Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 06. 12. 20:11

Köszi! Akkor jó gondoltam nincs megoldás. Nekem is kevés a "C:" a hely azért kérdeztem.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

kistiesto
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 06. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kistiesto » 2012. 06. 19. 10:28

Sziasztok,köszönöm mindenkinek aki megosztotta velem a tapasztalatait,degítséget nyújtott a GTaIv Gay Tony/Rocco küldetés/party's over feladatban,asszem a 25.,majdnem az utolsó küldetés...,de sajnos ugyanott vagyok,amint bejönnek a klubba,én megvédem a buznyák Tony-t,de próbáltam minden féle képpen,az a lényeg ha a lépcsön elbújok,lelövöm a kettőt aki felakar jönni,marad lent 3,ha abból 1-et megölök,tony-is meghal..tehát most azt a 2-őt aki feljön a lépcsön neki kell kinyírni??mert amint megölök a 3tag közül 1-et,Tony Szivem megkrepál:( :)---lécci irjatok aki már megcsinálta-Köszönöm!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 06. 19. 13:26

Én egyszerűen Tonyval maradtam, onnan föntről ritkítottam a népet, amikor éreztem, lőnek hátulról, hátrafordultam, kiírtottam őket, azt írtottam lent tovább. Így elsőre sikerült.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

kistiesto
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 06. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kistiesto » 2012. 06. 19. 13:48

na köszi,:D de nekem azzal van gond hogy mi a fa....ért hal meg Tony amint a 3.ellenséget kinyírom,tehát jönnek 5en asszem,kettőt kinyírok lent,és aki feljön abból is eggyet vagy kettőt,és meghal tony,mindenféleképpen meghal,amint a 3.-4.embert megölöm.miért van ez?:DD--Danke:D

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 19. 14:19

Valaki lelövi. Figyeld nagyon a lépcsőt, ne engedj fel senkit, meg persze odalent se hagyd elkanászodni a népet. Én RPG-vel lőttem párat lentre, az megtisztította a terepet, a maradékot meg le lehet vadászni.

kistiesto
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 06. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kistiesto » 2012. 06. 19. 15:18

köszi a segítséget!de Tony-t csak fentről(az emeletről)tudják megölni,?egyszerűen meghal a a térképen már csak három piros pont van,ellenség,és abból még eggyet lelövök,hiába a lépcső aljáról,akkoris meghal Tony..már egy levél Xanaxot fogok bevenni:DDDDDDDDDDDDDDDvárom a tippeket,köszönöm!!!:D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 19. 15:27

Én vettem jó sok C4-et és azt dobáltam rájuk fentről, senki se maradt talpon.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 19. 15:32

mátéka írta:A töltények tárhelyét ki lehet terjeszteni szinte végtelenig, viszont ahhoz nemcsak a sztorit, de a 100 %-ot is el kell érni.
Mi az hogy szinte?
Gyenge napok vannak...

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 06. 19. 16:17

Rockstar69 írta:
mátéka írta:A töltények tárhelyét ki lehet terjeszteni szinte végtelenig, viszont ahhoz nemcsak a sztorit, de a 100 %-ot is el kell érni.
Mi az hogy szinte?
Úgy, hogy nem végtelen, de egy csomó kilences a határ.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 19. 16:33

mátéka írta:
Rockstar69 írta:
mátéka írta:A töltények tárhelyét ki lehet terjeszteni szinte végtelenig, viszont ahhoz nemcsak a sztorit, de a 100 %-ot is el kell érni.
Mi az hogy szinte?
Úgy, hogy nem végtelen, de egy csomó kilences a határ.
Súgok egy titkot...végtelen. ;)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 24. 17:07

kistiesto írta: Sziasztok,köszönöm mindenkinek aki megosztotta velem a tapasztalatait,degítséget nyújtott a GTaIv Gay Tony/Rocco küldetés/party's over feladatban,asszem a 25.,majdnem az utolsó küldetés...,de sajnos ugyanott vagyok,amint bejönnek a klubba,én megvédem a buznyák Tony-t,de próbáltam minden féle képpen,az a lényeg ha a lépcsön elbújok,lelövöm a kettőt aki felakar jönni,marad lent 3,ha abból 1-et megölök,tony-is meghal..tehát most azt a 2-őt aki feljön a lépcsön neki kell kinyírni??mert amint megölök a 3tag közül 1-et,Tony Szivem megkrepál:( :)---lécci irjatok aki már megcsinálta-Köszönöm!
Üdv!

Eleinte nekem is sok borsot tőrt az orrom alá, kissé elment tőle a kedvem, így inkább kiakasztottam még egyszer a Lost and Damned-t:D (Ellentében a gay Tony-val, ez nem csak irtó rövid, de könnyű is.)
Aztán nagy bátorságot vettem magamon -ugyanis engem meg szimplán lelöttek :D nem nagyon van ott fedezék, az a legnagyobb problem szerintem, vagy hogy gyorsan jönnek az oroszok- és megcsináltam. Összesítve 3. vagy 4. próbálkozásra sikerült. Tudtam mit kell tennem, csak életem valahogy sokszor nem volt elég. Nyilván full élettel, és golyóálló mellénnyel kell menni, különben nem csak Tony murdel meg, hanem te is !:D Nos, azt csináltam, hogy elővettem gépfegyert, és próbáltam minél több head shoot-t adni. Egyébként nem nehéz. Legfelülre célzol az emberkén aztán meg is van :D és akkor viszonlag gyorsan irtottam ki az embereket, hogy minél kevesebbet sebezzenek belém, mert ugye fedezék nuku. Aztán végülis egyszercsak elfogytak ez emberkék, életem alig maradt. úgy képzeld el, hogy az életemnek kb 2 tized része maradt meg:D Gyorsan kerestem egy medicine-t, biztos kell lennie valahol, gyorsan találtam is, hiszen ott még nincs vége a küldetésnek. Tony-val még a bejárathoz kell menni, és ott még jönnek páran, de az már nem vészes, mert van fedezék. Csak meg kell oldani, hogy az ajtó nyitva legyen. Megölöd őket.. Én itt is a fal mögé bújós, head shoot-olós módszert szoktam alkalmazni, mivel gyors és könnyű. Meghaltak, ezután Tony bepukkad, és mondja, hogy elköltözik..., de nyilván nem fog elmenni, csak bepöccen, amiért a legjobb barátja ki akarta nyírni.

Röviden: Próbálj minél több head shootot adni az emberkéknek, és ne engedd, hogy a lépcsőre feljöjjön egy is, mert akkor véged! A többire nem tudsz majd figyelni, és akkor csak felszaporodnak majd.. Az meg már egy sakk matt helyzet a részükről:D
Ha nem válna be, akkor sajnálom. Én így csináltam meg.


Ja igen, és az én kérdésem:

Valaki döntötte már meg azt a túlbonyolított tetris rekordját? Mert kellene 100%-hoz, de nem nagyon tudok elérni 10950 pontot, csak felidegesít. Ilyen 5-6 ezreket el tudok érni, de aztán ugye egyre nehezedik, és elrontom..:( -ezért tippeket, ötleteket várnék, hogy akinek sikerült, az hogy csinálta, és mikorra sikerült neki. Hátha segítségemre lenne. :)
Köszi a segítséget!

PS: PS3-n tolom, ha számít valamit.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
vinczegeri
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 05. 10. 19:02

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: vinczegeri » 2012. 06. 24. 20:02

Üdv!

Kéne egy kis segítség a gta 4-hez.
Megvettem a complete editon-t feltelepítettem mindkét játékot, de amikor a social club-ba be akarok jelentkezni azt írja, hogy nincs internetkapcsolat, vagy hogy nem megfelelő a jelszó. Interneten rögtön utána elmegyek a hivatalos oldalra, és be tudok jelentkezni.
Mi lehet a probléma?
Válaszotokat előre is köszi.

Avatar
CloneCommanderCody
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010. 05. 10. 18:21
Tartózkodási hely: pont ott

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: CloneCommanderCody » 2012. 06. 25. 04:28

A QUB3D-re gondolsz? Abban nekem is csak 8000-ig sikerült eljutni, de mikor ott gameover lett, akkor odavágtam a billentyűzetet...
"Welcome to America" - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 08:53

CloneCommanderCody írta:A QUB3D-re gondolsz? Abban nekem is csak 8000-ig sikerült eljutni, de mikor ott gameover lett, akkor odavágtam a billentyűzetet...
Igen, arra. Nem gondoltam volna,hogy ilyen kis "fika" játék jelenti majd a legnagyobb akadályt a 100%-hoz. Most jelenleg mondjuk a galambokkal szerencsétlenkedek, így 2.-jára már nem izgi csinálgatni őket. (Egyszer már megcsináltam, de akkor egy galamb bebuggolt, és nem tudtam lelőni sosem, így 199 lett, azóta meg új GTA IV, meg új PS3.. szóval mindent kellett előről kezdeni.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 25. 13:29

@vinczegeri: Telepítés után azonnal tedd fel a patcheket (GTA IV-hez 1.0.7.0, EFLC-hez 1.1.2.0. a legújabb).

- GTA IV 1.0.7.0
- EFLC 1.1.2.0

Ez leszedi a régi Social Club login programot és egy egyszerűbbet rak fel. Namost, ez se enged be mindig (általában azért igen). Ha mégsem sikerül, itt egy leírás hozzá.

@Luszie: Ebben nem igazán lehet segíteni, sok múlik a szerencsén de még több a logikán és az előrelátáson. Sima tetris játék 3. tengellyel megbonyolítva. :D Annyi előny van ugye, hogy egy színt is lerakhatsz a 2-ből, ha állítva érkezik a block. (a fölső ilyenkor eltűnik). Egyszerűen próbáld mindig a lehető legtöbb színt egymás mellé rakni. Ne csak egy színre koncentrálj, nézd a másik felét is, hogy az hova fog esni. Figyeld azt is, hogyha eltűnik néhány kocka, mi lesz utána.. :)

Ja, és asszem vannak power-upok is.

Válasz küldése