Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 12. 20:46

Emlékszem, hogy az előző fórumon is volt ez a topik.
Az a lényege, hogy mindenki behatárolhatja, hogy milyen kedve van egy 1-10ig terjedő skálán.
Ha gondolod ennek az okát is odaírhatod! ;)
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 12. 21:50

Jézusom, mintha 1000 éve lett volna :D

BTW hogyha az 5 a semleges unalom, akkor a mai képek miatt 8.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 12. 22:24

Nekem most 7, mert elvileg jó lesz a szombat estém :roll: ,de azért csak ennyi, mert még soká lesz.. :D
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 13. 06:56

Mivel bazi álmos vagyok, ezért kaptok egy 6-ost.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 13. 07:44

7-8 között. Olyan jó, de nem annyira
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 13. 11:15

6-7 között.Örülök a képeknek,de attól félek,hogy most megint fél évig csak Max Payne 3 hírek lesznek :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 13. 11:21

dani.szentgali írta:6-7 között.Örülök a képeknek,de attól félek,hogy most megint fél évig csak Max Payne 3 hírek lesznek :(
Majd kiderül. Egyszer sem biztos az. Lehet, hogy nem kell fél évet várni, csak 4 hónapot! :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 13. 18:50

0

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 13. 19:31

Mondjuk 8...
Mivel ez egy GTA -s blog, ide illik: Megvan végre a GTA IV két kiegészítője...
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 06:39

NoxiusEnterprise írta:Mondjuk 8...
Mivel ez egy GTA -s blog, ide illik: Megvan végre a GTA IV két kiegészítője...

Igen? Akkor csak ügyesen! Jók ám!:P

7
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 14. 18:13

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Mondjuk 8...
Mivel ez egy GTA -s blog, ide illik: Megvan végre a GTA IV két kiegészítője...

Igen? Akkor csak ügyesen! Jók ám!:P

7
Én is így hallottam. Főleg azt várom, amiben Johnny the Jew a főszereplő.
Eddig úgy voltam vele, hogy a TBoGT -hez hozzá sem nyúlok, mivel őrült egy dolog, és a helikopteres repülések nem nagyon mentek sehol, a Vice Cityt leszámítva... De aztán megtetszett az, hogy a TLAD -val ellentétben itt lehet ruhát váltani.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 14. 18:22

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Mondjuk 8...
Mivel ez egy GTA -s blog, ide illik: Megvan végre a GTA IV két kiegészítője...

Igen? Akkor csak ügyesen! Jók ám!:P

7
Én is így hallottam. Főleg azt várom, amiben Johnny the Jew a főszereplő.
Eddig úgy voltam vele, hogy a TBoGT -hez hozzá sem nyúlok, mivel őrült egy dolog, és a helikopteres repülések nem nagyon mentek sehol, a Vice Cityt leszámítva... De aztán megtetszett az, hogy a TLAD -val ellentétben itt lehet ruhát váltani.
Be kell valljam őszintén, nekem a TBOGT nem tetszett. Egyedül a drog háborúk tetszettek, ahol mindenkit le kell puffantani, aztán meg menekülni a kokóval (vagyis általában ez a dolog lényege), de ezt minden GTA-ba szeretem. Sokáig én sem játszottam vele. Nem tetszettek se a helikopteres, se az ejtőernyős küldetések -mondjuk a kettő összefügg- akkor a bázisugrásokat mondom, ami végülis különálló feladat, azt leszámítva, hogy az is ejtőernyőzés.
Hát igen, van 2-3 féle ruha maxinum :D de ettől nem lesz jobb. Jó is, hogy TLAD-ban nem lehet, hiszen ott egy motoros banda tagja vagy, szóval szerintem jó, hogy ezt így megtartották. Ha már TLAD-nál tartunk, mostmár olyan nehéz bandaháborúknál tartok, hogy háborukként előző játékállást kell betöltenem, mert minden 2.-nál lelőnek. :D Elég kemény így a 60. környékén már, mikor már nem csak 30 motoros lő rád, hanem 20 rendőr is. Bruta..

Hogy ne offoljak az off témában, így: 7.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 11:07

Be kell valljam őszintén, nekem a TBOGT nem tetszett. Egyedül a drog háborúk tetszettek, ahol mindenkit le kell puffantani, aztán meg menekülni a kokóval (vagyis általában ez a dolog lényege), de ezt minden GTA-ba szeretem. Sokáig én sem játszottam vele. Nem tetszettek se a helikopteres, se az ejtőernyős küldetések -mondjuk a kettő összefügg- akkor a bázisugrásokat mondom, ami végülis különálló feladat, azt leszámítva, hogy az is ejtőernyőzés.
Hát igen, van 2-3 féle ruha maxinum :D de ettől nem lesz jobb. Jó is, hogy TLAD-ban nem lehet, hiszen ott egy motoros banda tagja vagy, szóval szerintem jó, hogy ezt így megtartották. Ha már TLAD-nál tartunk, mostmár olyan nehéz bandaháborúknál tartok, hogy háborukként előző játékállást kell betöltenem, mert minden 2.-nál lelőnek. :D Elég kemény így a 60. környékén már, mikor már nem csak 30 motoros lő rád, hanem 20 rendőr is. Bruta..

Hogy ne offoljak az off témában, így: 7.
60 környéke? :D Én az első 21 -et csináltam eddig meg.
Megvan a lefűrészelt csövű sörétes, és a 9mm -es is végre.
A TBoGT fegyverei sem felelnek meg az elvárásaimnak, mivel azok is annyira nem odaillők. A pisztoly meg a gránátvető még elfogadható, de egy géppuska szerűség... Aztán ahogyan az új mesterlövész puska kinéz... A célzásról nem is beszélve, mert sötétben, azzal a zöld háttérrel semmit nem lehet látni.
De akkor nem csak én vagyok egyedül...
Amúgy még mindig 8 a hangulat, mivel a TLAD hozza, sőt emeli azt a szintet, amit vártam tőle :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 11:22

NoxiusEnterprise írta:
Be kell valljam őszintén, nekem a TBOGT nem tetszett. Egyedül a drog háborúk tetszettek, ahol mindenkit le kell puffantani, aztán meg menekülni a kokóval (vagyis általában ez a dolog lényege), de ezt minden GTA-ba szeretem. Sokáig én sem játszottam vele. Nem tetszettek se a helikopteres, se az ejtőernyős küldetések -mondjuk a kettő összefügg- akkor a bázisugrásokat mondom, ami végülis különálló feladat, azt leszámítva, hogy az is ejtőernyőzés.
Hát igen, van 2-3 féle ruha maxinum :D de ettől nem lesz jobb. Jó is, hogy TLAD-ban nem lehet, hiszen ott egy motoros banda tagja vagy, szóval szerintem jó, hogy ezt így megtartották. Ha már TLAD-nál tartunk, mostmár olyan nehéz bandaháborúknál tartok, hogy háborukként előző játékállást kell betöltenem, mert minden 2.-nál lelőnek. :D Elég kemény így a 60. környékén már, mikor már nem csak 30 motoros lő rád, hanem 20 rendőr is. Bruta..

Hogy ne offoljak az off témában, így: 7.
60 környéke? :D Én az első 21 -et csináltam eddig meg.
Megvan a lefűrészelt csövű sörétes, és a 9mm -es is végre.
A TBoGT fegyverei sem felelnek meg az elvárásaimnak, mivel azok is annyira nem odaillők. A pisztoly meg a gránátvető még elfogadható, de egy géppuska szerűség... Aztán ahogyan az új mesterlövész puska kinéz... A célzásról nem is beszélve, mert sötétben, azzal a zöld háttérrel semmit nem lehet látni.
De akkor nem csak én vagyok egyedül...
Amúgy még mindig 8 a hangulat, mivel a TLAD hozza, sőt emeli azt a szintet, amit vártam tőle :)
Már nem tudom, hogy mekkora intenzitással nehezednek a feladatok, de a 20 környéke még nem vészes, talán a jármű-elpusztítós típus a legkönnyebb.
Hát TLAD-ban nem nagyon csípem a förészelt csövű shotgun-t, max közelről jó. A TBOGT fegyveret viszont szeretem -amennyit játszottam vele. :D Sötétbe még nem is céloztam azzal a sniper-al... :D

Nekem 7, apu felidegesített.

-------------
GTA dolgokat legközelebb a megfelelő topicba pls, köszi - Gege
"Whatever." (Ryder)

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 15. 20:03

6, nem úgy alakult a tegnap estém(ma hajnal), ahogy szerettem volna :/ :(
Everything's Allright ^^. (Y)

Válasz küldése