Tippek/Trükkök

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 10. 10:33

Nem akarok nagyon spoilerezni, úgyhogy csak ennyit mondok: felesleges lesz kifizetned.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 11. 10. 14:21

Aha, akkor valószínűleg történni fog valami Valentine településével, vagy nem tudom, kiderül. :D Haladjak akkor tovább a sztorival, és csak úgy menjek be Valentine-ba, hogy más ruhám van, meg bandanát viselek?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 10. 16:52

NikitaDragovich írta:
2018. 11. 10. 14:21
Aha, akkor valószínűleg történni fog valami Valentine településével, vagy nem tudom, kiderül. :D Haladjak akkor tovább a sztorival, és csak úgy menjek be Valentine-ba, hogy más ruhám van, meg bandanát viselek?
Igen. Aztán majd meglátod, mire utalt Ármin, amikor azt mondta, felesleges kifizetni a bounty-t. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 11. 10. 23:28

Köszi, ezt jó tudni. Akkor nem feleslegesen raboltam ki azt a boltot. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 11. 11. 10:26

A ruha váltás meg a bandana sem szükséges. Amikor vérdíj van a fejeden (legalább is pár száz dolláros) csupán annyi történik, hogy időnként megtámadnak a fejvadászok, akik elől könnyen meglehet lógni. Nekem a játék eleje óta vérdíj van a fejemen, mégsem nehezít semmiben sem.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 11. 11. 11:11

Oké, akkor megnyugodtam. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 11. 11:31

Olyankor nem érdemes bemenni egy városba vagy területre, amikor egy piros körrel van körülvéve. Olyankor le van zárva az a hely, és ha belépsz és meglátnak, akkor egyből megtámadnak. Ez lesz a helyzet például Strawberry-vel, miután kiszabadítod Micah-t és lemészároljátok a fél falut, vagy éppen Valentine-nal, amikor Dutch-ot menekíttitek ki.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 11. 11. 17:23

Gonzales írta:
2018. 11. 11. 10:26
A ruha váltás meg a bandana sem szükséges. Amikor vérdíj van a fejeden (legalább is pár száz dolláros) csupán annyi történik, hogy időnként megtámadnak a fejvadászok, akik elől könnyen meglehet lógni. Nekem a játék eleje óta vérdíj van a fejemen, mégsem nehezít semmiben sem.
Engem kétszer akkor vettek körbe, mikor egy elhagyott házat fosztottam ki. A házba nem jöttek be, szóval tök izgalmas volt bújkálni előlük, aztán mikor a ház másik oldalához mentek, a hátsó ajtón kilopakodtam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 11. 13. 09:50

-Kisebb spoiler veszély, csupán egy mellékküldetésről fogok beszélni-

Igazán hasznos dolog már a játék elején neki fogni és teljesíteni a Jim Calloway-ről szóló mellékküldetést. Felkeresve a legendás párbajozókat, remek élményben lehet részünk. :D ráadásként pedig, ahogy Dani is említette még előttem, a küldetések után nem akármilyen fegyverekkel gazdagodhat az arzenálunk. Eddig három részét teljesítettem a küldetésnek, és megszereztem Billy Midnight aranyozott pisztolyát, és Granger (? - erre a névre emlékszek) revolverét. + még Black Belle-t is felkerestem, ellenben az ő fegyverét nem kaptam meg. Az is lehetséges, hogy elkerültem, de nem bánom. Kiváncsian várom mivel fog végződni ez a kaland. :D

Oh, és még a párbajok működését is sikerült megértenem ezáltal.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 15. 18:14

Én pont tegnap este nyomtam végig a Jim "Boy" Calloway-ről szóló Stranger sztoriszálat. Kicsit furi volt a vége, de nagyon tetszett! Majd meglátjátok, mennyire jó lesz az öreg Calloway-jel párbajozni és a végén az ő speckó revolverét is megszerezni. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 16. 17:37

Hol van a befejező küldetés? Megkerestem mind a 4 tagot, le is fotóztam őket, de nem tudom hova kell menni, hogy befejezzem a sorozatot.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 11. 16. 20:02

Nem egy ilyen kocsmában van? Asszem, egy kocsmában kellett még felvenni Valentine közelében.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 17. 11:10

Igen, Valentine-ban van a kocsma, ahol megkaptam a feladatot, de nincs semmilyen jelzés ott, hogy lenne küldetés. Amikor elmentem oda, akkor nem történt semmi. Lehet, hogy csak egy ideig elérhető a küldetés és a sztori egy bizonyos pontjától már nem?
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 11. 17. 18:36

Ja, könnyen meglehet. Szerintem nézz utána YouTube-on. Írd be a küldetés címét, és a videó végén majd meglátod úgy is, hogy le lehet-e adni a feladatot, vagy nem.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tippek/Trükkök

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 18. 12:43

Arminho: Nyugi, nem hagyhattad ki, pont az a lényege, hogy miután megtaláltad és lefotóztad az összes párbajhőst, és le is győzted őket, a játékban haladni kell kicsit, hogy folytatódjon a sztoriszál. Nekem is pár főküldetés elvégzése után jelent csak meg újra a küldetés ikonja a Valentine kocsmában, ahol egyébként már nem lesznek ott Calloway-ék, hanem a csapos elmondja, hogy egy Saint Denis-ben várakozó hajó fedélzetére mentek, a térkép be is fogja majd jelölni és utána oda kell elmenni, és ahogy emlékszem, ha ez megvan, akkor a küldetéssorozat befejezéséhez már nem kell többé tovább haladni a fő küldetésekkel. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése