The Ballad of Gay Tony

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 19:45

mátéka írta:
Luszie írta:Miért írják azt, hogy ebben az DCL-ben derül ki az elveszett gyémántok holléte?
Persze, az utolsó bejátszásban kiderül, hogy egy hajléktalan találja meg őket a szemét közt, valami irdatlan nagy fatális véletlen folytán, (aki a GTA V-ben benne is van?!) de nem ott hallunk róla először.
Na mindegy, nem is az a lényeg, hanem, hogy a GTA IV-ben az interneten is lehet olvasni arról, hogy egy csövi gyémátokat talált.. Szóval, aki azt ott elolvasta, (mert tud angolul, vagy ismert pár szót a cikkből.) annak már "le volt lőve a poén" a TBOGT-re. Csak sokan azt mondták, hogy csak abba derül ki..
A gyémántok történetének azon szakaszai derülnek ki, amieyek az alapjátékban fekete foltok maradtak. Pl. kiderül, hogy hogyan jutnak ki a hajóról Tonyhoz, onnan a Lost MC hogyan lopja el, és hogy kerülnek a szemetesekbe, ahonnan Niko összegyűjti. Ezenkívül kiderül, hogy a múzeumi eset után hova kerül a pénz és a gyémánt, amelyet Luis szerez vissza, mivel csak annyit tudtunk, hogy nem Isaacnél van. Így lesz világos, hogy hogy kerül vissza Luishoz és Tonyhoz Gracie visszaadásánál, és hogy miért is lesz olyan mérges Bulgarin.

Ja, így értem... :) Köszi!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 10. 22:55

Arra utaltam, hogy ahhoz a szegény hajléktalanhoz, Kapowitz-hoz kerül végül a gyémánt.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 05. 22:35

Rathel írta:Közben beillesztenék egy telefonbeszélgetést a játékból mely Luis és Bulgarin között hangzik el, amin én szétröhögtem magam. :lol: Nem nevezném kimondottan spoileresnek, mert túl nagy konkrétumot nem árul el, de ha valaki tényleg nem akarja tudni, akkor ne kattintson rá.
http://www.youtube.com/watch?v=8wxGk4EiOVk
Hát ez epic, főleg amikor a végén kétszer megkérdezi hogy el tudná-e ismételni mégegyszer. :lol: Be kell szerezzem PC-re is, mert X360-t eladtam és már viszonylag régen vittem ki a játékot.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 10. 23. 15:30

valaki nemtudja hogy kell táncolni meg csoportosan táncolni? :D
Hé bro

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 15:35

9oli2010 írta:valaki nemtudja hogy kell táncolni meg csoportosan táncolni? :D
Min játszol?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 23. 17:07

9oli2010 írta:valaki nemtudja hogy kell táncolni meg csoportosan táncolni? :D
Ps3-on úgy van, hogy a bal analóg kart próbálod ritmusra mozgatni tetszőleges irányba, és mikor ott a hangszórónál a jobb alsó sarokban írja hogy "Hold" akkor abban az irányban tartod. Ha jól csinálod, akkor bevesznek a csoportos táncba, és akkor meg kört, négyzetet, stb.. kell nyomkodni. Mikor mit. De az sokkal egyszerűbb szerintem mint elérni a hibátlan táncot.
Ha azt is jól csinálod, akkor már kapod is a trophy-t :)

Szerk: Természetesen ezeket a gombokat PS-n kell nyomni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 10. 28. 06:56-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 10. 27. 19:33

Kinek mennyi ideig tartott megnyernie az L.C. Cage Fighters mind a 6 menetét? Én már tegnap óta próbálkozom, de mindig a döntőben bukom el. Majdnem földhöz vágtam a kontrollert már, nagyon idegesítő. Mondjátok meg őszintén: én vagyok a béna vagy tényleg nehéz? xD :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 27. 19:36

Tényleg nehéz, én is sokszor nekifutottam. A vége felé azt a taktikát követtem, hogy közel léptem, lekevertem neki kettőt, hátra léptem. Megint közel léptem stb-stb. Mikor többen jöttek, akár fegyverrel is, ott is ezt csináltam, így a fegyveresnek nem volt ideje ütni, szúrni. Sajnos jobbat nem tudok javasolni. Mondjuk én nem kontrollerrel játszottam, mert ugye PC-s vagyok.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 19:38

asd14asd írta:Kinek mennyi ideig tartott megnyernie az L.C. Cage Fighters mind a 6 menetét? Én már tegnap óta próbálkozom, de mindig a döntőben bukom el. Majdnem földhöz vágtam a kontrollert már, nagyon idegesítő. Mondjátok meg őszintén: én vagyok a béna vagy tényleg nehéz? xD :D
Blokkolni kell, aztán meg visszatámadsz és kicsavarod az adott illető kezéből a kést/baseball ütőt. Ezt úgy kell, hogy négyzettel blokkolod az ütését, aztán gyorsan megnyomod a háromszöget így kicsavarja a kezéből. (Vagy fordítva van a billentyűzetkombináció nem emlékszem már rá teljesen.) Fontos, hogy akkor nyomd a háromszöget, mikor még nem támad.
Amelyiknél nincs semmi azt meg max folytonosan rugdosod, az a legjobb, mert ott a legkisebb a sansz, hogy vissza bír támadni. Ennyi. Ha meg már elvetted az xy embertől a fegyverét, onnantól már nyert ügyed van, csak azért vigyázni kell, hogy mielőtt még nem tudnád elvenni tőle, ne nagyon üssenek meg, mert a 6 meneten keresztül, ami összesen 18 ellenfelet jelent...túl kell élned. Ügyesen! Nem olyan nehéz az! :)
Mikor ezt nem tudtam, akkor nem tudtam én sem megcsinálni, de aztán mondták és elsőre meglett.:)

Ui: el is felejtettem, hogy közel sem biztos hogy PS3-on tolod. Ha nem azon, akkor bocsi, nem tudom mit kell nyomni.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 10. 27. 19:48-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 19:41

asd14asd írta:Kinek mennyi ideig tartott megnyernie az L.C. Cage Fighters mind a 6 menetét? Én már tegnap óta próbálkozom, de mindig a döntőben bukom el. Majdnem földhöz vágtam a kontrollert már, nagyon idegesítő. Mondjátok meg őszintén: én vagyok a béna vagy tényleg nehéz? xD :D
Én úgy csináltam, hogy folyton rugdostam az ellenfelet. Ezzel a módszerrel kb harmadjára megnyertem!
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 10. 27. 19:53

Köszi mindenkinek! :) Megpróbálok újra, hátha sikerül. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 19:56

asd14asd írta:Köszi mindenkinek! :) Megpróbálok újra, hátha sikerül. :D
Így van! Próbálgatni kell, egyszercsak összejön az. 100%-ra hajtasz?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 10. 27. 20:47

Igen, 100%-ra hajtok. Köszönöm még egyszer a segítséget, most, hogy próbáltam már eljutottam az ötödik menetig, tele élettel. :) Csak attól a rohadt késes csávesztől nem tudtam elvenni a kést és megölt. :( xD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 21:15

asd14asd írta:Igen, 100%-ra hajtok. Köszönöm még egyszer a segítséget, most, hogy próbáltam már eljutottam az ötödik menetig, tele élettel. :) Csak attól a rohadt késes csávesztől nem tudtam elvenni a kést és megölt. :( xD
Akkor miért nem használtad az én módszeremet? Amúgy minden menet után feltölti az életed -.-
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 10. 27. 21:28

Azt vágom, hogy feltölti minden menet után, de akkor inkább úgy mondom, hogy úgy jutottam el az ötödik menetig, hogy nem fogyott életem.. :)

Válasz küldése