GTA Videók - Ural Kristóf

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
Avatar
THE_CHARLIE_SCENE
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. 07. 18. 13:38
Tartózkodási hely: Magyarország - Székesfehérvár

GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: THE_CHARLIE_SCENE » 2016. 05. 26. 16:51

https://youtu.be/S5Aex2xn2VM

Elkészült az első GTA-ban készült videóm. A videót Rockstar Editor-ban készítettem, valamint Ármin segített a vágással kapcsolatos munkában. Külön köszönet Gonzalesnek és Saldaninak is hogy vállaltak szerepet.
Jó szórakozást!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 26. 17:34

Hát ez állati lett Kristóf! Nagyon tetszett :D
Mondjuk, a végét csinálhattad volna ùgy, hogy te nyerj, de sebaj. :lol:

Robi, hadd lássam kitalálod, hogy most mélyk az én karakterem? :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 26. 18:17

Jó videó lett! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
THE_CHARLIE_SCENE
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. 07. 18. 13:38
Tartózkodási hely: Magyarország - Székesfehérvár

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: THE_CHARLIE_SCENE » 2016. 05. 26. 18:51

Ádám: Direkt alakult így, mivel Ármin videójában a párharcot én nyertem, ezért úgy döntöttem, hogy most nem én leszek a nyertes.

Dani: Köszi! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 04. 11:18

Azt a, ez nagyon jó lett! :D És a zene is jó volt alatta! Ez a videó egy zenés videoklipen alapszik?

Gonzales, szerintem te voltál az elején a repülős, akit felrobbantottak, vagy az a fiú, akit a végén elütött a vonat. Jól gondolom, ugye? :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 04. 16:07

A helikopteres én voltam, akit elütött a vonat, az volt Gonzales. A videó egyébként egy teljesen másik számhoz készült volna, de mivel a megvágott anyag hosszabb volt a számnál, így kerestünk egy hosszabbat. De még ezzel a zenével is rengeteg jelenet maradt ki.
Well look who's back

Avatar
THE_CHARLIE_SCENE
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. 07. 18. 13:38
Tartózkodási hely: Magyarország - Székesfehérvár

Re: GTA Videók - Ural Kristóf

Hozzászólás Szerző: THE_CHARLIE_SCENE » 2016. 06. 11. 09:32

NikitaDragovich írta:Azt a, ez nagyon jó lett! :D És a zene is jó volt alatta! Ez a videó egy zenés videoklipen alapszik?

Gonzales, szerintem te voltál az elején a repülős, akit felrobbantottak, vagy az a fiú, akit a végén elütött a vonat. Jól gondolom, ugye? :P
Aki a helikoptert vezeti az Ármin volt, ahogyan az elején felbukkanó sofőr is. Akit a gránáttal felrobbantok az Ármin unokatestvére volt, Dani. Ádám volt, akit elütött a vonat. A végén a mesterlövész az pedig szintén Ármin volt. A Linkin Park - Wastelands a zene címe, ami szól a videóban. Eleinte a Reveille - What You Got című zene lett volna a videóban, de maga a zene túl rövid volt a videóhoz képest. A változtatás Ármin ötlete volt, ahogyan maga a zene is.

Emelett a videóban nem volt túlságosan sok baki, nagyjábl minden jelenet leforgatása elsőre sikerült. Egyedül a helikopterkilövős jelenetnél voltak kisebb-nagyobb fejfájások. Eleinte a jelenet úgy zajlott volna, hogy mesterlövészpuskával kilövöm a pilótát, de Ármin mindig olyan szögben állt a helikopterrel, hogy nem tudtam eltalálni Ármint, így ezt elvetettük és elhatároztuk a rakétavetős módszert.

A videóval egyébként teljesen elégedett vagyok. Árminnal 50-50%-ot együtt dolgoztunk. Én felvettem és megvágtam Rockstar Editorban, míg ő számítógépen alávágta a zenét, mivel számítógépen még sosem használtam videószerkesztő programot.

Mégegyszer köszönöm dícséreteket, valamint azoknak, is megköszönöm, akik segítettek a videóban. nem hittem volna, hogy rajtam kívül tetszeni fog bárkinek is. Nyárra tervezek egy 3 epizódos filmet is, valamint Árminnal is dolgozunk a Get Em Up videóklipjén. Csekkoljátok majd azt is! ;)

Válasz küldése