Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 10. 29. 12:43

Rockstar69 írta:
2018. 10. 28. 22:02
Hol tudnád megszerezni 10k alatt?
Játékaim.hu-n adják ennyiért digitálisan, profillal.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 05:08

És az nem necces? Vettél már így játékot?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 30. 07:26

Ha sok pozitív értékelése van a fazonnak, akkor nem rizikós. Bátyám vett már így játékot. (Bár én mondjuk nem venném, mert a profil nem kellene, csak a játék, és a trófeákat a saját kollekciómba akarnám gyűjtögetni, nem pedig más eladott profiljába.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 30. 09:21

Attól még, hogy más profilján van a játék, játszhatod a saját profiloddal.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 10. 30. 11:36

Persze, megvan benne a rizikó, de ahogy Luszie mondta, ha sok jó értékelése van a személynek, akkor valószínűleg megbízható. És igen, a saját profiloddal is játszhatsz. Csak hát annyi, hogy digitális, nincs meg az érzés, hogy kezedbe fogod a lemezt, meg a tokot. Amúgy végül 8000-ért sikerült megszerezni, ráadásul a special edition-t, úgyhogy szerintem abszolút megérte.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 30. 12:03

Arminho írta:
2018. 10. 30. 11:36
Persze, megvan benne a rizikó, de ahogy Luszie mondta, ha sok jó értékelése van a személynek, akkor valószínűleg megbízható. És igen, a saját profiloddal is játszhatsz. Csak hát annyi, hogy digitális, nincs meg az érzés, hogy kezedbe fogod a lemezt, meg a tokot. Amúgy végül 8000-ért sikerült megszerezni, ráadásul a special edition-t, úgyhogy szerintem abszolút megérte.
Az igen! Jó olcsón megszerezted! :( :o :insecure: Hát nem lett volna baj, ha nekem is csak 8k-t kellett volna kicsengetni érte a boltban, sajnos azonban közel háromszor 8k volt. :D

Amúgy hello mindenkinek ismét! :) Péntektől egész tegnap estig nem jutottam a laptophoz, mert annyira lekötött egy gyönyörű, fantasztikus hangulatú, rendkívül kidolgozott, zseniális sztorijú vadnyugatos videojáték, hogy szabályosan nem tudtam lerakni egészen idáig. :cool:

Ugyan még csak 35% körül állok a játékban és a sztoriban úgy kb. 32%-ot teljesítettem, már most kijelenthetem, hogy a Rockstar Games ezúttal kitett magáért, és egy eszméletlen játékot hoztak össze, ami nálam már most veri az elődöt, pedig bevallom, sokáig szkeptikus voltam ebben a tekintetben, mert annyira tetszett már az első rész is, hogy jó darabig nem hittem volna, hogy egy folytatás ennyivel jobb és hangulatosabb lehet még John Marston kalandjánál is. Mivel még friss a játék, ezért nem akarok most annyit írni róla, nem akarok spoilerezni sem semmit, mivel tudom, hogy sokan csak hétfőn kapták meg a játékot. Csupán annyit mondanék, hogy aki még nem szerezte be és van lehetősége rá anyagilag (merthogy ez is kibaszott drága játék újonnan), az mindenképp szerezze be, mert egy olyan vadnyugatot kap majd, ami még az elsőt is hatványozza, lekörözi, übereli. Én pedig nekilátok a dolgaimnak, hogy minél hamarabb visszatérhessek ehhez a kiváló játékhoz, mert még rengeteg felfedeznivaló van a Red Dead Redemption 2-ben. :cool: :cool: :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 10. 31. 00:39

Hát, nekem sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni az RDR 2-t, mert sok dolgom volt. Csak a testvéreim játszottak vele, én még nem. :( Remélem szerdán, azaz ma tudok vele játszani. Vagy ha nem is szerdán, de ezen a héten mindenképpen!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 31. 12:30

Én ma este ülhetek géphez, hogy feltelepítsem a játékot. Ugyan nem úszok szabadidőben, mégis várom már, hogy kikapcsolódhassak egy-két órára. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 03. 14:41

Helyes! Higgyétek el, nem fogtok csalódni! Ezúttal nagyon király játékot csinált a Rockstar. :cool: Ugyan vannak benne bugok meg apróbb hibák, ez mégsem vesz el sokat a teljes élményből, ami felbecsülhetetlen!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 03. 14:49

dani.szentgali írta:
2018. 11. 03. 14:41
Ezúttal nagyon király játékot csinált a Rockstar. :cool:
Ezúttal? Nem csinálnak ők rossz játékokat, csak néha picit "átesnek a ló túloldalára" . ;)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 03. 15:03

Luszie írta:
2018. 11. 03. 14:49
dani.szentgali írta:
2018. 11. 03. 14:41
Ezúttal nagyon király játékot csinált a Rockstar. :cool:
Ezúttal? Nem csinálnak ők rossz játékokat, csak néha picit "átesnek a ló túloldalára" . ;)
Persze, én is így értettem. Csak ugye a GTAV-re értettem elsősorban az "ezúttal" szót. Az sem lett rossz játék, én nagyon szerettem, de azért valljuk be, kicsit túlhypeolt volt, amiből a végén sok dolog nem valósult meg. Nyilván ez sem lett rossz, de azért az RDR2 eddig jobbnak tűnik - igaz, a GTA Online beindulásáig a GTAV-nél sem tűnt elhanyagoltnak/gyengébbnek a singleplayer. Mindenesetre nagyon bízom benne, hogy ha az RDR Online frissítésével valóban berakják a játékba Mexikót, mint ahogyan a pletykák állítják, akkor remélem, hogy nemcsak az Online-ba lesz berakva hanem a singleplayerbe is, pár mellékfeladattal meg felfedeznivalóval persze. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 11. 03. 15:06

A Singeplayer-ben is meglátogathatjuk Mexikót, nem így van ? ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 03. 15:14

Gonzales írta:
2018. 11. 03. 15:06
A Singeplayer-ben is meglátogathatjuk Mexikót, nem így van ? ;)
Csak egy bug segítségével, és a játéktér nincs kidolgozva, szarok a textúrák és nincsenek emberek se állatok, kb. semmi nincs ott pár épületen kívül, amelyeket egy az egyben emeltek át az első részből, csak nem dolgozták ki őket, mivel elvileg nem tartoznak a játékterülethez, és csak buggal lehet eljutni oda. Szóval Mexikó egyelőre elérhetetlen. Reméljük, hogy a GTAV-ben lévő North Yanktonnal ellentétben ezt nem csak dísznek dolgozták ki félig meddig a fejlesztők, és egy frissítés formájában hamarosan elérhető lesz ismét a terület. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 03. 15:26

dani.szentgali írta:
2018. 11. 03. 15:03
Csak ugye a GTAV-re értettem elsősorban az "ezúttal" szót. Az sem lett rossz játék, én nagyon szerettem, de azért valljuk be, kicsit túlhypeolt volt, amiből a végén sok dolog nem valósult meg. Nyilván ez sem lett rossz, de azért az RDR2 eddig jobbnak tűnik - igaz, a GTA Online beindulásáig a GTAV-nél sem tűnt elhanyagoltnak/gyengébbnek a singleplayer.
Bár kicsit másként, de azért az RDR2-nél is érzem ezt a hypeot. Azaz nem is hypenak, hanem elfogultságnak nevezném. A legtöbb nívós játékkritikai oldal max pontra értékelte -amit azért én igencsak túlzásnak érzek. Az emberek is eléggé el vannak tőle ájulva "évszázad legjobb játéka" címen. Nagyon elfogultak. Okkal? Nem tudhatom. Abban biztos vagyok, hogy a GTA V-nél sokkal jobb játék lett. Azt azért nem jelenteném ki, hogy a "játéktörténelem legjobbja". De ha megváltozna a véleményem, karácsonykor írok. Akkor már játszani is fogok vele. Jelenleg csak kritikákat, vicces összeállításokat, meg streameket láttam. Ennyiből nekem ez "csak" egy 9-es.

Ezt csak azért tartom furának, mert anno a God of War 4-nél ez a hullám ugyanúgy lezajlott. Érdekes.. Talán ez arra mutat rá, hogy annak ellenére, hogy milyen gyakran, és mekkora mennyiségben jönnek ki jelengenerációs konzoljátékok, mégis nagyon kevés van azokból, amelyek igazán jók. Nem csoda tehát, hogy az emberek "éheznek" ezekre.

A singleplayer "elhanyagolása" sajnos egy trend. A multiban több a pénz, (talán nagyobb is rá az igény?), így egyes játékfejlesztő cégek egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek rá.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 11. 03. 22:18

dani.szentgali írta:
2018. 11. 03. 15:03
Luszie írta:
2018. 11. 03. 14:49
dani.szentgali írta:
2018. 11. 03. 14:41
Ezúttal nagyon király játékot csinált a Rockstar. :cool:
Ezúttal? Nem csinálnak ők rossz játékokat, csak néha picit "átesnek a ló túloldalára" . ;)
Persze, én is így értettem. Csak ugye a GTAV-re értettem elsősorban az "ezúttal" szót. Az sem lett rossz játék, én nagyon szerettem, de azért valljuk be, kicsit túlhypeolt volt, amiből a végén sok dolog nem valósult meg. Nyilván ez sem lett rossz, de azért az RDR2 eddig jobbnak tűnik - igaz, a GTA Online beindulásáig a GTAV-nél sem tűnt elhanyagoltnak/gyengébbnek a singleplayer. Mindenesetre nagyon bízom benne, hogy ha az RDR Online frissítésével valóban berakják a játékba Mexikót, mint ahogyan a pletykák állítják, akkor remélem, hogy nemcsak az Online-ba lesz berakva hanem a singleplayerbe is, pár mellékfeladattal meg felfedeznivalóval persze. ;)
Szerintem azt nem külön dolgozták ki, hanem mivel van egy kis átfedés a 2 játék területe között, egy az egyben felhasználták az előző játék térképét is.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése