Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 14. 08:12

De nem lehet egy 2013-as játékot meg egy 2018-ast összehasonlítani. A GTA V-ön látszódik, hogy ma már primitív. (sőt, azzal a ragdoll fizikával már 2013-ban is az volt)

Ha nem jön ki remastered-ben PS4-re az RDR1, akkor sosem fogom kitolni (már pedig, nem esélyes, hogy kijön), szóval, az nálam kimarad. Egyébként nem vonz annyira, mert sajnos a legvégét annak is tudom, RIP John, és örülök Dutch, hogy te is meghalsz, te legalább megérdemled viszont azt is tudom erről a részről, hogy eléggé kiforratlan még. Nem biztos, hogy lenne kedvem "szenvedni" a játék átgondolatlanságai miatt.
Nem írtam a fejleményekről, de 1-2 hete kitoltam az 5. fejezetet is.
A Guarmás rész szerintem nem kellett volna a játékba, vagy nem így. Kicsit azt éreztem, mintha ezzel akarták volna "meghosszabbítani" a story-t, amire szerintem nem volt szükség. Bár egyébként, érdekes volt egy ismeretlen területen lenni, és másabb jellegű küldetésekben részt venni.
Aztán a visszaérkezés után néhány küldetés telik csak el, mire kiderül a nagy mumus, a TBC... Tudtam erről, mert mikor tavaly kijött a játék, minden második degenerált IGN-s emberke el tudta lőni a komment szekcióban a játék végét, mikor még csak néhány hete adták ki, szóval hiába jött ki a játék októberben, és én vettem meg viszonylag korán (karácsonykor), ezt a csavart (és azt is, hogy a bandatagok meghalnak), tudtam előre.
Ennél több dolgot azonban nagyjából nem tudok, szóval, kíváncsi vagyok a későbbi történésekre. Most azonban picit pihentetem a játékot, túl sok volt így egyszerre. Nem akarom még kitolni... Majd karácsony fele. Még azért hátra van a 6. fejezet, és a 2 prológus. Tehát küldetés szempontjából olyan 60%-on lehetek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 14. 18:17

Persze, nyilván nem lehet összehasonlítani, bár őszintén szólva én egyáltalán nem a technikai oldalra gondoltam, hanem az összképre. A GTAV-ön tök mindegy, hány éves, mindig látszik hogy összecsapott. GTA SA is jobban tetszik nekem, mint a GTAIV, pedig azok közt is van időbeli és technikai különbség. Szóval itt most nem a megjelenési év a lényeg, hanem a mentalitás, amivel az adott időben felhasználható technológiával dolgoztak. Vannak elég régi játékok, amik sok szempontból mai is megállják a helyüket (itt nyilván nem a grafikára gondolok elsősorban).

Az RDR1 szerintem már nem fog megjelenni PS4-re. Szerintem a második rész jobb lett, szóval igazából ha azt tolod, akkor talán nem veszítettél sokat azzal, hogy az első rész kimaradt. A térkép amúgy is benne van a 2-ben, mínusz Mexikó, de van egy olyan érzésem, hogy az Online-ba majd berakják, elvégre egy teljesen kidolgozott területről beszélünk, amit New Austinhoz és West Elizabeth feléhez hasonlóan simán újra lehet modellezni. Amúgy a kiforratlan játékmenettel azt hiszem, pont neked nem lenne bajod, hiszen te a régi GTA-kat tolod, amihez képest egy full modern játék az első Red Dead. :D Szerintem egyáltalán nem szenvedős, sőt pont a kiforratlansága miatt egyszerűbb néhol, mint a 2. Például az 1-ben kb. lehetetlen leesni a lóról, míg a 2-ben nekem mint tapasztalt RDR játékosnak napokig kellett szokni, hogy odafigyeljek arra hogy ne essek le a lóról valami ütközéstől. Úgyhogy ez az egy dolog nem kéne hogy vissza tartson, bár ahogy látom nem ez az egyetlen dolog ami vissza tart, szóval mindegy is. :D Szerintem a 2 pont a részletessége és a kiforrottsága miatt sokkal nehezebb mint az 1. A játék spilereit tekintve viszont igazad van, amiatt bizony már nem lenne ugyanaz az élmény.

Egyetértek veled, az ötödik fejezet teljesen értelmetlen volt, nekem sem tetszett. Viszont emlékeim szerint 3 prológus fejezet volt, aztán lehet én emlékszem rosszul. :D

Mindegy, ennyit akartam és tudtam így hirtelenjében hozzáfűzni, jó játékot kívánok hozzá! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 14. 19:42

dani.szentgali írta:
2019. 11. 14. 18:17
A GTAV-ön tök mindegy, hány éves, mindig látszik hogy összecsapott.
Amúgy a kiforratlan játékmenettel azt hiszem, pont neked nem lenne bajod, hiszen te a régi GTA-kat tolod, amihez képest egy full modern játék az első Red Dead. :D Szerintem egyáltalán nem szenvedős, sőt pont a kiforratlansága miatt egyszerűbb néhol, mint a 2. Például az 1-ben kb. lehetetlen leesni a lóról, míg a 2-ben nekem mint tapasztalt RDR játékosnak napokig kellett szokni, hogy odafigyeljek arra hogy ne essek le a lóról valami ütközéstől. Úgyhogy ez az egy dolog nem kéne hogy vissza tartson, bár ahogy látom nem ez az egyetlen dolog ami vissza tart, szóval mindegy is. :D
Egyetértek veled, az ötödik fejezet teljesen értelmetlen volt, nekem sem tetszett. Viszont emlékeim szerint 3 prológus fejezet volt, aztán lehet én emlékszem rosszul. :D
Itt írod, hogy összecsapott, de a GTA V témában már azt hangoztatod, hogy alapos átgondolás eredménye... :D

Abban viszont igazad van, hogy a "kirratlan játékmenettel" - az alábbi elgondolásod alapján valóban nincs gondom. A Bully-t is kijátszottam, pedig játékmenetet illetően az sem egy feltétlen modern játék.

2 Prológus van. Meg lehet nézni a social club-on, onnan tudom én is. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 14. 21:43

Luszie írta:
2019. 11. 14. 08:12
De nem lehet egy 2013-as játékot meg egy 2018-ast összehasonlítani. A GTA V-ön látszódik, hogy ma már primitív. (sőt, azzal a ragdoll fizikával már 2013-ban is az volt)

Ha nem jön ki remastered-ben PS4-re az RDR1, akkor sosem fogom kitolni (már pedig, nem esélyes, hogy kijön), szóval, az nálam kimarad. Egyébként nem vonz annyira, mert sajnos a legvégét annak is tudom, RIP John, és örülök Dutch, hogy te is meghalsz, te legalább megérdemled viszont azt is tudom erről a részről, hogy eléggé kiforratlan még. Nem biztos, hogy lenne kedvem "szenvedni" a játék átgondolatlanságai miatt.
Nem írtam a fejleményekről, de 1-2 hete kitoltam az 5. fejezetet is.
A Guarmás rész szerintem nem kellett volna a játékba, vagy nem így. Kicsit azt éreztem, mintha ezzel akarták volna "meghosszabbítani" a story-t, amire szerintem nem volt szükség. Bár egyébként, érdekes volt egy ismeretlen területen lenni, és másabb jellegű küldetésekben részt venni.
Aztán a visszaérkezés után néhány küldetés telik csak el, mire kiderül a nagy mumus, a TBC... Tudtam erről, mert mikor tavaly kijött a játék, minden második degenerált IGN-s emberke el tudta lőni a komment szekcióban a játék végét, mikor még csak néhány hete adták ki, szóval hiába jött ki a játék októberben, és én vettem meg viszonylag korán (karácsonykor), ezt a csavart (és azt is, hogy a bandatagok meghalnak), tudtam előre.
Ennél több dolgot azonban nagyjából nem tudok, szóval, kíváncsi vagyok a későbbi történésekre. Most azonban picit pihentetem a játékot, túl sok volt így egyszerre. Nem akarom még kitolni... Majd karácsony fele. Még azért hátra van a 6. fejezet, és a 2 prológus. Tehát küldetés szempontjából olyan 60%-on lehetek.
Az RDR 1 egyáltalán nem kiforratlan, nem kell ott szenvedni semmi miatt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 17. 12:17

Luszie írta:
2019. 11. 14. 19:42
dani.szentgali írta:
2019. 11. 14. 18:17
A GTAV-ön tök mindegy, hány éves, mindig látszik hogy összecsapott.
Amúgy a kiforratlan játékmenettel azt hiszem, pont neked nem lenne bajod, hiszen te a régi GTA-kat tolod, amihez képest egy full modern játék az első Red Dead. :D Szerintem egyáltalán nem szenvedős, sőt pont a kiforratlansága miatt egyszerűbb néhol, mint a 2. Például az 1-ben kb. lehetetlen leesni a lóról, míg a 2-ben nekem mint tapasztalt RDR játékosnak napokig kellett szokni, hogy odafigyeljek arra hogy ne essek le a lóról valami ütközéstől. Úgyhogy ez az egy dolog nem kéne hogy vissza tartson, bár ahogy látom nem ez az egyetlen dolog ami vissza tart, szóval mindegy is. :D
Egyetértek veled, az ötödik fejezet teljesen értelmetlen volt, nekem sem tetszett. Viszont emlékeim szerint 3 prológus fejezet volt, aztán lehet én emlékszem rosszul. :D
Itt írod, hogy összecsapott, de a GTA V témában már azt hangoztatod, hogy alapos átgondolás eredménye... :D

Abban viszont igazad van, hogy a "kirratlan játékmenettel" - az alábbi elgondolásod alapján valóban nincs gondom. A Bully-t is kijátszottam, pedig játékmenetet illetően az sem egy feltétlen modern játék.

2 Prológus van. Meg lehet nézni a social club-on, onnan tudom én is. :)
A sztori módot összecsapták, mivel a GTA Online megalkotása volt az elsődleges szempont, és az utóbbira épülő üzletpolitika lett alapos kigondolás eredménye. Én így értettem.

Ja, kajak két prológus van. Csak pont most van egy éve, hogy kijátszottam, azóta elég sok minden történt, úgyhogy néhány dolgot összetévesztettem. :D
Rockstar69 írta:
2019. 11. 14. 21:43
Luszie írta:
2019. 11. 14. 08:12
De nem lehet egy 2013-as játékot meg egy 2018-ast összehasonlítani. A GTA V-ön látszódik, hogy ma már primitív. (sőt, azzal a ragdoll fizikával már 2013-ban is az volt)

Ha nem jön ki remastered-ben PS4-re az RDR1, akkor sosem fogom kitolni (már pedig, nem esélyes, hogy kijön), szóval, az nálam kimarad. Egyébként nem vonz annyira, mert sajnos a legvégét annak is tudom, RIP John, és örülök Dutch, hogy te is meghalsz, te legalább megérdemled viszont azt is tudom erről a részről, hogy eléggé kiforratlan még. Nem biztos, hogy lenne kedvem "szenvedni" a játék átgondolatlanságai miatt.
Nem írtam a fejleményekről, de 1-2 hete kitoltam az 5. fejezetet is.
A Guarmás rész szerintem nem kellett volna a játékba, vagy nem így. Kicsit azt éreztem, mintha ezzel akarták volna "meghosszabbítani" a story-t, amire szerintem nem volt szükség. Bár egyébként, érdekes volt egy ismeretlen területen lenni, és másabb jellegű küldetésekben részt venni.
Aztán a visszaérkezés után néhány küldetés telik csak el, mire kiderül a nagy mumus, a TBC... Tudtam erről, mert mikor tavaly kijött a játék, minden második degenerált IGN-s emberke el tudta lőni a komment szekcióban a játék végét, mikor még csak néhány hete adták ki, szóval hiába jött ki a játék októberben, és én vettem meg viszonylag korán (karácsonykor), ezt a csavart (és azt is, hogy a bandatagok meghalnak), tudtam előre.
Ennél több dolgot azonban nagyjából nem tudok, szóval, kíváncsi vagyok a későbbi történésekre. Most azonban picit pihentetem a játékot, túl sok volt így egyszerre. Nem akarom még kitolni... Majd karácsony fele. Még azért hátra van a 6. fejezet, és a 2 prológus. Tehát küldetés szempontjából olyan 60%-on lehetek.
Az RDR 1 egyáltalán nem kiforratlan, nem kell ott szenvedni semmi miatt.
Abszolút egyetértek. Emlékeim szerint még egyszerűbb is, mint a 2, pont mert nem annyira kiforrott, emiatt nem kell annyi felé figyelni, például a karaktered ott még nem tud fázni, nem éhes, nem rohad meg a hús, nem esel le a lóról minden szarért, stb. Úgyhogy pont azért jóval egyszerűbb, mert nem annyira kiforrott.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 18. 07:29

dani.szentgali írta:
2019. 11. 17. 12:17

[az rdr1 nem kiforratlan]

Abszolút egyetértek. Emlékeim szerint még egyszerűbb is, mint a 2, pont mert nem annyira kiforrott, emiatt nem kell annyi felé figyelni, például a karaktered ott még nem tud fázni, nem éhes, nem rohad meg a hús, nem esel le a lóról minden szarért, stb. Úgyhogy pont azért jóval egyszerűbb, mert nem annyira kiforrott.
Persze, hogy egyszerűbb.
Mondjuk annak ellenére, hogy ezekre itt oda kell figyelni, komolyabb probléma ebből sosincs. A fázás az, ami azért tud problémát tud okozni, de arra meg úgyis van a lovon egy "téli felszerelés", és meg is van oldva a probléma. A többi nem vészes. A lóról leesés eleinte idegesítő, aztán meg lehet szokni, illetve már (legalábbis én), ráéreztem arra, hogyan nem kell minden második kőben elesni. :D

meg ugye amikor már Arthur TBC-s, akkor gyorsabban csökken az élete, akkor fontos még a rendszeres alvás/evés. Ettől eltekintve az éhség szerintem nem igényel nagyobb odafigyelést a játékban. Eszel annyit élet-visszatöltés miatt, hogy ebből ne legyen probléma.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 18. 13:27

Persze, nyilván, csak annak apropóján mondtam, hogy azt gondoltad, az első résszel annyival nehezebb lenne játszani, viszont ebben tévedsz. Szerintem a második rész jóval nehezebb játék lett, és emiatt mondtam, hogy ha a nehézség és frusztráló dolgok tartanak csak vissza az első résztől, akkor nyugodtan vágj bele, mert egyrészt egyáltalán nem elmaradott, másrészt a második részben sokkal több a frusztráló gameplay elem, így ha ott ezeket meg tudtad szokni, akkor nem kell izgulni azon, hogy az 1 túl nehéz játék lenne a számodra. :D :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 18. 15:40

De itt mi a frusztráló game play elem? :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 19. 14:11

Luszie írta:
2019. 11. 18. 15:40
De itt mi a frusztráló game play elem? :D
Már mondtam, hogy pl. a lovaglás, meg az, hogy figyelni kell a karakteredre, hogy mennyit eszik meg mittudomén. Persze te leírtad, hogy ez nem idegesítő a számodra, el is fogadom, azonban még mindig nem értem, hogy miért nem akarod tolni az első részt. :D Hiszen leírtam, hogy a 2-ben sokkal több frusztráló dolog van, te meg leírtad, hogy ezek téged egyáltalán nem zavarnak, akkor az első részt még inkább szeretnéd. :D Szóval itt most azt nem értem teljesen, hogy miért nem szeretnéd tolni az 1-et, ami egyébként egyszerűbb és könnyebb játék lett, mint a 2. Mert azt mondtad, hogy frusztráló gameplay elemeket akarsz elkerülni, emiatt nem akarod tolni a játékot. Holott a 2-höz képest az első részben sokkal kevesebb a frusztráló elem szerintem. Viszont, ha téged nem zavarnak a 2-ben ezek az elemek, akkor az első részt még ennyire sem találnád nehéznek, simán menne szerintem. :D
De mindegy, értem én, hogy nem akarod tolni az első részt, csak az indokkal nem értek teljesen egyet, mivel az a rész egyáltalán nem elmaradott, vagy ha mégis, az pont hogy egyszerűbbé teszi a játékélményt az új részhez képest, nem pedig nehezebbé/frusztrálóbbá. Márpedig te azt hangoztatod folyamatosan, hogy neked nem nehéz a második részben sem odafigyelni a dolgokra, akkor meg végképp nem értem, hogy az alapból egyszerűbb első résznél miért ez a kifogásod. Szerintem ha megkérdezel rajtam kívül embereket, akik tolták az első részt, mindenki azt fogja mondani, hogy az szinte semmivel nem nehezebb, mint a második, sőt inkább könnyebbnek fogják mondani.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 20. 07:38

De nálam a "frusztráló gameplay elem" nem azt jelenti, hogy ki van dolgozva a játék, és oda kell figyelni dolgokra... :D Hanem olyan gameplay elemekre, mint pl. egy 2000-as évek eleji GTA játéknál: a játék hiányosságaiból adódóan lesznek frusztráló elemek a játékban. Egy 2010-es játéknál azért ilyenből kevesebb van, talán nincs is. Mondjuk, ha itt nincs cinematic camera a lovagláshoz, akkor nem játszanám ki... :D (nálam ez pl egy "frusztráló gameplay elem" jelen esetben)

Egyébként teljesen mindegy erről diskurálni, mert ha nem jön PS4-re (már pedig úgysem fog), akkor nem fogom kijátszani, ha vannak benne "frusztráló elemek", ha nincsenek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 20. 14:17

Luszie írta:
2019. 11. 20. 07:38
De nálam a "frusztráló gameplay elem" nem azt jelenti, hogy ki van dolgozva a játék, és oda kell figyelni dolgokra... :D Hanem olyan gameplay elemekre, mint pl. egy 2000-as évek eleji GTA játéknál: a játék hiányosságaiból adódóan lesznek frusztráló elemek a játékban. Egy 2010-es játéknál azért ilyenből kevesebb van, talán nincs is. Mondjuk, ha itt nincs cinematic camera a lovagláshoz, akkor nem játszanám ki... :D (nálam ez pl egy "frusztráló gameplay elem" jelen esetben)

Egyébként teljesen mindegy erről diskurálni, mert ha nem jön PS4-re (már pedig úgysem fog), akkor nem fogom kijátszani, ha vannak benne "frusztráló elemek", ha nincsenek.
Hát vágom, csak az az érdekes, hogy a régi GTA-khoz van türelmed, akkor úgy érzed ennek ellenére is, hogy az újabb és valóban lényegesen kevesebb szarsággal bíró RDR1-et meg nem bírnád? :D Mondjuk most, hogy felhoztad a cinematic kamerát, így már értem mire gondolsz, és ez valóban elég nyomós ok lehet sok ember számára. Azt viszont elfelejted, hogy a térkép jelentősen kisebb, és a legtöbb ló is lényegesen gyorsabb, mint az újabb részben. Illetve, hogy itt minden városnál van lehetőség a gyors utazásra akár szekér, akár vonat segítségével, illetve itt még pluszban van olyan funkció is, hogy ha leraksz egy tábortüzet, azzal akármelyik városba el tudsz teleportálni, nemcsak a fő táborból, mint a 2-ben.

De amúgy teljesen igazad van, a vita felesleges, mivel valóban nem fog megjelenni már valószínűleg semmire az első Redemption. Ezzel együtt azonban Rockstar69-cel együtt úgy gondolom, az RDR1 egyáltalán nem elmaradott, még olyan mértékben sem, mint amennyire mondjuk egy 2000-esévek eleji GTA el van maradva a GTA5-höz vagy akár a 4-hez. Viszont a megfelelő platform hiánya egyértelműen probléma, amit meg is értek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 20. 21:43

Ahogy Dani is írta van gyorsutazás. Szóval úgy összeségében sokkal gördülékenyebb a játékmenet az RDR 2-höz képest.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 21. 09:43

dani.szentgali írta:
2019. 11. 20. 14:17

Hát vágom, csak az az érdekes, hogy a régi GTA-khoz van türelmed, akkor úgy érzed ennek ellenére is, hogy az újabb és valóban lényegesen kevesebb szarsággal bíró RDR1-et meg nem bírnád? :D

Nekem egy GTA sokkal izgalmasabb, mint egy RDR. Az RDR-t egy idő után megunom, így a 2-t is "részletekben" játszom. Plusz nálam a GTA az abszolút kedvenc játék-franchise, szóval legyen bármennyire is nehéz/gagyi/béna, akkor is ki fogom játszani, ha be tudom szerezni az adott részt.

Igen, a gyorsutazásról tudtam, csak még nem használtam. Nem hiszem, hogy fogom. Általában elfoglalom mással magam, míg Arthur A-ból B-be elmegy. :) (ezért örülök a cinematic kamerának nagyon)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 11. 21. 21:37

Mi arról beszéltünk, hogy az első részben van gyorsutazás. Mondjuk ha azt nézzük, a második részben (is) ott vannak a stagecoach-ok is a tábori utazáson kívül, de még így sem olyan szabad, mint az első részben.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 21. 22:01

Oh. ez mondjuk jó hír. Azt gondoltam, nincs kimondottan fast travel opció.


közben kitoltam chapter 6-t. Jajj... :( majd ha kitoltam a 2 prologust, írok még, így még nem teljes a story, meg úgyis fognak még Arthurhoz kötődő dolgok történni így megvárom, míg azok is megtörténnek... Hogy teljes legyen a történet. Egyébként zseniális.

Megnéztem a low és a high honor ending-et, valójában nem igazán tér el. Nagyobb különbség inkább a különböző alternatívák között van. pl. nekem jobban tetszik az az ending, amikor Micah és Arthur a táborban verekednek, mint a szurdokban... Összességében a high honor ending jobban tetszett, mert annak művészibb a vége, ha a hegyoldalas opciót választod.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése