GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 05. 06. 18:23

Vigyázz jobban az amúgy sem két filléres cuccaidra. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2019. 05. 11. 10:20

Ha esetleg valakinek lenne kedve esti, éjszakai órákban GTA Online-on hozzásegíteni engem némi pénzhez (kezdő vagyok), akkor szívesen venném az érdeklődését. :D

Sajnos Xbox One-om van, szóval... :D

Elviekben mackosajtforeva néven vagyok fent (bátyám profilja), úgyhogy lehet hozzáadogatni. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 05. 12. 14:40

Én szívesen játszanék veled, csak sajnos három éve én is elhagytam az igencsak foghíjas Xboxos tábort, és PS4-re váltottam, szóval sajnos már velem sem tudsz Xboxon játszani. Amúgy ha nagyobb szintet akarsz elérni, akkor érdemes minden bónusz időszakot kihasználni, én most vagyok olyan 30valahányas szintű, pedig csak idén év elején vettem meg a játékot és nem is játszottam vele túl sokat. Szóval mostanában már célja a Rockstarnak, hogy a szemfülesebb játékosokat hamar szintlépéshez és pénzhez juttassa. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2019. 05. 17. 19:59

Azóta megvan a 42-es szint, csak ugye nem mindegy, hogy magyar játékosokkal tolom, vagy külföldiekkel. A kommunikáció nem probléma, de annyi idegesítő kisgyerek van, hogy lekaparom az arcom.. Heist teljesítésénél meg akkora bakikon bukunk néha...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 17. 21:50

Ismerős. Ezért én heistot már nem is tolok ismeretlenekkel, csak ha nagyon muszáj. Mondanám, hogy segítek, de Xbox-on nem ismerek senkit. :/ majd ha megint exp és pénz bónusz lesz a kontakt küldikre, gyorsan fejfejlődsz. De én am keresnék egy Xbox gamer csoportot vagy ott xbox-on vagy facen. Bátyámnak is így van sok magyar GTA-s kocka ismerőse.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 05. 20. 11:47

Ja, Facebookon érdemes csoportokat keresni, biztos bevesznek az egyik Xbox gamer csoportba. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 06. 02. 21:29

dani.szentgali írta:
2019. 06. 02. 11:32
Ha nem lenne mikrotranzakció, azt mondanám, a GTA Online egyik igazán értékelhető pozitívuma az, hogy szinte mindig van mire elverni a pénzt.
Nem értem, hogy a mikrotranzakció miért von le ennek az értékéből. Nem kötelező virtuális pénzt venni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 06. 05. 16:58

Rockstar69 írta:
2019. 06. 02. 21:29
dani.szentgali írta:
2019. 06. 02. 11:32
Ha nem lenne mikrotranzakció, azt mondanám, a GTA Online egyik igazán értékelhető pozitívuma az, hogy szinte mindig van mire elverni a pénzt.
Nem értem, hogy a mikrotranzakció miért von le ennek az értékéből. Nem kötelező virtuális pénzt venni.

Nem kötelező, de mivel a küldetések többnyire aránylag kevés pénzt adnak - kivételt képeznek ez alól azok az időszakok, amikor némely küldetés(ek) sok pénzt ad(nak) - emiatt ha valaki akarja magának az újabbnál újabb dolgokat, ahhoz bizony vagy virtuális pénzt vesz, vagy hetekig szív mindenféle küldetéssel, hogy össze jöjjön az ára az új cuccnak. Ez annyiból von le az értékéből, hogy rengeteg játékos, aki amúgy alig játszik, viszont vásárol virtuális valutát, az kb. a legjobb felszereléssel megy azok ellen, akik becsületesen és kemény munkával keresik meg a játékbeli pénzt. Fasza, hogy van mondjuk egy 60-as szintű emberke, meg egy 120-as, és a 60-asnak sokkal több mindene van jórészt csak azért, mert ő pénzért vásárolt játékbeli pénzt. Nekem csupán emiatt bassza a csőrömet a mikrotranzakció, számomra emiatt von le a játék érdemeiből.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 06. 05. 21:49

Nekem megvan mindenem pedig sosem vettem shark cardot. Mondjuk én régen elég sokat játszottam. Egyébként nem nagyon van olyan dolog, ami előnyhöz jutattna. Esetleg free modeban, de a legtöbb játékmódban adott dolgokat kell használni, a deathmachben vagy pl a versenyekben meg be lehet állítani, hogy használnhatnak e a játékosok saját cuccokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 06. 06. 07:49

Szerintem aki drága épületeket és járgányokat akar venni, az Heistokat csinál, mert abból jön a jó pénz. Nyilván ehhez embereket kell szerezni, de rengeteg magyar gamer csoport van, elég könnyen össze lehet kuporgatni a rá való embert. Ez nem "szenvedés", de a küldik sem egyébként. Akinek szenvedés a fejlődés, annak nem való az Online. :D Nyilván manapság már könnyű farmolni, mert minden hónapban egyszer azért szokott lenni "dispatch hét", összeszokott játékosok híján ez marad a pénzszerzésre, és a szintlépésre. Ha vannak spanok, akikkel tolni lehet, akkor heistozni is lehet, és akkor dől a lóvé.
Én nem játszom olyan sokat az Online-nal (mert bár jobb, mint amire először számítottam, csak a heistok szoktak lekötni), de így is 93-as vagyok, nagyjából 3 milla elkötetlen pénzzel, megannyi ingatlannal. Lehet, hogy ma már kevesebb az aktív játékos, de ennek ellenére ma könnyebb fejlődni, mint amikor a GTAO fénykorát élte, mert nem voltak ekkora kedvezmények. Ebből kifolyólag ma szerintem még kevesebb ember vesz shark kártyát, mint anno. Meg ha vesz is, nem veszed észre. Ma már egy 60-asnak is lehet Oppressora meg facilityje, mert előbbire simán össze lehet rá farmolni a pénzt, utóbbira meg egy haver összeglitcheli az árát a Bogdanból.

Nekem nincs bajom a mikrótranzakciókkal, mert nem teremt szakadékot az azt vásárlók és nem vásárlók között. Oké, hogy virtuális pénzt kapsz, amiből hamarabb meg tudsz venni dolgokat, de ennyi. Ha az adott személy fizetett érte, akkor meg is érdemli, hogy ezeket megkapja. Örüljünk neki, hogy a shark kardosok nincsenek másféleképpen előnyben részesítve, ez azért ennél sokkal rosszabb is lehetne.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 06. 07. 04:19

Akinek sok pénz kell az motoros bizniszeket csinál. A heistek nem érik meg annyira, csak az első végigjátszásnál jönnek jó pénzek belőle a bónuszok miatt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2019. 06. 07. 19:18

Akinek sok pénz kell, az Doomsday Act 2-t farmol egy haverral B2B-el. Az a legjövedelmezőbb, bár elég uncsi ugyanazt csinálni egymás után 4x-6x. :D Amúgy ha figyeled, hogy mikor mire kapsz dupla pénzt, akkor egyedül is hamar megszedheted magad. :P
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 06. 16. 12:08

Ebben igazatok van, ma már ez azért meg lett oldva a GTAO esetében. Csak nekem kimaradt kb 2 és fél év, és mostanában sem játszom túl sokat vele, szóval nekem még mindig az Xbox360-as tapasztalatok maradtak meg, ezek élnek bennem. :D Amúgy sok játékkal valóban lehet benne fejlődni, csak nekem ez, illetve az RDO is valamiért tipikusan az a multiplayer, amit nem tudok egyedül vagy random emberekkel élvezni, csak egy bizonyos, már meglévő baráti társasággal. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 07. 25. 17:46

Ugyan megint megsértem az oldal szabályait a dupla HSZ-szel, de úgy érzem, le kell írnom a véleményemet a kaszinó update-ről. :D Szóval a lényeg; tegnapelőtt, a kiadása napján kipróbáltam az új kaszinós frissítést - egyelőre csak egyedül. Az első észrevételem az volt, hogy a rendszer az Online betöltését követően behozott egy fasza kis trailert a kaszinóról, majd - amire nem számítottam és ami külön tetszett - egyenesen a kaszinó bejáratához/parkolójához spawnolt le a betöltés és a trailer után a rendszer. Ez nagy meglepetés volt, ilyennel még nem találkoztam, viszont szerintem nagyon hasznos volt. Ezután beléptem a kaszinóba, amely egy hangulatos átvezető videóval fogadott, ami részletesen bemutatta az egészet. Marha jól kidolgozott, rendkívül hangulatos belteret kaptunk. Az első, ami szembetűnő volt, az az, hogy belépéskor kaptam ajándék pénz... HELYETT fasza kis kaszinó zsetonokat! Nagyon meglepett, bár a Rockstartól a minőséget szoktam meg a Red Dead 2-ben, de a GTA Online-ról ellenben nem voltak ezidáig ilyen pozitív emlékeim. Külön pénztár is van, ahol be lehet váltani a pénzedet zsetonokra vagy akár fordítva is, mivel az ajándék 6k-t gyorsan elvertem, így ki tudtam próbálni élesben is ezt a funkciót. Ami a legjobban tetszett, az egyértelműen a kaszinó közepén lévő nagy szerencsekerék volt. Real Life-ban számolandó naponta egyszer meg lehet pörgetni, és ahogy láttam, az RP-től a pénzen át egészen a zsetonokig és egy autóig kb. bármit kisorsolhat. Nekem nagyjából 5k RP volt a jutalmam, örültem is neki nagyon, léptem is vele egy fél szintet - meg kell jegyezni, elég alacsony szinten vagyok XD. Ezután körbe jártam az egészet, és kipróbáltam azt, amiről a kaszinó szól; a szerencsejátékokat! A különböző nyerőgépektől kezdve a roulette-n és a blackjacken át a lóversenyes fogadásig és a - sajnos nem klasszikus hold 'em - pókerig van itt minden, amelyen kockára tehetjük kemény munka árán szerzett pénzünket. Tényleg nagyon tartalmasra és feelingesre sikerült, ráadásul külön pozitívum, hogy akár egymagunk is játszhatunk ezekkel, tehát ha épp magányra vágyunk, úgy is ki tudjuk használni a kaszinó adta lehetőségeket. Van egy fasza lift is, amivel a kaszinó négy szintje között közlekedhetünk: kaptunk egy nagy parkolót a pincében, magát a kaszinó szintet ahol egyébként még recepció féleség is van, egy tetőteraszt, valamint egy tetőt, helikopter-leszállóval megspékelve. A kaszinóban vannak VIP részlegek is, illetve a VIP taggá válás egy kaszinóban lévő ingatlan megvásárlásával lesz elérhető, amelyre sajnos nekem még nincs pénzem, hiszen a tagságot is tartalmazó legolcsóbb apartman is másfél misibe fáj. Kaptunk még új küldetéseket is, amelyeket sajnos nem tudtam kipróbálni, mert GTA Online-ban egyszerűen hülye és vaksi vagyok ahhoz, hogy észrevegyem hol lehet felvenni a küldetéseket. :D Szóval meghálálnám, ha valaki nálam ügyesebb ember elmondaná, hol találom a kaszinós küldetéseket XD. Ja, és ha mindez nem lenne elég, egy halom új ruhát is kaptunk csomó kiegészítővel, ami nem mellesleg a kaszinóban van, így ruhaboltba se kell menni ha meg akarjuk venni őket. Én be is újítottam egy menő új napszemcsit és cipőt, illetve vettem pókerkártya szimbólumokat és kártyát ábrázoló fülbevalót is.

Összességében abszolút korrektre és tartalmasra sikerült az új DLC. Noha a bénaságom és kevés GTA$-om miatt nem tudtam mindent kipróbálni, az eddigiek alapján ezúttal végre egy jó frissítést kaptunk. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra, illetve akinek van kedve nyomhatunk majd küldetéseket és pár kört is valamelyik szerencsejátékkal! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2019. 07. 25. 19:56

Két féle küldetés fajta van. Mindkettőhöz kell venni kaszinós lakosztályt majd idővel megjelenik a kaszinón belül az AB marker ahol lehet indítani az egyik fajtát amiből 6 db van melyek nem publikus küldik. Ezeken kívül ha felhívjuk Mrs. Agathat telón s a request work lehetőséget választjuk indulnak küldik ezeket véletlenszerü sorrendben adogatja eddig 13 darabról tudok de szerintem van/lesz még több is. Ezek freemodon belül indulnak s hogy mások által szabotálhatók-e azt még nemtudom lehet némelyik igen. Hogy a 6 nem publikus küldi feltétele-e a telefonosoknak azt sem tudom még.

Válasz küldése