Ötletek

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 28. 11:16

Facebook Like-ra, vagy egy oldalon belüli sima Like/Dislike gombra gondolsz (Mint például YouTube-on)?

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 28. 16:14

igen,oldalon belüli gombra gondoltam :cool:
It's all down south now.

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 29. 12:33

A hírhozzászólásoknál lenne értelme egy +/- gombnak, de a fórumon nem hiszem. Viszont a cikkeknél valóban nincs Facebook/Google+ gomb, pedig elférne. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 09:52

Így olvasgatva a különböző cikkeket -bár ez csak inkább esztétikai "ötlet"- eléggé észrevehető, hogy egy adott cikket 1 ember írt. (néhol 2, de az is észrevehető!) Azért, mert minden egyes moderátornak/szerkesztőnek megvan a maga szójárása. Valaki a természetesen-t használja sokszor, valami a persze-t, de az "alant"-t mindenki ismeri, és alkalmazza. :D Nekem annyi ötletem lenne, hogy mondjuk van 1 cikk. Visali írta, most mondtam egy nevet... Abba belekukkant egy másik szerkesztő is, átfutja a szemével, vagy át is olvassa, és ahol érzi, hogy idegesítően ismétlődnek egyes kifejezések, ott belecsempészné a sajátját, helyettesítené valamivel a saját repertoárjából. Hogy mindegyik cikk ilyen "mixelt" legyen. Persze erről nem tehetünk, csomó emberke így fogalmaz... :)

Ha gondoljátok, fogadjátok meg. Bár lehet, hogy ez csak engem zavar.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 09. 09:59

Nekem még csak fel se tűnt
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 09. 10:21

Micsoda igények! :D Egyébként szerintem ezzel semmi baj, így legalább egyszerűbb olvasni a cikkeket. Ha többen, másfajta szójárással, másfajta logikával írnának bele, a szöveg el is veszíthetné az összefüggőségét, vagy az egyenes gondolatmenetét.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 09. 10:37

Hasznos dolog lenne ez persze, csak főként arra kell koncentrálnunk, hogy új tartalmat állítsunk elő, ne pedig a régit piszkáljunk állandóan (leszámítva a szükséges pontatlanságok / elírások javítását). Elég hiányos még az oldal, ezen próbálunk most változtatni.

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2012. 07. 09. 12:36

Régebbi cikkeket szerkeszteni max akkor kell ha van benne helyesírási hiba vagy rossz infó. Egyébként semmi gond velük.
Azt vettem szre hogy most inkább az új cikkek írása az elsődleges cél, ami szerintem teljesen korrekt. Főleg a SA, LCS, Chinatown wars és a classic részeknél cél gondolom ez, mivel ezek eléggé hiányosak.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 12:45

wantoo írta:Hasznos dolog lenne ez persze, csak főként arra kell koncentrálnunk, hogy új tartalmat állítsunk elő, ne pedig a régit piszkáljunk állandóan (leszámítva a szükséges pontatlanságok / elírások javítását). Elég hiányos még az oldal, ezen próbálunk most változtatni.
Rendben, érthető, csak gondoltam megemlítem. :)

Másik ötletem lenne, ha egyszerre több hozzászólásból is lehetne idézni. Nem tudom ki érti, hogy mire gondolok. Lenne egy "idéz" gomb, és lenne egy másik gomb is, de azzal nem ugorna egyből a hozzászólás megírásához, hanem lehetne pluszba kijelölni hozzászólásokat, amiket idézni szeretnénk. Ilyen van pl. a Metin2 fórumán. Szerintem nagyon hasznos kis gomb.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 10. 23:06

Keleti vagyok, és felvidéki, nyilván ez cseng vissza a cikkeimből is, de biztosítalak, hogy igyekszem bővíteni a szókincsemet.

Én azt hiszem, értem, mire gondolsz. Ha a fórumon gondolod, akkor az alatt, ahová a hozzászólásodat írod, megjelennek a korábbi hozzászólások, és ott van egy idézet beszúrása gomb.

Ha a főoldalon a választ gondolod, hogy csak egy embernek lehet válaszolni, arról tudunk, és nem szándékos.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 11. 06:49

Visali írta:Keleti vagyok, és felvidéki, nyilván ez cseng vissza a cikkeimből is, de biztosítalak, hogy igyekszem bővíteni a szókincsemet.

Én azt hiszem, értem, mire gondolsz. Ha a fórumon gondolod, akkor az alatt, ahová a hozzászólásodat írod, megjelennek a korábbi hozzászólások, és ott van egy idézet beszúrása gomb.

Ha a főoldalon a választ gondolod, hogy csak egy embernek lehet válaszolni, arról tudunk, és nem szándékos.

Ja ne haragudj, csak mondtam egy nevet! :)

Jaaa, akkor megnézem. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 13. 15:01

Az jutott eszembe ma, hogy mi lenne, ha csinálna az oldal egy tippelő fórumrészt, ahol mindenki leadhatná a tippjét, hogy szerinte mikor jelenik meg a játék (gyengébbek kedvéért a GTA V). Évre, hónapra és napra pontos tippeket kellene leadni és aki telibe találja, vagy a legközelebb lesz hozzá, az kapna valami jelképes ajándékot. Mondjuk választhatna saját egyedi rangot vagy valami hasonló. Meg lenne adva egy szűk intervallum, amíg tippelni lehet és utána záródna a fórum. Tudom, most felpörgött az oldal a két kép miatt, de megint lankadni fog az aktivitás, ha hetekig nem jön semmi. Ezzel talán kicsit élénkíteni lehetne az életet és pénzbe sem kerülne :D

Csak egy ötlet volt, ha hülyeség, akkor mondjátok nyugodtan.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 13. 20:13

Tetszik az ötlet, megvalósítjuk majd! :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 14. 10:55

Ennek örülök :D Akkor mégsem volt nagyon elborult ötlet.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 14. 12:10


Válasz küldése