[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 18. 19:21

Ja, arra emlékszem. De nem úgy volt, hogy csomó prevgenes előrendelői bónuszcontent volt, viszont mindegyik automatikusan elérhetővé vált a currentgen és PC-s változatokban? Mert én emlékszem, hogy prevgenre anno a gyűjtői kiadást vettem meg, volt hozzá jó pár ingame extra, de ezek később alapból mindneki számára elérhetővé váltak. Tehát a léghajó most mindenkinek alapból elérhető, akinek a mostani konzolokra és PC-re van meg a játék, ugye?

Persze a pénz kód a GTA Online-hoz, az a currentgen és PC-s változatokhoz csak átmeneti volt, hogy ezzel is rávegyék az embereket, hogy még egyszer megvegyék a játékot az újabb gépelre és/vagy PC-re.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 18. 20:39

De, az új generáción alapból benne volt minden bónusz tartalom az előző platformról.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 20. 10:43

Ja értem. Akkor ezek szerint jól emlékeztem erre. Köszi szépen a megerősítést! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2020. 05. 20. 19:51

Rockstar69 írta:
2020. 05. 17. 22:18
Nem amiatt van. Ez előrendelői ajándék volt. Szóval vagy régi videókat néztél vagy ők még olyan játékot vettek, amik régebbről maradtak meg. Anno még a 2013-mas megjelenéskor is elvileg előrendelői ajándék volt az Atomic Blimp léghajó, mégis még jóval a megjelenés után is benne volt a kód.
https://www.rockstargames.com/newswire/ ... players-on
Igazad lehet. Keresgéltem a neten és találtam pár képet erről a kártyáról (500k online és 500k single ajándék pénzt adtak) fórumokon, ahol azt írták, hogy pre-order bónusz volt. Az egyiknek még a háta is le volt fotózva: 2014 novembertől 1 évig lehetett beváltani. Valószínűleg ezért nincs az én példányomban. De ha lenne, akkor sem lenne már beváltható. Nem mintha szükségem lenne a pénzre, de szeretem, ha minden fecni megvan a játékomhoz. Egyébként egy térkép+egy semmi kis kézikönyv van a tokban és direkt az első, normál borítós kiadást kerestem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 20. 21:27

Igen, nekem is csak ennyi volt benne. Ugyanúgy, mint a PS3-mas kiadásban (leszámítva az Atomic Blimp-es lapot).
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 22. 10:25

Igen, alapból csak ennyi van benne, nem nálad volt a hiba.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 12. 14. 13:19

Sziasztok!

Tudom, hogy valószínűleg nem sokakat érdekel már, mert mindenki GTA6 lázban ég, illetve akit érdekelt, az már máshol és más forrásból értesült róla, de gondoltam megosztom itt is a hírt, hogy az Xbox gamepassbe való bekerülése (majd abból való utólagos kikerülése) után december 19-től Playstation Plus Extra és Premium csomagba is bekerül a GTA5, így ezen előfizetések tulajdonosai is játszhatják a játékot anélkül, hogy külön meg kéne venniük újra. A két csomagba egyébként értelemszerűen a régi 2014-es PS4-es kiadás mellett a 60fps-re képes, DualSense támogatással és gyorsabb betöltési és egyéb rövidebb töltési idővel rendelkező PS5-ös "remastered" szerű változat is elérhető lesz, így például azok a konzolosok, akik eddig még nem látták 10 év alatt 60fpssel futni a játékot, most az előfizetésük részeként pótolhatják ezt az élményt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2024. 02. 09. 10:01

Sziasztok!

PS4 különböző kiadásokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Biztosan voltak róla hírek az oldalon, de nem találom.

Kérdés: Mi a különbség a Premium Edition és a Premium Online Edition között? Leszámítva persze a borítót, mert azt látom, hogy a POE kiadásé más. Mindegyikhez Criminal Enterprise Starter pack kártyát adnak (meg persze térkép, kézikönyv), de mi a különbség a kettő között?

A POE kiadásnak tetszik a borítója, mert más, mint a sima kiadás, vagy PE, de nem is találok sehol dobozos verziót. Csak USA kiadásokat látok Youtube-n is. PE-ből meg Dunát lehet rekeszteni, annyi van.

Köszönöm, ha valaki leírja a megoldást!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2024. 02. 09. 23:31

Ahogy utána olvastam, ugyanaz. Szerintem csak egy idő után változtattak az elnevezésen.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2024. 02. 10. 10:14

Rockstar69 írta:
2024. 02. 09. 23:31
Ahogy utána olvastam, ugyanaz. Szerintem csak egy idő után változtattak az elnevezésen.
Nem tudom, nekem az fura lenne, hogy emiatt új borítóval nyomtatnák.
Mindegy is, nem annyira lényeges mit tartalmaz, inkább az a kérdés, hogy létezik belőle eu dobozos változat, vagy csak digitális kód? Csak usa dobozost látok. Tetszik a borító, szeretnék egyet magamnak a polcra.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 02. 14. 14:36

totyak írta:
2024. 02. 10. 10:14
Rockstar69 írta:
2024. 02. 09. 23:31
Ahogy utána olvastam, ugyanaz. Szerintem csak egy idő után változtattak az elnevezésen.
Nem tudom, nekem az fura lenne, hogy emiatt új borítóval nyomtatnák.
Mindegy is, nem annyira lényeges mit tartalmaz, inkább az a kérdés, hogy létezik belőle eu dobozos változat, vagy csak digitális kód? Csak usa dobozost látok. Tetszik a borító, szeretnék egyet magamnak a polcra.
Ugyanaz. Valóban csak a borító más. Egy időben fizikaiban is nyomatták ez a kiadást, de nem az egész világon, ezért van belőle jóval kevesebb. Az a feltételezésem, hogy azért volt egy ideig POE kiadás is, mert hangsúlyozni akarták USÁ-ban, hogy a prémium tartalmak az online-hoz kapcsolódnak. EU dobozos változat szerintem nincs belőle.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2024. 02. 14. 17:17

Luszie írta:
2024. 02. 14. 14:36
totyak írta:
2024. 02. 10. 10:14
Rockstar69 írta:
2024. 02. 09. 23:31
Ahogy utána olvastam, ugyanaz. Szerintem csak egy idő után változtattak az elnevezésen.
Nem tudom, nekem az fura lenne, hogy emiatt új borítóval nyomtatnák.
Mindegy is, nem annyira lényeges mit tartalmaz, inkább az a kérdés, hogy létezik belőle eu dobozos változat, vagy csak digitális kód? Csak usa dobozost látok. Tetszik a borító, szeretnék egyet magamnak a polcra.
Ugyanaz. Valóban csak a borító más. Egy időben fizikaiban is nyomatták ez a kiadást, de nem az egész világon, ezért van belőle jóval kevesebb. Az a feltételezésem, hogy azért volt egy ideig POE kiadás is, mert hangsúlyozni akarták USÁ-ban, hogy a prémium tartalmak az online-hoz kapcsolódnak. EU dobozos változat szerintem nincs belőle.
Szia!
Éppen erről beszélgetünk Visalival a Segítség topikban. Biztosan létezik EU kiadás. Franciát láttam fotón, hollandról meséltek és Visali is lehet talált cseh, szlovák, spanyol kiadást. Bárcsak egy angol is felbukkanna!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése