Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 19:53

Most Mashkov vagy magyarúl beszélt csak cenzúrázva volt, vagy nem volt, csak én nem tudok oroszúl :D A következő részbe is Vladimirt akarjuk!! :D

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 30. 07:40

Nem kell tudnod ruszkiul. :P XD Van hozzá felirat. :P Mondjuk érdekes lett volna az ő hangját hallani a játékban. XD Hogy sikítana, mikor zuhan vagy nyögne a létrán, fuldokolna?! XD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 08:04

Egyébként az átlagember elégedett a GTA IV autókínálatával? MErt én igen. Az egyetlen dolog, amit nem reformálnék meg igazán, az az ilyen közlekedés volt. Minden más jó alap egy jobb játékhoz, viszont ez már mga lehetne a következő játék :)
Az egyetlen dolog, amit beraknék egy Windmill nevű autó lenne (Mellesleg visszatenném az SA -s Hustlert is). Kb. egy nyitott tetejű Hummer, tömörebb fémszerkezettel és egyedi lökhárítóval/lámpákkal (A lökhárítón tüskék lennének, a lámpák pedig nyitott szájú koponyák). A színe fekete lenne, a látható fémrészek aranyszínűek.
A járműből csak egyetlen lenne a játékban, úgy lehetne megszerezni, ha megcsinálsz 15 taxis küldetést, a 15-ik pont e mellé fogja vitetni magát, és ezzel elhajt. Akkor ki kell szállni és kirángatni a kocsiból, és tied lesz a Windmill :D
Megjegyzem ez az ötlet a IV -hez ma éjszaka álmomban született, amikor is én voltam Niko :)
Tök állat lenne egy ilyen kocsi :)

Más:
Én a GTA V -ben lehetővé tenném, hogy már saját bandát csinálhass, amiket akár te is felfegyverezhetsz.
Tehát van egy alapvető bandád, mondjuk minden embernél kés van, de vannak, akiknél Glock17, az életük annyi, mint neked, az alapvető jármű pedig Dilettante.
Tehát ezeket állíthatnád be, bizonyos pénzösszegért (Persze lenne egy limit, hogy miket/mennyit, továbbá amiket beírok, az én bandámat jellemezné):
Alap fegyver: Desert Eagle
Speciális fegyver: Remington870, AK-47
Életerő: 100 (A játékos alap életereje)
Golyóálló mellény: 50 (Alap mellény -erősség)
Jármű: Patriot

Persze örülnék, ha a játékos fizikumát, speciális mozdulatait, életerejét, mellény-kapacitását, stb. -t lehetne fejleszteni.
Guess who's back!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 30. 08:17

Hessa: Hát ja elég durva hangja van - még szegény kiskorú gamer-ek megijednének :D De a sorozatban a szinkron mindig is világbajnok volt. Ja és a jelenetek á... profi. pl. a san andreas-ban a graf. nem volt csúcs(karakterek keze mint ovodás homokozólapát) :) de a mozgás, testbeszéd, szöveg csúcs volt.Még, ha nem is tudsz annyira angolul, akkor is ez a játék érteti meg legkönnyebben magát szerintem.
NoxiusEnterprise: ó igen! A tudatalatti, lehetséges, hogy tényleg lenne ilyesmi!
Pont erre gondoltam már én is és pont így képzelném el még a bandaautó is stimmel a patriot.Nálam még annyi volt, hogy lenne egy jó kis törzshely ill. az embereim kapnának fizetést ebből következik, hogy lenne respekt jelző ikon a statisztka menü pontban- vagyis úgy állnak hozzád, ahogy te bánsz velük pl. opció mint: fizetésemelés vagy ilyesmi :D Vagy ez már túl összetett lenne? :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 08:45

bodom26 írta:Hessa: Hát ja elég durva hangja van - még szegény kiskorú gamer-ek megijednének :D De a sorozatban a szinkron mindig is világbajnok volt. Ja és a jelenetek á... profi. pl. a san andreas-ban a graf. nem volt csúcs(karakterek keze mint ovodás homokozólapát) :) de a mozgás, testbeszéd, szöveg csúcs volt.Még, ha nem is tudsz annyira angolul, akkor is ez a játék érteti meg legkönnyebben magát szerintem.
NoxiusEnterprise: ó igen! A tudatalatti, lehetséges, hogy tényleg lenne ilyesmi!
Pont erre gondoltam már én is és pont így képzelném el még a bandaautó is stimmel a patriot.Nálam még annyi volt, hogy lenne egy jó kis törzshely ill. az embereim kapnának fizetést ebből következik, hogy lenne respekt jelző ikon a statisztka menü pontban- vagyis úgy állnak hozzád, ahogy te bánsz velük pl. opció mint: fizetésemelés vagy ilyesmi :D Vagy ez már túl összetett lenne? :D
Az már túl összetett. De persze lennének törzshelyek, amikből pénzt szedsz, és az embereid pedig szednék a védelmi pénzeket, hívhatnád őket kocsiért, segítségért, megvédenek rendőrök, más bandák ellen, stb.
És persze a törzshelyek is meglennének. :)
Mint a VC -ben is :D
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 30. 09:56

A különleges kocsi szuper lenne, de nem taxi küldetésnél nyílna meg, hanem mondjuk egy kiadós autógyűjtés végén utolsó járgány, ami mégsem kell a vevőnek... XD Mellesleg a Hustler nekem is hiányzik. Imádtam a stricis küldetést. :)
A bandázás viszont nem izgat. Én mindig is magányos farkasként küzdöttem. Nem szeretem, ha béna emberkék csak káoszt teremtenek, mert ellenfelet alig ölnek... -.-"
De VC fílinges biznisz jöhetne ismét! Az vitte nálam a pálmát! Végre lehetett hasznos dolgokra is költeni azt a temérdek pénzt. :D

Nem egy eredeti nyelvű filmet láttam Mashkovtól és be kell vallanom, a Tolvajban nem kicsit volt hátborzongató! XD Az Edge-ről már nem is merek szólni. XD De az fix, ha mégis az ő hangján szólna Nico, nem lenne ilyen szerethető karakter. Elvinné a sötét oldal felé. XD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 10:39

Én mindig szerettem hagyni, hogy mások harcoljanak helyettem:
Ray Boccino -t két rendőr lőtte le helyettem, az egyik bérgyilkos küldetésnél elfogyott az összes lőszerem, és akkor három rendőr lőtte le az utolsó embert, akit meg kellett volna ölnöm.
Szerintem egy taxitársaság első küldetésének az lehetne a célja, hogy lopj el mondjuk hat azonos kocsit, amiket aztán feketére kell festeni, és egyenként elvinni a szerelőműhelybe, ahol taxivá alakítják. Az jó lenne :)
De végre limuzinban is lehetne sofőrködni, az lenne a legjobb :)
Persze ha lehetne választani a cégek közül, hogy miket lehetne vinni, én ilyen listát engednék:
-Taxitársaság:
1.) Lopj el hat Washingtont (Időre)
2.) Fesd őket feketére (Időre)
3.) Alakíttasd át taxivá (Időre)
4.) Szedj fel embereket sofőrnek (Ismerőseid segítenek)
-Autószalon:
1.) Lopd el a térképen jelölt 3 Turismo -t (Időre)
2.) Lopd el a térképen jelölt 3 Comet -et (Időre)
3.) Lopd el a térképen jelölt 4 PMP 600 -at (Időre)
4.) Lopd el a térképen jelölt 1 Infernus -t (Időre)
-Smoking Saint Bar
1.) Lopj el egy bútorszállítót, amiben van bútor (Összesen kettő megy az úton)
2.) Rabold ki a szeszlerakatot (Hármas körözési szint)
3.) Szerezz személyzetet (Ismerőseid segítenek)
4.) Verd szét a három konkurens bárt (A személyzeted segíthet)
5.) Védd meg a bárt a helyi banda védelmi pénz szedőitől

Egyenlőre ennyi. Szerintem nem is lenne rossz :)
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 30. 10:45

Ha végre visszajönne a Vice Cityben látott üzlet vásárlás, akár helyek küldetései is lehetnének ezek! Limuzin társaság. Strip klubban új szolgáltatás fuvar a kuncsaftoknak. Király lenne! :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 30. 11:28

Hé srácok! Szerintetek meddig fogják a pályák méretét növelni? Határ a csillagos ég, vagy lesz majd egy pont ahol megállnak? Mondjuk lesz egy 20x nagyobb méretű pálya mint S.A.? Persze kidolgozott pályára gondolok szépen beépítve mesterséges ill. természetes dologgal.Ja nem a graf. és a story rovására.Vagy már sokat kérek? :D
Lenne egy nagyon nagy pálya, három fő várossal ilyen: los santos, liberty city, vice city.
Elhelyezkedésük nagyjából megfelelne a valóságnak lib.c. észak kelet - los.s. dél nyugat - vice c. dél kelet. Lenének államok is san a. , liberty, vice meg még egy pár, néhány kisvárossal és természetesen a zöld övezet mindennel ami csak létezik - midenki örülne, aki libert cityt, san andreast, ill. vice cityt szerette.Európa le van tojva :D Hatalmas pálya hatalmas feladat a R*-nak... na majd egyszer...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 11:43

Én inkább annak örülnék, hogy ha lenne olyan, hogy akár több küldetés erejéig visszatérhetsz mondjuk VC -be, és ott is lenne egy állandó mentőházad.
Persze az, hogy két három távoli város van együtt hülyeség lenne szerintem, de így, küldetésekig jó lenne :)
Én egy SA -nál maximum háromszor nagyobb pályát várnék el, egy Liberty City -nél másfélszer nagyobb várossal, és hat-hét igazi kisvárossal, néhány tanyával, stb.

Mellesleg eszembe jutott erről a GTA IV -es mentőházak száma:
Én lehetővé tenném, hogy vehessünk egy házat Dukesban, illetve, hogy ha nem Playboy -t, hanem Dwayne -t ölö meg, akkor az ő kis romos lakását kapd meg. Szerintem jó lenne :)
De a GTA V -re ilyen házakat várok:
-Körpanorámás lakás a kikötő mellett, egy állandó hajóvala part mellett
-Lakás, közel a kórházhoz
-Kis faház az erdőben (Egyenlőre szegényesen ennyi)
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 30. 14:31

Egy várost alig tudnak összeszedni, nemhogy egy egész földrészt nagyvárosokkal... XD Meg minek aknáznának ki mindent egy játékban? Nekik abból nem lesz több pénz.Bár az tetszene, ha mondjuk egy nagy város lenne több főhőssel, akik között lehetne váltogatni, de nem DLC lenne, mint IV és társai szemszögéből!
Ha egyszer lesz GTA európa, azon belül is GTA Hungary, tuti hogy a főhős egy kisnyugdíjas lenne, akinek egyik fő küldetése minden csekket befizetni! XD XD

Hmm.. Ez a főszereplő csávó szerintem olasz és a család alatt mást ért, mint mi... XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 30. 15:32

Az tény, hogy hülyék lennének mindent egy részbe sűríteni aztán no kihívás.
De azért egy nyílt világú játék úgy tud fejlődni ha minél nagyobb és számtalan lehetőség vár rád. pl. a méretbeli visszafelefejlődés ami a IV-nél volt tapsztalható az nem okés.
A többiről már nem is beszélve. A grafika ill. a már átgondolt földhözragadt és néhol csavaros történet. Meg persze azt készpénznek lehetett venni, hogy a karakterek szenzációsak lesznek. Az is igaz, voltak jó kis újítások.De ha beülök egy cometbe azért 3- asig hadd váltson már fel az muki mielőtt falhoz vagy hajtű kanyarhoz ér :P
A Skyrim-nak sem a fő kampány volt az erénye az csak olyan 15 óra volt. Azért volt 150-200 óra a játékidő, mert hatalmas volt a felderítésre váró terület meg tartalmas volt. Az elején sok is egy kicsit egyszerre. Nem is sajnáltam érte a pénzt. A gta mellett ez a játék ami megéri a pénzét mostanában.
De ha egy játék masszív mindenféle szempontból akkor nincsenek így kezdődő mondatok, hogy -de jó lenn ha ez meg ez... meg -kár, hogy nincs ez meg ez
Tudom! Akkor az lenne amit a legelején írtam.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 01. 11:10

Méretében lehet hogy kisebb volt Liberty, de tartalmában überelte San Andreas-t. Jó ideje játszom már IV-vel és még mind a mai napig találok újabbnál újabb vicceket, easter egg-eket és mindenféle érdekességet. San Andreas ebből a szempontból uncsi. Gyorsan megtaláltál mindent, bejártad az egészet, felfedeztél mindent... Ide is illik az a mondás, hogy a kevesebb néha több. :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 01. 13:02

Először is visszatérnék még az előző kommentjeitekhez. Azt mondtam, hogy "na majd egyszer" és nem éppen holnapra gondoltam :P amúgy meg miért ne lehetne három baszott nagy város egy annál is nagyobb pályán mondjuk a gta VI vagy VII-ben.Lehet akkorra már ez alap lesz meg lehet megköveteli majd a konkurencia a változást ebbe az irányba kitudja.Abban már igazad van, hogy tartalmilag nem lőhetnek le mindent mert akkor nehéz újítani.Ja, egyépként a nagy városok meg nagy pálya hm... várjunk csak... aha! san andreas itt is valami ilyesmi volt ha nem csal az amnéziám :P jó azért én nagyobbról ábrándoztam.A másik NoxiusEnterprise azt írta neki elég lenne a s.a. háromszorosa - hát az sem éppen pirinyó inkább k**va NAGY!
los santos háromzorosa stb. a pálya 3x-osa az sem lenne kicsi nem? Ja és végül. Ha nem csal az órajelgenerátorom a R* is azt pofázta, hogy a gtav lesz a legnagyobb nyílt világú játékuk amit megalkottak. A pálya méretére értették nem-e? :D akkor ők is úgy gondolják, hogy nem baj az, ha nagy a map és talán nem baj a fanoknak sem :P
Visszatérve az eredeti válaszhoz, gta IV vs san.a. Igazat kell adjak abban, hogy a san andreas a stáblista lepergése után dögunalom, de a fő problémám nekem az volt, hogy egyedül maradtam, ha dugni akartam nekem kellett mennem.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy olyan mint ha eltűntek volna az ismerőseim sohasem kezdeményeztek = nem hívtak telón ők. Meg mondjam mi volt a gtaIV- ben a legnagyobb nekem ami mindent űberelt az amikor
végigvittem a játékot és mentem az utcán szépen csendben és egyszer csak megszólal a telefon és "hé Niko itt Roman nem jössz zabálni" nagyon nagy volt, itt éreztem, hogy nem vagyok egyedül mint a kisujjam.Ha hiszed, ha nem én ezért nem unom még a gtaIV-et a lényeg nekem az és ez nekem mindig szempont volt, hogy mi van ha végigvitted az ilyen típusú játékokat és ebben igazad van Hessa a IV veri a s.a. ha így vesszük. Ez egy vélemény volt :D és most idéznék egyet - "ismered a mondást a véleményről és a segglyukról, mindenkinek van egy" Joey DeMaio,-Manowar XD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 01. 17:36

A járművek terén még betennék néhányat:
1.) Slowstorm: Egy háromkerekű luxusmoped, ami egyszerre autó és motor kategóriás. Nevével ellentétben meglehetősen gyors, a Faggionál gyorsabb, és jónéhány autót is képes lerázni. A hátul levő két kerék miatt gyakorlatilag felboríthatatlan. A sebessége nem rossz, a gyorsulása viszont nem valami jó. A fékei jól fognak, és a kanyarokat is jól bírja. Főleg a gazdagabb emberek használják.
A játékban feltűnik egy speciális darab is, bordó festéssel, aranyozott fémrészekkel, zebracsíkos üléssel, a hátulján "Mert gyalogolni csak a bénák szoktak!" felirattal.
2.) Scuter: Ez egy kétkerekű motoros szkúter, amivel alig mész gyorsabban, mint sprintelve, viszont könnyebben felborulhatsz vele. Konkrét értelme nincsen, mert vezetés közben nem tudsz lőni. Ugyanúgy mozoghatsz vele, mint gyalog (-ugrás, -guggolás).
Kb ennyi :)
Guess who's back!

Válasz küldése