Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 15. 19:05

Lenne két kérdésem.
1. Mik azok a rejtett csomagok, és hol vannak, amik az egyik trófeához kellenek?
2. Mi ez a bizonyos gta iv-es 100%-os hiba?
Előre is kösz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 15. 20:11

Rejtett csomagok, már a nevében is benne van, hogy el vannak rejtve. ;)
Térképet sok helyen találsz a megtalálásukhoz, a legjobb amit ajánlhatok az az IGN-es GTA IV Interacitive map. Ha ezt így beírod a googlebe, akkor meg is fogod találni.
100%-os hiba? - Ilyenről még nem hallottam, arról viszont igen, hogyha csalsz a játékban, akkor nem tudod elérni a 100%-ot.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 16. 07:52

Kiscserko írta:Lenne két kérdésem.
1. Mik azok a rejtett csomagok, és hol vannak, amik az egyik trófeához kellenek?
2. Mi ez a bizonyos gta iv-es 100%-os hiba?
Előre is kösz.
Helló.
1. Rejett csomagok szó szerint nem léteznek a játékon belül, viszont van 200 édi-bédi "galamb" amiket le kell vadászni.
http://gtaplace.hu/kepek/cikkek/gta-iv/ ... lambok.jpg Itt vannak a helyei, képek is vannak még. Jó szórakozást!
2. Látom hozzád is elért a hír:D Az, hogy ugyebár az a "jutalom" a 100% teljesítését követően, hogy végtelen lőszered lehet. Nos, mentés után ha betöltöd a játékot, a végtelen lőszer elveszik, és csak az alap maximális kapacitás lesz nálad minden fegyernél. Szóval ez hiba, ismertebb nevén "bug".

xMarks: Az nem hiba, jó hogy ilyet építettek a játékba, mert akkor még könnyebb lenne elérni azt. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 16. 10:01

Valahogy tudtam, hogy tévedek... :$ :D
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 16. 12:06

Azt hittem, h a galambokon kívül még van valami, ami úgy el van rejtve, h még nem találkoztam vele. Na akkor feltöltöm a shotgun-t és meglövöm vacsorára a galambokat :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 12:37

Szerintem a 100% konkrétan sz*rt sem ér. Örök lőszer, ami eltűnik, egy semmire se jó helikopter ami vagy ott van, vagy nincs. Nagyon bénák a jutalmak.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 16. 13:30

Cube Head írta:Szerintem a 100% konkrétan sz*rt sem ér. Örök lőszer, ami eltűnik, egy semmire se jó helikopter ami vagy ott van, vagy nincs. Nagyon bénák a jutalmak.
A helikopter tudtommal a 200 galamb lelövése után jár. Konkrét 100% jutalom csak az achi/trophy ill. az aligha végtelennek tűnő lőszer.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 16. 21:02

Ami vagy ott van, vagy nem
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 05:53

Cube Head írta:Ami vagy ott van, vagy nem
Jó hát mondjuk én alapból nem vagyok az a helikopterezős típus, szóval ha ott is lenne, azzal sem törödnék. Egyszer hülyeségből térkép nélkül próbáltam megkeresni, mert végülis tudtam a negyedet, ahol van, de hát nem sikerült megtalálni. Innentől kezdve több energiát nem fordítok rá, mert helikopterrel gyilkolászni nem olyan móka..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 17. 08:09

Meg azért ez az annihelator (vagy micsoda) nem a legjobb darab. Szarul lő, lassan, és semmire se lehet konkrétan használni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 09:37

A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 17. 09:46

Üdv!Megcsináltad azt a küldetést(Alderneyben),amiben az egyik ellenséget kell megölni a kórházban úgy,hogy lekapcsolod a lélegeztetőgépről??Mert ha igen,akkor nem tudod megszerezni az orvosos ruhát,mert abban a küldetésben,mielőtt az ellenséghez bemennél a kórterembe,fel kell venned oldalt az öltözőben az orvosruhát,csak úgy tudod megszerezni,szóval,ha anélkül csináltad meg azt a küldit,hogy felvetted volna,akkor sajna a későbbiekben már nem lehet megszerezni. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 09:47

Basszus. :(
Mondjuk pont most kezdem előröl az egész játékot. Akit le kell kapcsolni az nem Jimmy P. testőre volt?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 17. 11:02

NoxiusEnterprise írta:A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))
Az említett küldetésnél. Ajánlatos felvenni még a gyilkosságot megelőzően, mert így nem cuppannak rád egyből a zsernyákok. Azt viszont nem tudtam, hogy azután már nem lehet megszerezni, én mindig felvettem. Akkor az viszont szívás. :D
Ha meg újból kezded, akkor mostmár tudod, hogy fel kell venned. Arecepciós pulttal szemben van egy kis öltöző, és ott az egyik szekrénynél látni fogod a ruhát, amire átöltözhetsz. (Lehet, hogy nem pont ott van, ezt emlékezetből mondtam el. Mindenesetre egy kis öltözőben van. Elég nehéz eltéveszteni, mert nincs sok öltöző a kórházban.)

Egyébként, ha jól tudom, akkor igen, Jimmy-vel van valamilyen kapcsolatban, azt hiszem Gravelli adja a megbízást, hogy keresztbe tegyen Pegorino bandájának. Ha jól emlékszem, akkor a testőre, igen. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 17. 12:46

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:A GTA IV ruhatárában fel van sorolva egy orvosi egyenruha, amit nem tudom, hogy hogyan lehet megkapni! Segítene ebben valaki?
Ja, és tudom, hogy nem ide illik, de ha ruháknál tartunk, akkor az oldalon a GTA IV -es ruházatoknál kimaradt az egyik ruha:
Egy barna dzseki, fekete pulcsival, amin egy vörös, alatta egy szürke lambda van, és vörös garbó (Szóval más színekkel az alap felső :))
Az említett küldetésnél. Ajánlatos felvenni még a gyilkosságot megelőzően, mert így nem cuppannak rád egyből a zsernyákok. Azt viszont nem tudtam, hogy azután már nem lehet megszerezni, én mindig felvettem. Akkor az viszont szívás. :D
Ha meg újból kezded, akkor mostmár tudod, hogy fel kell venned. Arecepciós pulttal szemben van egy kis öltöző, és ott az egyik szekrénynél látni fogod a ruhát, amire átöltözhetsz. (Lehet, hogy nem pont ott van, ezt emlékezetből mondtam el. Mindenesetre egy kis öltözőben van. Elég nehéz eltéveszteni, mert nincs sok öltöző a kórházban.)

Egyébként, ha jól tudom, akkor igen, Jimmy-vel van valamilyen kapcsolatban, azt hiszem Gravelli adja a megbízást, hogy keresztbe tegyen Pegorino bandájának. Ha jól emlékszem, akkor a testőre, igen. :)
Köszi az infó megerősítését :)
Ha a testőre, akkor Jimmy P. adja a megbízást, mert a testőr áruló volt, és köpött a zsaruknak (vagy az FIB -nek :)). NEked csak el kell menned, és meg kell ölnöd :P
Könnyebb, mint elvenni a babától a cumit :D
Guess who's back!

Válasz küldése