Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 22. 12:18

Újgenerációs konzolok becslések szerint 2012-13-ban fognak megjeleni de ez becslés addigra meg már simán kijön a GTA V. Nemtom miért de most vettem először észre hogy a TBOGT creditsében a vége fele van egy olyan rész hogy packie egy bőröndel kiszál egy taxiból és bemegy a reptérre. Lehet utalás a kövi részre, hogy benne szerepel majd xD
Nobody fucks with my family!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MateL » 2010. 04. 22. 19:44

Amikor lerészegedünk Packievel, akkor az egyik beszélgetésben azt mondja, hogy egyszer hamarosan el fog utazni Írországba. (aztán valami ír népdalt vagy valami ilyesmit kezdett el részegen énekelni 2 percen át :D) Utalás lenne?
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 22. 22:49

Ja :D utalás hogy a kövi rész írországabn lesz vagy máshol ahova Pacie megy xD vagy csak a lerészegedésre utalás.Modjuk szegény Packiere rájár a rúd.Francis tesója halott a huga is halott, gery börtönben Derrick meg piás csak az anyja van neki 30 évesen xD nemcsoda hogy lelép. Am tök jól lezárták a GTAIV erát hogy felszál a repülő elmegy és kijön hogy the end :D
Nobody fucks with my family!

Athlon
Puding
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010. 03. 08. 21:51
Tartózkodási hely: snart Danmark

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Athlon » 2010. 04. 23. 13:04

Akárhol is fog játszódni, biztos jó lesz. Rockstar részéről jó ötlet lett volna egy szavazás amiben a játékosok dönthetik el, hogy mi legyen a helyszín. Vagy nem?
Mozilla/5.0 (PLAYSTATION 3; 1.00)

Tankó-G. Tihamér
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. 04. 09. 18:24
Tartózkodási hely: Románia

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Tankó-G. Tihamér » 2010. 04. 30. 03:45

Szerintem már unalmas, hogy mindegyik epizód helyszíne egy város.
Miért ne lehetne mondjuk falu a helyszín?

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 30. 21:05

Athlon írta:Akárhol is fog játszódni, biztos jó lesz.
Ez igaz, rosz helyszínt még sosem csináltak :D
Athlon írta:Rockstar részéről jó ötlet lett volna egy szavazás amiben a játékosok dönthetik el, hogy mi legyen a helyszín. Vagy nem?
Ez nemnagyon jó dolog, de R*-ék nagyon kivételes módon törődnek a játékosok ötleteivel (pl vice city után vidéket,vonatot meg repülőt akartak és voilá San Andreasban minden volt :D ) Meg lesik a fórumokat videóversenyek,játsz a fejlesztőkkel napok stb...
Tankó-G. Tihamér írta:Miért ne lehetne mondjuk falu a helyszín?
No Comment.... -.-"
Nobody fucks with my family!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2010. 08. 25. 17:45

Bár igaz, hogy lezárták a 3-as sorozatot (III, VC, A, SA, LCS, VCS), de én örülnék neki, ha visszatérne pár szereplő a kövi részben, mert kiváncsi vagyok, hogy Donald hova tünt, vagy hogy Toniék meg-e ölték Claude-ot...szerintem sok kérdésre nem kaptunk vállaszt ez a sok rész alatt...
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 08. 25. 18:54

Donald elvileg meghalt. Lett volna egy küldetés a játékban, amelyben a Love Media épületébe kellett volna belevezetni a Dodo-t, ami a tervek szerint rendesen vezethető lett volna, de szeptember 11 után törölték és e helyett volt a Love's Disappearance. A GTA LCS-sel sajnos nem volt alkalmam játszani.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 08. 26. 13:41

szerintem sok kérdésre nem kaptunk vállaszt ez a sok rész alatt...
Szerintem meg pont fordítva szinte mindenre kaptunk választ. Claudot csak akkor öli meg az olasz maffia ha portlandra megyünk meg a triád is :D Meg volt egy olyan kérdezek és R*-ék válaszolnak rá cikk a R* oldalán hogy kérdezte egy gyerek hogy milett Donaldal.Azvolt a válasz hogy direkt ilyenre csinálták nemtudni pontosan hogy milett vele. eltünt. Nekünk kell kitalálni hogy szerintünk milettt vele. Én azt mondom hogy a triád megölette vagy elment a hegyvidékre remetének bujkálni :D :) Amire nemkaptunk választ a következő részben megkaptuk. ilyen eset pl; Claud neve. Az egyetlen igazi kérdés hogy Máriával milett.... :cry: :?:

Vis az LCS arról szól hogy szinte gyökerestül kiírtjuk a Sindacco bandát a Forelli bandát és a Sicíliai bandát, így létrejön a GTA3 idejére a Leone család totális egyeduralma mint
az egyetlen olasz banda a városban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hannibal 2010. 08. 26. 22:46-kor.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 08. 26. 22:45

Mariat valószínű Claude lelőtte
A valószínüleg nem bisztos azért rejtélyes.Részemről értelmetlen lenne ha lelövi de valamit csak jelent-szimbolizál az a fegyver durranás. De mint mondjuk, rejtély... :cry: :?: itt megint az van hogy ki mit hisz :mrgreen:
Nobody fucks with my family!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2010. 08. 26. 23:53

Hannibal írta:[Claudot csak akkor öli meg az olasz maffia ha portlandra megyünk meg a triád is :D
Na na, olyankor csak kórházba kerül :!: :D
Később eszembe jutott, hogy a 2-ben (2013?) a Zaibatsu egyik bérgyilkosa háromat belelő Claude hátába (az se biztos, hogy a két Claude ugyan az, habár nagyon hasonlitanak, mégis a 2-ben a 10 perces filmben a némasága ellenére mond valamit a yakuzáknak, legalább is tátog :D )...mégis érdekes, hogy Luigi, Joey és Toni tudja, hogy Claude ölte meg Salvatore-t és még sem csinálnak semmit. CJ jövője sem tiszta szerintem, mert Salvatore azt üzente neki, hogy meghal, és lehet, hogy már egy kicsit komplikálom, mert sokat játszottam a Mafia-t :ugeek: :D

szerk: Ja és eszembe jutott, hogy a LCS-ben, ami Toni háza volt, az a III-ban romokban áll...ennek mi lehetett az oka?
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 08. 27. 04:51

..mégis érdekes, hogy Luigi, Joey és Toni tudja, hogy Claude ölte meg Salvatore-t és még sem csinálnak semmit.
Szerintem örülnek hogy a szenilis öreget eltávollították így kitudnak bontakozni :D
Nobody fucks with my family!

Avatar
gapetya
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. 10. 05. 17:05

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: gapetya » 2010. 10. 07. 19:26

Én egy olyan GTA-t képzelnék el, amely szintén Liberty City-ben játszódik.

Az AI legyen még sokkal-sokkal jobb, az utca tényleg "élő" legyen, másik is lehetnének olyan elvetemültek mint mi.
Ezen kívül érintőképernyős telefon is jó lenne, vagy HD TV a játékba.
Ha nem mosakszunk egy idő után koszosak és büdösek leszünk.
Aztán lehessen spray-t használni, nőjön a hajunk, bajszunk.
Legyen egy igazi, élő Vidám Park.
Legyenek uszodák.
Minden házba belehessen menni (mondjuk egy nagyobb épületbe mindenképpen, boltokba is, házakba is, betörésekkel).
Lehessen beszívni :) (csak úgy poénból), legyenek ezenkívül drogbárók, valamint olyan "alvilági" ember is lehetne mint mi.
Az emberek minden nap mást csináljanak, legyenek olyan munkák, amelyeket ők is, de mi is elvállalhatunk (pl. postást, banki ügyintéző - bár az kicsit unalmas -, stb.).
Minden olyan eszköz, tárgy legyen meg benne ami a való életben is megvan (fülhallgató, lámpa - fel- és lekapcsolása -, falióra, nyomtató, polcok, ajándéktárgyak, könyvek, stb.).

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 10. 07. 19:44

Amit írtál talán kicsit Sims. Az alvilági dolgokat pedig fokozatosan hozzák be a fejlesztők. Lassan adagolják, h ne bannolják a játékot. Pl a GTA1 és 18+-as játék és a GTA IV is, pedig a GTA IVhez képest a GTA1 nagyon szerény.

Avatar
smatyi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010. 05. 01. 07:19

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: smatyi » 2010. 11. 05. 16:17

Én legjobban egy uj Vice City-it várnék.Jó grafikával és hogy végre jól optimalizálják PC-re is. ;)

Válasz küldése