Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 07. 08:37

LC sokkal többször szerepel. Majdnem mindig. Ha ne is számolod külön az EFLC -t és a IV -et, a III és a LCS is ott játszódik. SA viszont az egész állam, nem csak Los Santos, ahol az V is játszódik.
Szerintem egyáltalán nem muszáj a VI -nak VC -ben játszódnia, örülnék neki, de nem muszáj. Új várost is kitalálhatnának.
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 09. 07. 10:49

De VC-t nem csak számozott részben nem kaptuk meg, de HD-ban sem.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 07. 11:18

scoobydooesben10fan írta:De VC-t nem csak számozott részben nem kaptuk meg, de HD-ban sem.
Igen, én is ezért gondolom, hogy az lesz a következő.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 07. 14:50

Kriss írta:Kellene a V-nek is egy éra. A III-nek elég nagy volt. Azért a I-nek és a IV-nek elég kicsi, de azoknak is volt. A II-nek igaz, hogy nem volt, mert új irányba akartak a fejlesztők elindulni meg stb., de a V-nek el tudnék képzelni mondjuk egy San Fierro-ban, egy Las Venturas-ban és egy North Yankton-ban. Mondjuk lehetnének a felsoroltak Stories epizódok, vagy North Yankton lehetne egy kiegészítő epizód, mint a IV-hez a TLAD és a TBOGT. Szerintem, ha figyelembe vesszük itt a dolgokat, akkor Vice City lesz a VI városa, mert Vice City-nek még nem volt ''számos'' része (kivétel a I, de azt most vegyük külön). LC-nek ott van a III és a IV, SA-nak meg a V, de a VI-ig még kellene egy kisebb epizód.
Tévedsz. Az V és a IV egy érába tartozik, hiába van megszámozva! A IV, a TLAD, a TBoGT, a CW, az Online és az V alkotja a HD Univerzumot. Mellesleg a GTA 2 a 2D Univerzumhoz (GTA 1, London 1961-69) tartozik.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 07. 15:16

NikitaDragovich írta:
Kriss írta:Kellene a V-nek is egy éra. A III-nek elég nagy volt. Azért a I-nek és a IV-nek elég kicsi, de azoknak is volt. A II-nek igaz, hogy nem volt, mert új irányba akartak a fejlesztők elindulni meg stb., de a V-nek el tudnék képzelni mondjuk egy San Fierro-ban, egy Las Venturas-ban és egy North Yankton-ban. Mondjuk lehetnének a felsoroltak Stories epizódok, vagy North Yankton lehetne egy kiegészítő epizód, mint a IV-hez a TLAD és a TBOGT. Szerintem, ha figyelembe vesszük itt a dolgokat, akkor Vice City lesz a VI városa, mert Vice City-nek még nem volt ''számos'' része (kivétel a I, de azt most vegyük külön). LC-nek ott van a III és a IV, SA-nak meg a V, de a VI-ig még kellene egy kisebb epizód.
Tévedsz. Az V és a IV egy érába tartozik, hiába van megszámozva! A IV, a TLAD, a TBoGT, a CW, az Online és az V alkotja a HD Univerzumot. Mellesleg a GTA 2 a 2D Univerzumhoz (GTA 1, London 1961-69) tartozik.
Elég nagy a kavarás a GTA érák és univerzumok között és sokszor én is belekeveredem, ahogy ti is, szemlátomást. De akkor kb. 2 perc alatt meg lehet találni a Google-ben a megoldást. Te sem jól írod, mert az érák, vagyis korszakok, meg az univerzum az nem ugyanaz. A GTA Iv, meg a GTA V soha nem tartozott egy érába, csak egy univerzumba, a HD univerzumba. Minden számozott epizód egy-egy új korszak, az univerzumokat meg könnyű kitalálni, hogy melyik hova tartozik. Mondjuk őszintén szólva nem értem az Advance miért került a 3D univerzumba, meg azt sem, hogy a Chinatown Wars miért lett a HD univerzum tagja. Ha valamit rosszul írtam esetleg, akkor megkövetem magam, javítsatok ki nyugodtan.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 13. 09:45

Itt már jó pár oldalt teleírtunk az ötleteinkkel, de ezt lája is valaki az R*-ből, vagy valaki a jó ötleteket elküldi neki? Vagy csak írogatunk ide feleslegesen? :insecure:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 09. 13. 15:28

Kriss írta:Itt már jó pár oldalt teleírtunk az ötleteinkkel, de ezt lája is valaki az R*-ből, vagy valaki a jó ötleteket elküldi neki? Vagy csak írogatunk ide feleslegesen? :insecure:
Az oldal tagjai látják, a Rockstarhoz biztosan nem jutnak el. Felesleges is lenne, nem érdekelné őket. Megvannak nekik a saját forgatókönyv íróik, akik sokkal jobb sztorikat hoznak össze. Nem feleslegesen írjátok őket, hanem egymás szórakoztatására.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 14. 13:59

Ugye nem gondoltad, hogy a R* figyeli..?-.- Istenem. Különben meg annyi marhaság is bekerül ide, hogy szerintem sok látogató sem olvassa őket.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 09. 23. 10:39

Szerintem a következő GTA lesz az eddigi legnagyobb durranás! A GTA V-tel rengeteg pénzt kerestek azzal, hogy kiadják 5 féle platformra (PS3, PS4, X-360, X-1, PC), tehát nyilván rengeteg pénzt tudnak költeni a GTA VI-ra. Ha Vice City lesz a következő helyszín akkor boldogan halok meg :D
It's all down south now.

Avatar
Krisi22
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 09. 27. 11:55
Tartózkodási hely: NemKellAztTudnod

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Krisi22 » 2014. 09. 27. 12:04

Én nem várok semmit a Rockstartól. Nekem jó így a GTA sorozat ahogy van. Mellesleg szerintem a GTA 6 (ha lesz ilyen) Vice Cityben fog játszódni!
"Jegyezd meg jól, még a föld kerek: MINDIG LESZNEK ROCKEREK!"

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 10. 28. 14:26

Remélem, hogy a GTA V és a GTA VI között lesz valami mellékepizód. Kíváncsi lennék egy GTA V érába tartozó epizódra.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 10. 28. 14:48

Most, hogy kiadják nextgen grafikával a GTA V-öt, valószínűleg még egy darabig nem nyitnak új érát, tehát szerintem nem GTA VI lesz a következő epizód címe. De HD Vice City-t most már követelem! :P
It's all down south now.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 10. 28. 15:00

Én meg azt szeretném, hogyha már San Andreas államából kiszedték Los Santos-t és csináltak róla egy részt, akkor legyen San Fierro-ról és Las Venturas-ról is egy rész, de akár csinálhatnának egy új városba is egy epizódot, milyen lenne egy GTA Washington, vagy egy GTA, ami valahol Texas-ban játszódik, vagy valahol Hawaii-n.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2014. 10. 28. 15:51

San Andreasból szerintem most elég volt ennyi, de Washington nem lenne rossz. Valami havas északi helyszínt is látnék már (olyat mint North Yankton), de ami nekem igazán fontos lenne, hogy végre ne a jelenben játszódjon.
It's all down south now.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 10. 28. 20:38

Én is valami havas tájat bírnék elképzelni,vagy valami brazíliai helyszín is jöhetne amiben lenne egy frankó dzsungel is :D

Válasz küldése