Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 27. 18:51

Én meg a TBOGT-ben még régebben olyan bugot találtam a blog this küldetésben, hogy amikor luiz kihajította azt a búzát, és utána kellett erednünk hogy elkapjuk de, nem tudtam elkapni, mert rohadt messze volt tőlem és ezt a küldetést 5-ször vagy 6-szor kezdtem elölről és vagy hetedjére sikerült.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 19:22

brenor írta:Én meg a TBOGT-ben még régebben olyan bugot találtam a blog this küldetésben, hogy amikor luiz kihajította azt a búzát, és utána kellett erednünk hogy elkapjuk de, nem tudtam elkapni, mert rohadt messze volt tőlem és ezt a küldetést 5-ször vagy 6-szor kezdtem elölről és vagy hetedjére sikerült.
Nekem nem volt ilyen problémám! Amúgy megértem a kis kirohanásodat. Nekem is szokott ilyen lenni, csak én magamba fojtom. :D (Azért nem mindig)
Luszie írta:Ja engem sem különösebben idegesítettek Ezek ilyen 100000 az 1-hez hogy előfordultak. Nekem volt már olyan hogy "leestem" textúrába, aztán visszajöttem, (azt hittem hogy leestem, de nem, csak nem láttam magam körül semmit csak az eget.) meg hogy nem láttam magam alatt az utat, ilyesmik voltak. Volt még, de mivel alig fordultak elő, ez a kettő maradt meg bennem. De am a DLC-k bugosabbak voltak, ott TLAD-ban a kevés játékidő alatt volt mikor csomószor az volt hogy nem láttam az utat, meg hogy merre megyek.
Nekem olyan szokott lenni TLAD-ba, hogy megelőzőm a textúrát :lol: Mármint megyek motorral és nem töltődik be az út csak ilyen elmosódott valami van ott. Meg tegnap GTA IV-ben olyan volt, hogy a busz mögé a motorhoz spawnolt egy csajt, mintha keresne valamit a csomagtartóban.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 19:25

Rockstar69 írta: Nekem olyan szokott lenni TLAD-ba, hogy megelőzőm a textúrát :lol: Mármint megyek motorral és nem töltődik be az út csak ilyen elmosódott valami van ott. .
Igen-igen nekem is ez van.. :D csak nem tudtam, hogy fogalmazzam meg. De ez van nekem is, igen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 27. 19:38

Ilyen nekem is szokott lenni néha. Igazából a béna programozás és a gyenge gépek együttes hatásának következménye ez a textúra késés. Nem tudja elég gyorsan betölteni az adott textúrát. Nekem középerős gépem van, ritkán fordul elő nálam ilyen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 19:47

totyak írta:Ilyen nekem is szokott lenni néha. Igazából a béna programozás és a gyenge gépek együttes hatásának következménye ez a textúra késés. Nem tudja elég gyorsan betölteni az adott textúrát. Nekem középerős gépem van, ritkán fordul elő nálam ilyen.
Nekem meg PS3-mam van, úgyhogy nem tudok vele mit csinálni :D De ritkán fordul elő, úgyhogy mindegy!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 27. 21:59

brenor írta:Én meg a TBOGT-ben még régebben olyan bugot találtam a blog this küldetésben, hogy amikor luiz kihajította azt a búzát, és utána kellett erednünk hogy elkapjuk de, nem tudtam elkapni, mert rohadt messze volt tőlem és ezt a küldetést 5-ször vagy 6-szor kezdtem elölről és vagy hetedjére sikerült.
Megsúgom, hogy annak a küldetésnek épp az a titka, hogy sokáig zuhanórepólésben kell repülni, és csak utána kell kinyitni az ernyőt. Azt hiszem a való életben is úgy van, hogy az az ember, aki ejtőernyő nélkül nem célirányosan zuhan, attól lassabban ereszkedik az, akinek már ki van nyitva az ejtőernyője, illetve az, aki célirányosan zuhan lefelé, az gyorsabban zuhan.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 03. 23:05

Éppen nézem a Crank2-t :lol: :lol:
Tiszta GTA fíling.. Mindenféle szempontból!! :lol:
De főleg azért, mert olyan beteg! XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 19:55

"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 05. 20:06

Luszie írta:http://9gag.com/gag/5762488

Kipróbálnám! :D
nem rossz,nem rossz :cool:

de én ezt jobban várom :D
http://aztadom.co/fun/3283914
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 05. 20:12

Komolyan, vagy csak humorizálsz?
Láttam amúgy már én is ezt a fan alkotta gyönyörűséget, de nem nagyon jött be tekintettel arra, hogy se a "kisebbségiekért" se a Barátok Köztért nem vagyok oda, viszont azért becsülöm, de ha már választani kellene akkor inkább Pókember. De láttam már Family Guy-s edition-t is, meg South Park-osokat is, kíváncsi lennék milyen lenne egy olyan GTA.
Stui lenne a főhős és oltana mindenkit... :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 17:30

Ne haragudjatok a duplaposztért, csak ha beleszerkesztem a hozzászólásba, akkor soha nem nézitek majd meg, mert azt hiszitek majd hogy nincs új hozzászólás.



Ezt mégis hogy hozta össze? Legjobban a IV-re hasonlít, ha a térkép ikonjait, és a kijelzőn való elrendezést nézzük, de minden másba már nem GTA... nehéz ilyet összehozni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 18. 18:15-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 18. 18:14

Nem tudom, de szerintem nagyon jól néz ki!
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 18. 18:17

Telerakta a IV-et mindenféle modokkal. Vagy az is lehet, hogy az eredeti SA-ra ráhúzta valahogy a GTA IV motorját, meg tett bele valós kocsikat. Személy szerint utálom az ilyen embereket, akik ezt akarják GTA V-nek feltüntetni. Az ennél sokkal jobb lesz.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 18. 18:20

ez a GTA IV gostown paradise nevű mod,a gta SA-hoz is készült egy ilyen egyébként :)
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 18. 18:27

Luszie:Ez egy nagyon gyenge fake.A fizikai motor az pont ugyanaz,mint a GTAIVé,és a karakter is egy belőle származó multiplayer karakter.Már ott ki lehet szúrni,hogy hamis az egész,hogy a csávó pont úgy fut,mint a GTAIVbe,és ha a R*igényes munkát ad majd ki a kezéből,akkor azért Michaelék máshogy fognak majd futni.Az autókat egy móddal csinálta meg,de a szinkronhang(amit az elején a nőci ad ki,amikor a csávó kiszedi a kocsiból)azt már ezerszer hallottam a GTAIV-be.Ilyen módok már jóval korábban,már a GTAV első trailere előtt is voltak,ha akarsz hasonlót látni,nézd meg a GTA SA World Motion Beta nevű videót you tubeon,az szinte 1:1ben olyan,mint ez.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése