Kedvenc...-em

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 24. 23:52

Az Easter Egg az más. Az a játékban, mint a városban megtalálható olyan érdekesség, ami nem illik a környezetébe.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 11. 08:43

TBOGT:

Jármű: Bullet GT
Sziget: Algonquin
Fegyver: Talán a robbanófejű automata sörétes puska
Karakter: Yusuf (alap
Klub: Bahama mamas
Küldetés: For men to has everything (Nem tudom így van-e
Ruha: Piros dzseki
Rádióadó: Electro Choc

TLAD:


Jármű: Összes csopper
Sziget: Aldreney
Fegyver: Lefűrászelt csövű shotgun
Karakter: Johnny
Küldetés: Bandaháborúzás
Ruha: Van választásom?:P
Rádióadó: Electro Choc (Nekem itt már a TBOGT-s zenék mennek)
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 24. 17:59

TBOGT:

Jármű: N.O.O.S.E. Tank
Sziget: Algonquin
Fegyver: M4
Karakter: Yusuf
Klub: Maisonette 9
Küldetés: A nevét nem tudom. Mikor Yusuf segítségével le kell ejtőernyővel ugratni egy épületre, ahol egy szponzorcég vezetőjét kell megölni, aki nem karolta fel a "Tehetséges rockereket" Ott öldökölni kell, majd az ablakon kiugrani Yusuf teherautójához/ra.
Ruha: Kidobó ruha
Rádióadó: Liberty Rock

TLAD:

Jármű: Hexer, Innovation. bár Jhonny Hexer-e elég csunya, nem nagyon illik szerintem egy motoros bünözőhöz a kék-fehér csíkos festés..:D
Sziget: Aldreney
Fegyver: A pisztoly, de nem az, amiket fegyverboltban kapni, hanem a TLAD-s. Viszont itt is az M4-t használtam szinte mindig.
Karakter: Johnny
Küldetés: Get Lost
Ruha: Jó az a meglévő.:D De asszem le se lehet venni.
Rádióadó: Liberty Rock!! :)))
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 30. 19:09

TBoGT:

Jármű: PMP600, Blista Compact
Sziget: Alderny
Fegyver: SMG
Karakter: Yusuf, Johnny
Klub: Bahama Mamas
Küldetés: A kidobós küldetések
Ruha: A szekrényben található alap öltöny
Rádióadó: Liberty Rock Radio

TLAD:

Jármű: Hexer (Luszie, a Hexer van fekete, arany, bordó, fekete fehér színekben is ;))
Sziget: Alderny
Fegyver: Automatic 9mm
Karakter: Johnny Klebitz
Küldetés: Get Lost
Ruha: Az alap [vagy Terry ruhája, ha kinézetre megy] (Bár nekem az alapjátékban lévő ruhája jobban tetszett. mármint Johnny -é.)
Rádióadó: Liberty Rock Radio
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 07:25

NoxiusEnterprise írta: Jármű: Hexer (Luszie, a Hexer van fekete, arany, bordó, fekete fehér színekben is ;))
Tudok róla, én sem azt írtam, hogy csak ilyen festésű motor van a játékban, hanem azt, hogy Jhonny saját festésű motra a csúnya. Nem ugyanaz. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 31. 10:06

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta: Jármű: Hexer (Luszie, a Hexer van fekete, arany, bordó, fekete fehér színekben is ;))
Tudok róla, én sem azt írtam, hogy csak ilyen festésű motor van a játékban, hanem azt, hogy Jhonny saját festésű motra a csúnya. Nem ugyanaz. :)
Oké, Én értettem félre.
Bár azt nem értem, hogy hogy várják el Johnnytól, hogy egy olyan lassúcska motorral, mint a Hexer, versenyt nyerjen :) Ki tudja :D Én inkább innovationt, vagy Revenantot használtam versenyeken.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 10:52

Szerintem igen gyors motor, én nagyon szerettem versenyezni vele, szinte mindet azzal nyertem meg. Amit nem azzal nyertem meg, az csak azért volt, mert éppen olyan motor volt nálam.. :D De egyébként mindig a ház előtti saját Hexer-el mentem furikázni, ami a versenyeket, és a bandázásokat illeti. (Persze, ameddig meg nem lett az Innovation). Lehet, hogy lassabban gyorsul, mint a többi motor, de jól kezelhető a hátsó széles kereke miatt, meg persze mint már mondtam sebességben sem utolsó.

Aztán mikor már megvolt az Innovation, akkor inkább azzal jártam bandázni, de akkor már rég megvolt a versenyzésből kapott 2,5%, szóval azt hagytam is, -meg mondjuk akkor már mondjuk csak a léghoki győzelem hiányzott, szóval bandázni is funból jártam el, de az összes fegyver meg is van. :) -mert versenyezni nem mindig szerettem, voltak különösen szar pályák, pl. Alderney-ben a tengerparti pályák, azok borzalmasak voltak szerintem. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 31. 13:54

Luszie írta:Szerintem igen gyors motor, én nagyon szerettem versenyezni vele, szinte mindet azzal nyertem meg. Amit nem azzal nyertem meg, az csak azért volt, mert éppen olyan motor volt nálam.. :D De egyébként mindig a ház előtti saját Hexer-el mentem furikázni, ami a versenyeket, és a bandázásokat illeti. (Persze, ameddig meg nem lett az Innovation). Lehet, hogy lassabban gyorsul, mint a többi motor, de jól kezelhető a hátsó széles kereke miatt, meg persze mint már mondtam sebességben sem utolsó.

Aztán mikor már megvolt az Innovation, akkor inkább azzal jártam bandázni, de akkor már rég megvolt a versenyzésből kapott 2,5%, szóval azt hagytam is, -meg mondjuk akkor már mondjuk csak a léghoki győzelem hiányzott, szóval bandázni is funból jártam el, de az összes fegyver meg is van. :) -mert versenyezni nem mindig szerettem, voltak különösen szar pályák, pl. Alderney-ben a tengerparti pályák, azok borzalmasak voltak szerintem. :D
Én szeretem a hexert, de versenyre szerintem nem jó. A végsebessége csak kevéssel jobb, mint a Zombiee, az Angel, vagy a Wayfarer, és igaz, hogy sokkal jobban elehet irányítani, aligha esel le róla, nehéz tönkretenni, meg minden, de a legjobb motor akkor is Brian speckó choppere :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 04. 06:10

NoxiusEnterprise írta: Én szeretem a hexert, de versenyre szerintem nem jó. A végsebessége csak kevéssel jobb, mint a Zombiee, az Angel, vagy a Wayfarer, és igaz, hogy sokkal jobban elehet irányítani, aligha esel le róla, nehéz tönkretenni, meg minden, de a legjobb motor akkor is Brian speckó choppere :)
Erről most felesleges lenne leállni vitatkozni, mivel amennyi ember, annyi vélemény. :D Neked az tetszik, nekem meg egy másik. Aztán kész. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 04. 14:52

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta: Én szeretem a hexert, de versenyre szerintem nem jó. A végsebessége csak kevéssel jobb, mint a Zombiee, az Angel, vagy a Wayfarer, és igaz, hogy sokkal jobban elehet irányítani, aligha esel le róla, nehéz tönkretenni, meg minden, de a legjobb motor akkor is Brian speckó choppere :)
Erről most felesleges lenne leállni vitatkozni, mivel amennyi ember, annyi vélemény. :D Neked az tetszik, nekem meg egy másik. Aztán kész. :)
De azért a Hexer néz ki a leg chopperesebben :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 04. 15:26

Nem tudom mit értesz "legchopperesebb" alatt. De biztos úgy van... :D Nálam a chopper az chopper.
"Whatever." (Ryder)

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 09. 21. 20:54

pedig én csak a hexer-el tudok versenyt nerni :P
Hé bro

bodom26

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 22. 07:22

Más motorral sem olyan nehéz, ha jól forgatod a baseball ütőt :D (mondjuk, ha faggio-val vagy kaszabolhatsz is akár, nem fogod megnyerni a versenyt ) :D Dehát, ha ez a kedvenced, nekem is zsír moci,de a borstörő is dobogós.Persze az a tiszta ha verseny végén nem véres az ütőd. doubleT custom csipázom :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 22. 14:30

bodom26 írta:Más motorral sem olyan nehéz, ha jól forgatod a baseball ütőt :D (mondjuk, ha faggio-val vagy kaszabolhatsz is akár, nem fogod megnyerni a versenyt ) :D Dehát, ha ez a kedvenced, nekem is zsír moci,de a borstörő is dobogós.Persze az a tiszta ha verseny végén nem véres az ütőd. doubleT custom csipázom :D
Én sose ütögettem az embereket, vagyis inkább azt mondanám, hogy a 100 alkalomból 10x maximum, mert csak hátráltató tevékenység. Ráadásul ha nem sikerült eltalálnod a célpontodat, attól még eltalálhatnak, és megüthetnek, ami megintcsak hátráltat.. :D Én mindig csak élre törtem, és fölényesen nyertem, de ezért nincs is meg a Trophy.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Kedvenc...-em

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 22. 15:02

XD ez jó volt "100 alkalomból csak 10x" ez pont elég, ha a cél előtt holtverseny gyanús a dolog és a végére tartogatod a "mennykőt",akkor elég egy is a verseny alatt :D

Válasz küldése