srácok! Kitartást mindenkinek! ;) :)
Így van, már tényleg nincs sok hátra! :D Hamarosan visszatérhetünk a vadnyugatra! :cool:
Rockstar69 írta:
2018. 10. 12. 21:55
Ezt már jó ideje lehet tudni, hogy visszatérnek a régi helyszínek, vagy legalábbis egy része.

Valóban durva. 2 hét és darálhatjuk. :D Egyébként nekem fogalmam sincs a játékról, mert csak a trailereket meg gameplay videókat néztem meg. Az előzeteseket nem olvastam el, mert annyira nem érdekeltek, meg általában tele vannak ferdítésekkel. (Nem a fake hírekre gondolok, hanem a hivatalos előzetesekre.) Elég csak visszaolvasni, hogy a GTA V előtt miket írtak. Szóval bízok benne, hogy inkább kellemes meglepetés fog érni, nem járok úgy, mint a GTA V-tel.

Valóban lehetett tudni a régi visszatérő helyszínekről, de nem az összesről. Blackwater, illetőleg West Elizabeth volt eddig megerősítve, Nuevo Paraiso meg New Austin csak az utóbbi időben lett megemlítve.

A GTAV-nél a legnagyobb csalódást keltő kamu hír az volt, hogy a Rockstarnak fontosak a singleplayer játékok. A GTA Online megjelenésével nyilvánvalóvá vált, hogy ez nem igaz. A GTAV singleplayere is nagyrészt azért lett olyan, amilyen, mert az egész fejlesztés alatt a GTA Online-t tartották szem előtt. Most az RDR-nél is többször kihangsúlyozták, hogy nekik a singleplayer nagyon fontos, ezt azonban majd csak akkor fogom elhinni, ha látom, hogy nem játsszák el ugyanazt itt is, mint a GTAV-tel + Online-nal.
Luszie írta:
2018. 10. 13. 18:42
Jogos. A R* középső neve a "csúsztatás".
Nyilván, ha már kitűztek egy pontos dátumot, mint RDR-nél az október 26-ot, akkor azon már nem változtatnak, de ha csak egy évszakot ígérnek meg a messze múltból, azt simán elcsúsztatják, akár többször is.
Szerintem a be nem tartott ígéretek alatt itt most kivételesen nem a megjelenési dátumról van szó. Azt már többnyire megszokhattuk, hogy mindig mondanak valamit, aztán közlik, hogy bocsi de több fejlesztési idő kell ahhoz, hogy a lehető legjobb eredményt hozzuk ki a játékból, ami persze csak kamu, tudták ők mindig is, hogy nem készül el a játék az ígért időszakra, csak ez is a marketing része. Szerintem itt most az olyan, meg nem valósított dolgokról beszél, amiket a megjelenés előtt ígértek, például a soha el nem készített sztori DLC. Az meg szerintem a minimum, hogy ha már adnak egy fix dátumot, akkor nem tolják már el a játékot. Eleve azt is szemétségnek tartom, hogy a puszta marketing kedvéért átverik az embert az ilyen "Fall" meg "Spring" időszakokkal. Szóval az már tényleg nagyon bebaszna, ha még egy konkrét dátumot is eltolnának.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 22. 13:35

Bocsi a dupla hozzászólásért, csak mivel már ingencsak a közel vagyunk a megjelenéshez, mondhatni a küszöbön áll a Red Dead Redemption 2, így gondoltam nem gond, ha egy (nem általam készített) videó segítségével prezentálom, mennyire részletgazdag volt már az első rész is anno 2010-ben. :)



A hamarosan érkező második részben még ennél is nagyobb részletességekre számíthatunk, amibe elég durva belegondolni, mivel ahogy a videón is látszik, már az előd is sokat tett ezen a téren. :)

Szerkesztettem a videó linkedet, így egyszerűbb megnyitni. ~ Luszie
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tom77
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011. 11. 18. 10:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tom77 » 2018. 10. 25. 17:04

Sziasztok

Miért lehet a youtube-on live gameplay-t látni a megjelenés előtt 5-6 órával?
Vagy akik játszanak már, azok más időzónában vannak?
Az EU-ban 18.10.26. 00:00-tól lesz játszható?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 25. 18:16

Tom77 írta:
2018. 10. 25. 17:04
Sziasztok

Miért lehet a youtube-on live gameplay-t látni a megjelenés előtt 5-6 órával?
Vagy akik játszanak már, azok más időzónában vannak?
Az EU-ban 18.10.26. 00:00-tól lesz játszható?

Mert a Red Dead Redemtion-t promotáló oldalak (köztük mi is) kaptak a Rockstartól ajándék pre-release letöltőkódot az RDR2-höz, így esélyük adatott két nappal korábban kirpóbálni a játékot. Viszont érthető okokból arról semmiféle kontentet nem volt szabad közzétenni. A tilalom egészen ma délután 1 óráig tartott, ezért van egy rahedli videó a játékról, mert onnatól kezdve a kóddal rendelkezők sorra osztják meg jobbnál jobb képeiket és videóikat, esetleg live streamelnek (mint pl ahogy azt mi tettük). :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 25. 22:09

Délután 1-kor vége lett az embargónak, mert Új Zélandon akkor már 26-a volt.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése