Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 15. 13:15

Ez igaz. Daniról tudom, hogy neki nincs, ezért is javasoltam inkább a konzolt. Plusz... én is fel akartam rakni néhány hónapja, de nem igazán vitte jól a gépem. Bár, erre is számítottam...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 16. 11:12

Luszie írta:
2020. 05. 15. 13:15
Ez igaz. Daniról tudom, hogy neki nincs, ezért is javasoltam inkább a konzolt. Plusz... én is fel akartam rakni néhány hónapja, de nem igazán vitte jól a gépem. Bár, erre is számítottam...
Daninak mi nincsen? :D Ezt most nem értem. Mert ha a játékra alkalmas PC-re értetted ezt, akkor rosszul tudod, mert tavaly ősszel tönkre ment a laptopom és mivel volt akkoriban egy kis félretett pénzem, így tudtam belőle venni egy relatíve erős gépet, amin kb. minden elfut (tény, hogy nem ultrán 200 fps-sel, de akkor is tolom rajta a Gears 5-öt, AC játékokat, Watch Dogs is fent van, stb.). Szóval tény, hogy mai szemmel nézve nem erőművem van, de a GTAIV idejében lévő csúcsgépek szintjét szerintem lazán hozza a hardverem (többek között tegnap a GTA5-öt is behúztam ingyen, és hibátlanul elfut rajta a program). Más kérdés, hogy PC-n sajnos nem elég, hogy erős hardvered van, mert igazából a legerősebb, több milliós hardvert is baszhatod, ha az adott játék szarul van optimalizálva. Ez volt a helyzet egyébként a GTAIV-gyel is, ami a szar optimalizáltság miatt gyilkolta még 2010 körül is az akkoriban legerősebb gamer gépeket, nem azért, mert akkora gépigénye volt, amit ne lehetett volna normális hardverrel kihajtani. Szóval... ez egy újabb plusz pobt a konzol mellett. :D Na de hagyjuk a PC vs konzol témát, a PC-nek meg más előnyei vannak, pl. a sok különféle store, ahol mindig nagyon durva leárazások vannak, illetve a több generációra visszamenő kompatibilitás, stb. Mindenesetre a GTAIV max csak laptopokon nem fut el, szerintem még egy ideji, nem kimondottan gamer gép, pl. egy irodai is meghajtja.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése