NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 29. 11:29

Luszie írta:Így, hogy Chloé a főszereplő, nagyon Tomb Raider feelingje van ennek a résznek. :D
Egyébként (asszem) a legújabb Tomb Raider-ben van is egy olyan rész, mint a 6. videód elején. Érdekes.
Igen, ez az én fejemben is megfordult, hogy kicsit Tomb Raideres lett a női főszereplők miatt. :P Én galád férfiként amúgy személy szerint szívesebben bámultam úgy cirka 8-9 órán keresztül Chloé meg Nadine hátsóját, mint az első négy részben Nate meg Sully, vagy épp Sam hátsóját. :ninja:
Nem játszottam a legújabb Tomb Raiderrel, így nem tudom hogy a hatodik videóm elején lévő rész mutat-e hasonlóságot a TR jelenetével, de majd nézek róla videót. :P Amúgy biztos igazad van. :)

Egyébként nem meglepő, hogy az UC és a TR között vannak ismerős elemek vagy akár jelenetek, ez a két kalandjáték már régóta vívnak párharcot egymással. Én csak az előző generációs TR-rel játszottam, ami tetszett is. Viszont nekem talán annyival tetszettek jobban az UC részek, hogy a TR-ben (legalábbis az előző generációsban, a mostani Rise Of The Tomb Raider-ről nem tudok nyilatkozni, mert csak kb. 5 percet játszottam vele haverom PC-jén) tök egyedül vagy, és így valahogy nincs akkora feelingje, mint amikor az UC-ben a karakterek beszólnak egymásnak, vagy megpróbálják megmenteni egymást. Meg a régi TR-ben a fejtörők (egy-két kivétellel talán) csak amolyan mellékfeladatok voltak a lövöldözés meg gyilkolászás mellett, ami egy idő után már idegesítő volt. Szóval nincs bajom a TR-rel, meg Lara feneke is megér egy misét, simán versenyezhet Chloé-éval, de viccet meg férfi humort félre téve, az Uncharted szerintem jobb, mint a Tomb Raider. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 29. 11:41

És itt az újabb, egyúttal befejező videó az Uncharted: The Lost Legacy-hez. Nagyon jó játék volt! Majd a későbbiekben írok róla egy összefoglalót az UC topicban (úristen, most jut eszembe, hogy az első három résszel is adós vagyok :P ), de most inkább belinkelem az utolsó The Lost Legacy-s videómat. :) Nézzétek meg nyugodtan, mi lett Chloe Frazer és Nadine Ross kalandjának a vége: https://www.youtube.com/watch?v=yUyVTMG ... BDKw17pmOM
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 08. 12:14

Sziasztok!

A múltkori videóim után azt a visszajelzést kaptam többetektől is, hogy a videóim kicsit unalmasak meg ingerszegények, többek közt azért, mert nem beszélek a videók alatt. Így hát tegnap végre volt egy kis időm játszani a Star Wars Battlefront 2 bétájával, és készítettem két videót, amiben beszélek is. :) Lehet kicsit elrontottam, mert a játékot nem halkítottam le kellőképpen, így nem biztos, hogy mindig tisztán hallható meg érthető az, amit mondok, de igyekeztem, meg sajnos hiába kerestem a PS-en olyan opciót, hogy a játék legyen halkabb a headset mikrofonhoz képest, de remélem azért így is élvezhető lett a két új videó! :)

STAR WARS BATTLEFRONT 2 (2017) GAMEPLAYS:
https://www.youtube.com/watch?v=AoNvm3Mmg3A
https://www.youtube.com/watch?v=E6_JfHR4zpo
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 13. 11:43

Sziasztok!

Amennyiben szeretitek a COD-ot, úgy melegen ajánlom a csatornámat, aminek jelentős részét immáron a tavaly megjelent Modern Warfare reboot multiplayer részéből készült videóim alkotják. Itt sem beszélek a videó alatt megfelelő mikrofon hiányában, ellenben úgy gondolom, elég látványos killeket hozok össze a meccseken, illetve az sem elhanyagolható tény, hogy szinte mindig első vagyok a scoreboardon a meccs végén, és többnyire nyerek is (950 győzelmem mellett mindössze olyan 350 vereségem van, ami nyilván lehetne jobb is, de annyira nem rossz). Szóval ha valaki nagyon unatkozna, jó szórakozást kívánok az egyre több COD MW videómhoz! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése