Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 08. 00:28

Milyen hatással van a történetre, hogyha Darko Brevicet nem ölöm meg mikor a reptérre hozzák elém? Később találkozhatok még vele?
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 08. 07:41

MaximusFTW írta:Milyen hatással van a történetre, hogyha Darko Brevicet nem ölöm meg mikor a reptérre hozzák elém? Később találkozhatok még vele?
Nem. Egyszerűen, ha hagyod elmenekülni, akkor Bernie megdicsér telefonon, hogy helyesen döntöttél, és akkor néhány dialógus még máshogy alakul, de a történetre nincs kihatással.

Szerk: A másik kérdésedre elfelejtettem válaszolni. Nem, nem találkozhatsz már vele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 08. 13. 19:35


Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 08. 20. 20:32

Én vagyok rasszista, vagy Schottlerben tényleg mindenkinek olyan hangja van mint Jacobnak?
It's time for the Lance Vance Dance!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 02. 15:16

dabidas írta:http://www.youtube.com/watch?feature=en ... jUpX_xdRwk

Szakadok.. :D Az a tánc .. xd
Sírok! XD XD Hatalmas! XD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 02. 19:48

dabidas írta:http://www.youtube.com/watch?feature=en ... jUpX_xdRwk

Szakadok.. :D Az a tánc .. xd
Nevettem! :D Nagyon komoly az a tánc! :D
Cube Head írta:Én vagyok rasszista, vagy Schottlerben tényleg mindenkinek olyan hangja van mint Jacobnak?
Szerintem is elég hasonló hangokat lehet hallani arra felé. Bár szerintem a Jamaicaiaknak elég hasonló hangjuk van úgy általában.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 10. 15:35

Szóval, történt velem egy olyan, hogy unatkoztam egyszer a GTA IV-ben (story complete), és éppen Hove Beachen jártam. Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy a régi ottani házam előtt ha leparkolok a kocsival, ott marad-e. Ottmaradt! Azóta olyan 2 órát játszottam még, de a kocsi még mindig ott van.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt csak egy játékhiba okozza-e, vagy esetleg minden kijelölt részen megmaradnak-e a kocsijaim? Régebben láttam több hasonló részt is, de mióta ezt tudom, még nem volt alkalmam kipróbálni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
hzoli96
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 07. 12. 20:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: hzoli96 » 2012. 09. 10. 15:54

Kiscserko írta:Szóval, történt velem egy olyan, hogy unatkoztam egyszer a GTA IV-ben (story complete), és éppen Hove Beachen jártam. Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy a régi ottani házam előtt ha leparkolok a kocsival, ott marad-e. Ottmaradt! Azóta olyan 2 órát játszottam még, de a kocsi még mindig ott van.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt csak egy játékhiba okozza-e, vagy esetleg minden kijelölt részen megmaradnak-e a kocsijaim? Régebben láttam több hasonló részt is, de mióta ezt tudom, még nem volt alkalmam kipróbálni.
Igen minden kijelölt helynél ottmaradnak, TBoGT-ban és TLaD-ban is parkolhatsz Niko háza elé, akkor is ottmaradnak a kocsik/motorok :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 10. 17:28

hzoli96 írta:
Kiscserko írta:Szóval, történt velem egy olyan, hogy unatkoztam egyszer a GTA IV-ben (story complete), és éppen Hove Beachen jártam. Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy a régi ottani házam előtt ha leparkolok a kocsival, ott marad-e. Ottmaradt! Azóta olyan 2 órát játszottam még, de a kocsi még mindig ott van.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt csak egy játékhiba okozza-e, vagy esetleg minden kijelölt részen megmaradnak-e a kocsijaim? Régebben láttam több hasonló részt is, de mióta ezt tudom, még nem volt alkalmam kipróbálni.
Igen minden kijelölt helynél ottmaradnak, TBoGT-ban és TLaD-ban is parkolhatsz Niko háza elé, akkor is ottmaradnak a kocsik/motorok :D
Ez de sz*r. Leparkolsz egy idegen háza elé, és nem kell se fizetned, és még a kocsidat sem lopják el... :D Odaparkolhatsz, ami egyébként neki lenne fenntartva. Pfff... Nagyon vicces a R* mit ne mondjak.

De így legalább meg van oldva egy probléma, miszerint a DLC-kben alig lehet hova parkolni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 10. 17:44

Valaki tudna valami térképet készíteni ezekről a helyekről? Elég béna vagyok a keresésben :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 10. 19:13

Kiscserko írta:Valaki tudna valami térképet készíteni ezekről a helyekről? Elég béna vagyok a keresésben :D
A GTAPlace szerkesztői egy egész cikket szenteltek neki: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/810/buvohelyek

Ebbe még számold bele a TLAD-os meg a TBOGT-is búvóhelyeket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 11. 14:22

Rockstar69 írta:
Kiscserko írta:Valaki tudna valami térképet készíteni ezekről a helyekről? Elég béna vagyok a keresésben :D
A GTAPlace szerkesztői egy egész cikket szenteltek neki: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/810/buvohelyek

Ebbe még számold bele a TLAD-os meg a TBOGT-is búvóhelyeket.
Köszi, úgy értettem, hogy lehet-e valahova parkolni ezeken kívül is, de azt hiszem, ezekkel is beérem :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 11. 15:45

Kiscserko írta:
Rockstar69 írta:
Kiscserko írta:Valaki tudna valami térképet készíteni ezekről a helyekről? Elég béna vagyok a keresésben :D
A GTAPlace szerkesztői egy egész cikket szenteltek neki: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/810/buvohelyek

Ebbe még számold bele a TLAD-os meg a TBOGT-is búvóhelyeket.
Köszi, úgy értettem, hogy lehet-e valahova parkolni ezeken kívül is, de azt hiszem, ezekkel is beérem :D
Nem lehet, csak a házad előtt van ilyen kijelölt hely!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 23. 01:11

Szeptember 27.-én, Csütörtökön 5-8-ig lesz GTA IV Multiplayer Event. Én ott leszek, ki jön még?

PSN ID: AranySas

Szerk.: elírtam, nem pénteken, hanem csütörtökön lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 25. 14:36

Egyébként én a GTA epizódokban mindig sokat öltözködtem, nem tudom, hogy ki hogy van vele :). Egy idő után meg is vásároltam mindenhol, ahol lehetett az összes ruhát, hát volt pénz SA -ban, és IV -ben is bőven :D
De igazából a IV -ben nem voltam megelégedve sem a boltok kínálatával, sem pedig a számukkal/elhelyezkedésükkel.
Ugye van Brokerben egy Russian, van két Perseus és egy Modo Algonquinban.
Én, ha boltokat terveznék legalább két boltot hoznék még be:
1.) Gangstlye: Egy bolt, ahol bandaruhákat, fejkendőket, napszemüvegeket, és a különböző cégek (Sprunk, E-Cola, Cluckin' Bell, Burger Shot, Tw@) ruháit lehetne felvenni, néhány plusz bőrdzsekivel és bakanccsal (Olyan, mint Dwayne -é, csak más színekben is).
2.) ExClotheic: Egy a Modonál elegánsabb ruhákat árusító bolt, ahol a kínálat garbókból, garbós öltönyökből (Mint Phil, Pegorino, Vlad ruhái), nyakkendős ingekből, kellemesebb pulóverekből, svájci sapkából, és kalapból áll. Ezekhez nem annyira elegáns cipők járnának, mint amilyenek a Perseusban vannak.
Lehet, hogy hülyeség, de én ilyennek örültem volna. Meg a boltok elrendezésének (plusz az a kettő, amit írtam):
Broker/Dukes: Russian (1)
Bohan: Gangstyle (1)
Algonquin: Perseus (2)
Alderny: Modo (1), ExClotheic (1)

Na, véleményeket várok :)
Guess who's back!

Válasz küldése