Egyéb játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 27. 18:36

Cube Head írta:Mostanában Age Of Empires 3-mal szoktam játszani. Az olyan, hogy elkezdem, és legalább 4-5 óráig a gépnél tart
Az AOE III jó, de a II és annak a kiegészítője sem megvetendő. Vagy épp az Age of Mythology, vagy a the TITAN expansion. Az AOE I kivételével az összeset végigvittem :) Jók ám, csak azok stratégiai játékok.
Guess who's back!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 09. 30. 09:16

Nem szabad mindig csak GTA-zni xD
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 30. 12:48

Ja,vannak más jó játékok is XD
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 18. 01:01

Mi a véleményetek a sleeping dogs nevű gta klónról? Mert szerintem az egyik legjobban sikerült a gta klónok közül, mivel szeretem a távol keleti kultúrát és a harcművészetet és a trailerek és a gameplay videók alapján felkeltette az érdeklődésemet, és aztán eléggé kellemeset csalódtam. Olyan jó közelharcot tettek bele, hogy alázza teljesen a gta 4 egyszerű verekedését. A küldetések szerintem eléggé pörgösek pláne a triádé, és a grafika is szerintem nagyon szép pláne HD packal. Negatívum az, hogy nem olyan hosszú a játékidő meg, aztán nem lehet benne olyan sok mindent csinálni, de szerintem a gta klónok közül a legjobb pláne azért is okozott ez a játék meglepetést, mert a mafia 2-ben óriásit csalódtam mivel amilyen remek volt az első rész olyan elcsépelt lett a második.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 18. 15:21

A Sleeping Dogs valóban egy jó játék.Mivel nekem sajnos csak a demója van meg,ezért nem nagyon tudtam eddig felfedezni,de valóban nagyon pörgős.Nos,a tapasztalataim alapján a közelharc 1000szer jobb,mint a GTAIV-ben(nem azért,jó hogy a realitás miatt,de a GTAIV-ben van az eddigi legszarabb közelharc,amit valaha videojátékban tapasztaltam)és ez jócskán feldobja a játékot,és véresebb,brutálisabb is a GTAIV-nél.Mivel csak demó formában van meg,ezért a bunyón kívül csak a lövöldözést tudom még véleményezni,ami szerintem szörnyű.Bár nem olyan káosz,de a GTA-ékhoz(a IVéhez)képest elég tragédia,én legalábbis nem élveztem.Videókat néztem róla én is,és az autóvezetés meg a törésmodell az egy újabb mínusz pont a GTAIV-gyel szemben(szerintem). Ami viszont megint csak plusz pont a GTA-val szemben,az az open worldje,mert ebben a játékban megint lehet tetoválni,fodrászhoz menni,1000szer jobb ruhák vannak benne,mint a GTAIV-ben.Szóval összességében szerintem is egy jó játék,a közelharc lett benne szerintem a legjobb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 18. 17:10

Nem lehet tetoválni és hajat vágni benne, főszereplőnek vannak tetoválásai, de pluszba nem lehet rátenni. A lövöldözés tényleg gyengébb a gta 4-nél, de szerintem nem olyan rossz.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 10. 18. 18:19

Lehet hülyén hangzik, de ém azt szeretem, ha érzem hogy eltalálom e fegyverrel, és nem csak mintha átmenne rajta al őszer.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 19. 00:03

Cube Head írta:Lehet hülyén hangzik, de ém azt szeretem, ha érzem hogy eltalálom e fegyverrel, és nem csak mintha átmenne rajta al őszer.
Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de ha igen, akkor nekem is bejön amikor pl. a Gta Iv-ben eltalálok vkit, annak meg mondjuk hátralökődik a karja, lábon lövöm és összcsuklik, vagy épp a shotguntól megtanul repülni. Hogy ne csak lőjem, aztán meghal, hanem minden töltënyre reagáljon.

A Sleeping Dogs nekem nem jött be. A lövöldözés nekem nem jött be, története kissé elcsépelt, mellesleg valamit ott nagyon elszúrtak, a közelharc unalmas és egyszerű. A grafika szép, csak valahogy nekem életszerűtlenek az emberek. Az animációk is elég egyszerűek, nem életszerűek. Ez csak személyes vélemény, kinek mi jön be, mit lát benne.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 19. 07:59

Én azt mondom, hogy van a GTA, és a többi klón :P
Hogy ha kijön egy tejfölösszájú trónkövetelő, mindig azt mondják, hogy nem kell a gta-hoz hasonlítani! Már pedig én akkor is hasonlítgatni fogom míg világ a világ :P És nálam általában a GTA -k nyernek. Ja bocs, mindig a GTA-k nyernek. Emlékszek, amikor a MaffiaII jött ki, ill. még jóval megjelenés előtt, mondták sokan az infókra hivatkozva, hogy így meg úgy alázza majd a GtaIV-et. És alázta? Egy szart. Hiába hasonlítgatok én is, tényleg nincs értelme. De! Miért is tenném? A GtaIV 2008-as az "alvó kutyák" meg még ki sem hűlt.
Egy négy évvel ezelőtti játékot egy 2012-eshez hasonlítani? Az nem igazságos. Majd, ha kijön egy klón a GTAV-tel szinte egy időben, vagy legalább abban az évben. De van egy tippem ki nyerne. Viszont, ha jön az V, mondjuk tavasszal, a sleeping dogs és közte nincs nagy időkülönbség, mégis, szerintem egy napon nem lehet majd a két játékot említeni. Fogadok bárkivel, hogy ha végre berúgja az ajtót az V, lesöpör minden klónt, de még a közvetlen utánna jövőket is.
Ja! ő... Ez az egyéb játékok topic? Bocsesz XD Félre katt. vagy csak már megint az a fránya elfogultsásg XD XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 19. 08:15

bodom26 írta: Egy négy évvel ezelőtti játékot egy 2012-eshez hasonlítani? Az nem igazságos.
Fogadok bárkivel, hogy ha végre berúgja az ajtót az V, lesöpör minden klónt, de még a közvetlen utánna jövőket is.
Ja! ő... Ez az egyéb játékok topic? Bocsesz XD
Nem játszottam azzal a játékkal, de egyébként ha megjelenést nézzük, tényleg nem igazságos, de te magad is említetted, hogy a IV sem "hűlt még ki", tehát lehet hozzá hasonlítani, nyugodtan. Legalábbis szerintem. Nincs túl sok jobb játék a GTA-nál, ami azt leneit hogy csomó rosszabb van nála, és szerintem jó dolog egy brilliáns játékhoz hasonlítani egy rosszabbat.

Közvetlen utána jövőkre a következő GTA epizódokat érted? Mert, ha igen, szerintem nincs igazad. Elég megalapozatlan ezt még így kijelenteni, hogy az V-ről is alig tudunk valamit, az utána jövő részekről meg pláne.. :D

Am ja. Kissé nem is off ez az uctolsó pár hozzászólás, mert végülis GTA, de nem is nagyon on. Vonakodom a kettő közt.

Egyébként valaki játszott már a Fable 3-al? 3 hete nyertem egy Xbox-os verziót, de sehogy sem tudok megszabadulni tőle.. (Nekem nincs Xbox-om)Azt viszont tudom, hogy állítolag jó játék... Aki ismeri, adna róla egy kis "beszámolót", némi véleménnyel megfűszerezve? :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 19. 09:50

Luszie:Én szívesen :) Xboxos vagyok :)
De amit hallani fogsz,az szerintem annyira nem fog tetszeni neked,mert én csak kölcsönkaptam a Fable3mat,de nekem nagyon nem jött be.Open World játék az is,de a grafikája szerintem nevetséges,a mellékfeladatok benne szintén(fát kell vágni a favágónak,meg ütni kell a vasat a kovácsnak)meg van egy hülye kutyád is benne,aki hűséges,de nem olyan komoly.A jó benne viszont,hogy magyar nyelvű.Bocs,hogy itt mocskolom azt a játékot,lehet hogy neked bejönne,de nekem felállt a szőr a hátamon tőle.Ez persze csak magánvélemény
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 10. 19. 11:19

Kiscserko írta:
Cube Head írta:Lehet hülyén hangzik, de ém azt szeretem, ha érzem hogy eltalálom e fegyverrel, és nem csak mintha átmenne rajta al őszer.
Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de ha igen, akkor nekem is bejön amikor pl. a Gta Iv-ben eltalálok vkit, annak meg mondjuk hátralökődik a karja, lábon lövöm és összcsuklik, vagy épp a shotguntól megtanul repülni. Hogy ne csak lőjem, aztán meghal, hanem minden töltënyre reagáljon.

A Sleeping Dogs nekem nem jött be. A lövöldözés nekem nem jött be, története kissé elcsépelt, mellesleg valamit ott nagyon elszúrtak, a közelharc unalmas és egyszerű. A grafika szép, csak valahogy nekem életszerűtlenek az emberek. Az animációk is elég egyszerűek, nem életszerűek. Ez csak személyes vélemény, kinek mi jön be, mit lát benne.

Igen, erre gondoltam. Amikor nem csak átmegy rajta a golyó, és meghal, hanem reagál.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 19. 11:35

bodom26 írta:Emlékszek, amikor a MaffiaII jött ki, ill. még jóval megjelenés előtt, mondták sokan az infókra hivatkozva, hogy így meg úgy alázza majd a GtaIV-et. És alázta? Egy szart.
Én is azt hittem, hogy ugyanolyan vagy jobb lesz a gta IV-nél, mert eléggé hypeolták és azt hazudták hogy lesz vagy 30-40-50 chapter, és mellé mellékküldetések, hát a szart 15 lineáris chapter és semmi mellékküldetés. Kicsi a játéktér az első részben sokkal nagyobb volt, és nem izgalmasak se a küldetések se a történet.

bodom26

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 19. 11:57

Luszie: Picit félreértettél. Nos, "a még ki sem hűlt" dolgot a szunyókáló kutyusokra értettem. :)
Szerintem a GtaIV már nem számít új játéknak, ez a klón viszont nagyon is. Mivel a számítástechnika rohamosan fejlődik, négy év nagyon hosszú idő. Pláne a játékiparban. Négy év pont elegendő, egy igényes játék, folytatásának fejlesztésére és megalkotására. Ami szintén igényes. Abban igazad van, hogy még a négy évvel ezelőtti gtaIV, így is megállja a helyét a mostani konkurenciával szemben, így nyugodtan lehet egymásnak feszíteni őket. Ezért mondtam azt, hogy van a GTA és a többiek. Legalábbis egyenlőre.
Amit pedig arról mondtál, hogy ezt értem a GtaV utáni Gta részekről is?
Dehogy! Kizárólag a klónocskákra értettem :) A gta VI, ha ez lesz a neve, jóhogy übereli majd az V-öt. Ez alap. Természetesen az igaz, hogy nem tudunk szinte semmit az V-ről, de mint mondtam, alázni fogja az utánzatokat. Erre akkár mérget eszek :D

bodom26

Re: Egyéb játékok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 19. 12:06

brenor írta:
bodom26 írta:Emlékszek, amikor a MaffiaII jött ki, ill. még jóval megjelenés előtt, mondták sokan az infókra hivatkozva, hogy így meg úgy alázza majd a GtaIV-et. És alázta? Egy szart.
Én is azt hittem, hogy ugyanolyan vagy jobb lesz a gta IV-nél, mert eléggé hypeolták és azt hazudták hogy lesz vagy 30-40-50 chapter, és mellé mellékküldetések, hát a szart 15 lineáris chapter és semmi mellékküldetés. Kicsi a játéktér az első részben sokkal nagyobb volt, és nem izgalmasak se a küldetések se a történet.
Ezt mondom én! Ha van minőség, amiben vakon meglehet bízni, az a GTA.
Meg a R*-os skacok. :) Már bizonyítottak, nem egyszer-nem kétszer.Nálam, még nem született meg az a gta klón ,ami csak egyáltalán veszélyeztette volna ... a LEGENDÁT. :D

Válasz küldése