[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 05. 20. 17:27

mátéka írta:Én a régebbi szereplőket úgy tudnám easter eggként elképzelni, hogy a trailerben is látott csillagos úton (Hollywood Walk of Fame) a csillagokon az ő neveik szerepelnének.
Vagy meglehet nyerni, hogy ott legyen a neved mint a Max Payne-ben a temetőben

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 05. 20. 17:38

GoDofGtA írta:
Gaby86 írta:Gyerekek! Ebben a nagy Max Payne 3 őrületben el ne felejtkezzünk Május 24-e már majdnem itt van. Vajon mit akar a Rockstar ezzel a dátummal a GTA V-el kapcsolatosan?
Az én tippem:Új trailer-t, platformlistát és megjelenési dátumot kapunk.
Remélem haver, remélem. Ez a dátum rengeteg helyen ott van, szerintem többet jelent mint egy trailer dátum bejelentő dátuma :D.
Én is ezt akartam írni, hogy túl sok az Easter Egg Május 24-ről ahhoz, hogy trailer bejelentő dátumot kapjunk. Főleg, hogy még a TBOGT végén is szerepel.

Eredetileg megjelenési dátum lehetett csak tolódott, de akkor is nagyobb dolognak kell történnie.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
GoDofGtA
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 05. 01. 11:37

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GoDofGtA » 2012. 05. 20. 17:54

És tényleg!!! Ez meg sem fordult a fejemben, lehet hogy ekkorra tervezték a kiadást. Mekkora lenne már, hogy kiadnák! Erre elég kicsi az esély (csekély 0.000001%), de ki tudja :D

Avatar
CloneCommanderCody
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010. 05. 10. 18:21
Tartózkodási hely: pont ott

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: CloneCommanderCody » 2012. 05. 20. 19:24

Kizárt hogy kiadják. A GTA V-öt semmiképp. Én már annak is örülnék ha végre megkapnánk, hogy milyen platformon tervezik megjelentetni a játékot, és remélem, hogy a PC is köztük lesz.
"Welcome to America" - Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 20. 22:10

amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem jó lenne már a gta-ba is megadni a lehetőséget a sok bűnözés mellett egy kis legalizmusra :D (pl.autóvásárlás,vagy a cégek vásárlása a vice cityből (és akkor az hasznot termel pár feladat teljesítése után,amik persze már távolabb állnak a legalítástól :D )
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 20. 22:11

rohogseges írta:a gta-ban van multiplayer,bár igazából egy single player játék már 15 éve,úgyhogy nem fogják nagyon "kihegyezni" szerintem a multit,mert a single modon lesz a hangsúly,főhősnek jó lenne az az öregtata a trailerből :D szerintem ő lesz,latint meg négert nem akarok főhősnek,max az egyik kiegészítőben...bár egy női főhős is jöhetne,de az is csak egy kiegészítőjében :D
Na ezen nagyon ki tudok akadni. Két egyszerű mondatot kaptunk, ami biztos. Az egyik az, hogy Dél-Kalifornia a helyszín, a másik pedig az, hogy egy fejlett multiplayert kapunk. Ezeket miért hagyják figyelmen kívül az emberek?

Amit írtál, az ostobaság, már a GTA1-ben volt multiplayer, ami nem véletlen, hiszen a fejlesztés Race'n'Chase néven multiplayer játéknak indult.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 20. 22:24

Visali írta:
rohogseges írta:a gta-ban van multiplayer,bár igazából egy single player játék már 15 éve,úgyhogy nem fogják nagyon "kihegyezni" szerintem a multit,mert a single modon lesz a hangsúly,főhősnek jó lenne az az öregtata a trailerből :D szerintem ő lesz,latint meg négert nem akarok főhősnek,max az egyik kiegészítőben...bár egy női főhős is jöhetne,de az is csak egy kiegészítőjében :D
Na ezen nagyon ki tudok akadni. Két egyszerű mondatot kaptunk, ami biztos. Az egyik az, hogy Dél-Kalifornia a helyszín, a másik pedig az, hogy egy fejlett multiplayert kapunk. Ezeket miért hagyják figyelmen kívül az emberek?

Amit írtál, az ostobaság, már a GTA1-ben volt multiplayer, ami nem véletlen, hiszen a fejlesztés Race'n'Chase néven multiplayer játéknak indult.
GTA 1-BEN MULTIPLAYER?????????? :shock: multiplayer még a San Andreasban sem volt "gyárilag",csak moddal,bár nem tudok sokat a gta 1-ről,de hogy multi lenne benne,azt nem hinném,de javítsatok ki ha nem így van! mellesleg nagyon jó hogy fejlett multit kapunk,de azért ha belegondolunk,a gta alapjába véve mégsem egy multira kihegyezett játék,mert az már csak egy "extra" hozzá,mivel van rá igény,és mivel sokan multiznak már gta-val is,ezért nyilván arra is odafigyelnek,hogy az is fejlett legyen,de alapból a játékra,a történetre figyelnek leginkább
It's all down south now.

Avatar
lilpit27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 03. 26. 18:41
Tartózkodási hely: Magyarország Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: lilpit27 » 2012. 05. 20. 22:35

én hogy vissza térjek a gta-5 -höz én már nagyon unom hogy csak max payne 3-van és nincs gta 5 hir valami újdonság is kéne amin csámcsogunk szerintem

Avatar
GoDofGtA
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 05. 01. 11:37

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GoDofGtA » 2012. 05. 21. 06:33

Igen, ag gta 1-ben van multi, csakúgy mint a 2-ben. Személyes tapasztalat.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 21. 07:11

a max payne 3 már megjelent szóval nincs mit beszámolni róla...mondták is hogy csak addig lesz mp3 áradat míg meg nem jelenik és a gta majd csak utána következik...ha minden igaz csütörtökön kapunk róla valami infót!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 21. 08:21

rohogseges írta:
Visali írta:
rohogseges írta:a gta-ban van multiplayer,bár igazából egy single player játék már 15 éve,úgyhogy nem fogják nagyon "kihegyezni" szerintem a multit,mert a single modon lesz a hangsúly,főhősnek jó lenne az az öregtata a trailerből :D szerintem ő lesz,latint meg négert nem akarok főhősnek,max az egyik kiegészítőben...bár egy női főhős is jöhetne,de az is csak egy kiegészítőjében :D
Na ezen nagyon ki tudok akadni. Két egyszerű mondatot kaptunk, ami biztos. Az egyik az, hogy Dél-Kalifornia a helyszín, a másik pedig az, hogy egy fejlett multiplayert kapunk. Ezeket miért hagyják figyelmen kívül az emberek?

Amit írtál, az ostobaság, már a GTA1-ben volt multiplayer, ami nem véletlen, hiszen a fejlesztés Race'n'Chase néven multiplayer játéknak indult.
GTA 1-BEN MULTIPLAYER?????????? :shock: multiplayer még a San Andreasban sem volt "gyárilag",csak moddal,bár nem tudok sokat a gta 1-ről,de hogy multi lenne benne,azt nem hinném,de javítsatok ki ha nem így van! mellesleg nagyon jó hogy fejlett multit kapunk,de azért ha belegondolunk,a gta alapjába véve mégsem egy multira kihegyezett játék,mert az már csak egy "extra" hozzá,mivel van rá igény,és mivel sokan multiznak már gta-val is,ezért nyilván arra is odafigyelnek,hogy az is fejlett legyen,de alapból a játékra,a történetre figyelnek leginkább
Te most komolyan az oldal egyik szerkesztőjében kételkedsz? :shock:

Igen, van benne multiplayer. Töltsd le a Rockstar oldaláról, és nézd meg. A GTA3-ba is terveztek multiplayer-t, de végül nem írták meg, a Vice City-be nem volt. A GTA San Andreas konzolos verziójában pedig valamilyen szinten van multiplayer, mert lehet co-opban (2 játékos) játszani. A Stories-októl pedig újra szerves része az epizódoknak.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 21. 08:28

Nem úgy volt hogy a látótávolságban 2 játékos mozoghatott?vagy osztott képernyős?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 05. 21. 08:29

Heh. Én rengeteget játszottam a második rész multijával, nincsen kedve egyszer valakinek hülyülni vele egyet? :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 21. 08:31

Cube Head írta:Nem úgy volt hogy a látótávolságban 2 játékos mozoghatott?vagy osztott képernyős?
http://www.youtube.com/watch?v=ijgHbJiz4Ms

Előbbi.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2012. 05. 21. 11:39

wantoo írta:Heh. Én rengeteget játszottam a második rész multijával, nincsen kedve egyszer valakinek hülyülni vele egyet? :D
Engem hívhatsz bármikor wantoo kolléga. Régebben is sokat toltuk, ha visszaemlékszel. :)

Lezárt